Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

Gość upserrr
Ups, topełe coś ucichło.Czyżby levviatan okazał się mega pasztetem? :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mija ;p egzamin się napisało,połamało się przepisy ruchu drogowego i tak jakoś spokojnie leci sobie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam okulary ;) wiec sie nie martw :) tylko ze ja mam na kompa, telewizor i w szkole na lekcji :P a jakoś zdarza sie, że nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dziewczyny wypowiedzcie
się, przystojniak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w moim guście, ale wyglądasz na sympatycznego :-) no ale z pewnością nie moja opinia jest tutaj najważniejsza 🌼🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie lubie swoich oczu mam z nimi i przez nie problemy. no ale coz musze z tym zyc i zaakceptowalem to ze tego nie zmienie. Ewelinka - odpowiednie okulary moga dodac uroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan - a operacja tez nie wchodzi w gre? wiesz, mowia mi ze łądnie mi w okularach, ale ja sobie jakos nie przypadam do gustu :) fakt że lepiej widze, ale jakoś źle sie czuje... dobrze przynajmiej, ze nie musze ich cały czas nosic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie operacja tylko w moim przypadku reoperacja ktora moze nie dac efektu a okularow sie prawdopodobnie nigdy nie pozbede. a co do ciebie to pewnie kwestia przyzwyczajenia bo zanim nosilas okulary przyzwyczailas sie do innego postrzegania glebi i ostrosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica - ja ci powiem tak. Nie widze na daleko.. okulistka zalecila mi zebym miala te okulary w szkole, jak z tablicy przepisuje, na komputerze zeby sie tak oczy nie meczyly i nie psuły i na telewizor. Jak czytam ksiazke nie musze miec tych okularow, zeby oczy sie za bardzo nie przyzwyczajaly i zeby mogły pracowac.. Wychodze z domu zdejmuje okulary.. a i tak nie widze na daleko i tak, nie mam tej ostrosci co kiedys jak mialam zdrowe oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×