Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

wiem, ale sa tez takie ktore sa tak chude ze nie ma na czym oka zawiesic. i takie mi sie nie podobaja jesli mam patrzyc tylko na ich cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :classic_cool: chciałam sie przy tym zareklamowąc iż jestem solidna zaufanom firma :classic_cool: "tak jestem wybredny ale w przypaku jesli mam patrzyc tylko na wyglad" no to łądnie :classic_cool:?? przy ciągłym podkreślaniu że "nie lubisz dziewczyn które maja do zaoferowania coś więcej niż seks i własne ciało" ? :classic_cool:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie tlumacze. chodzi o wybrednosc w kontekscie oceniania, tylko i wylacznie, czyjegos wygladu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan mam pytanie: czy ja też dostanę twoje zdjęcie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że tu sie rozkreca :P Levviatan, ciekawość to pierwszy stopień do piekła ;] pewnie daleko od Ciebie mieszkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweLinka ;)) -> może i pierwszy, ale za to w piekle jest ciepło i są tam gorące diablice ;p poznanski kwiat polny, eweLinka ;)), ona13, córka wulkanizatora, Truskawka_1991 przyślijcie mi e-maile to podeślę zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam rzata wysle jaa bede na kompie (teraz pisze z komorki) czyli wieczor lub jutrko kolo poludnia jak wroce z egzaminu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leviatan a temat sie dalej ciagnie... :P widze ze jakies fotki wysylasz, moze tez sie zalapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Leviatan :pja niedlugo bede zmykac do pracy, ale podam ci moj adres poprosze o fotke ok? :P jeszcze bede tu pol godziny.. wiedzma_01@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×