Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

pomarańcz jak chcesz do czegoś dojść (czy do popularności) to nie żeruj na innych bo wtedy szybko spadniesz na dół ;p Cyrografistka -> tak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviattan
aa w dupiee mam popularnosc, nie jestem takim przegrańcem(jak ty) zeby mi zalezalo na popularnosci na kafee :D :D no nie stary.. co jak co ale bez przesady :D:D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviattan
Cyrografistka - jego nik to nie demon, tylko "potwór" morski :O :O poza tym nie levviatan tylko lewiatan o czym zapewne nasz kochany pedzio nie wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviattan
Oh, trzeba dziecku wytłumaczyc... levviatanie drogi Gdybym sie pod ciebie PODSZYWALA to bym złamała hasło i pisała pod TWOIM nikiem, :O poza tym co ci przeszkadza.. nie pisze głupot na innych topikach nie robie z cdiebie debila :O :O no to o co kamaan ci ?? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nick podobny (różnica jednej literki...) stopki też takiej samej używałaś.... trudno ci wymyślić własny nick i stopkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviattan
a ty myslisz ze co ,ja ci tu cała historie bede pisała?? :O :O 😴 :D :D Czytam biblie i wiem, zapewne wiecej niz ty 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviattan
no tak sie składa ze nie wiem, tylko nie popadnij zaraz w samozachwyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan Levviatan@tlen.pl'; wziął się stamtąd ;p endomorfolaparokikowendorander -> ze 5 razy zrobiono ze mnie kobietę a niektóre chyba do dziś nie mogą uwierzyć że jestem przedstawicielem płci brzydszej ;p skoro jesteś przedstawicielem płci brzydszej, to znaczy, że jesteś kobietą :P One muszą się stroić, czesać i malować, żeby y wyglądać jak człowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V.B. -> widzisz one poprawiają swoją urodę faceci są tak brzydcy że nic nie pomoże wiec po co się męczyć ;p >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviattan
oj levvi levvi , pasz u mnie na pieńku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviatan toooooooooooo
to słodki spokojny chłopczyk.Nie dokuczać mu zazdrośniki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×