Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Zrzucamy 30kg! Kto ze mna?

Polecane posty

hey u mnie humor taki sobie za 2tyg do szkoły znów i bede musiała patrzec na te fałszywe buziuński moich ,,kolezaneczek,, aż mnie skręca ;/ z dietą wporządku jutro rano sie zwaze mam nadzieje ze cos tam juz spadło;] Dzisiaj bede miec troche pracy w domu i na podwórku,a potem jade na grzyby i mam nadzieje ze sie przede mną nie pochowają :)) 🌼 xawusia- co tam miałas dobrego na grillu ?? bo za tydzien mam urodziny u chłopaka i mamy zrobic grila i musze sie tym zajac cos zrobic bo jego matka znając ją nawet sie niczym nie zainteresuje ;/ myślałam żeby zrobić karczek ,kiełbaski , szaszłyki z piersią z kurczaka cebulą i papryką i sos tzatziki bo jest pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam Was :) Ciezki weekend za mna. Dzis pogoda jest piekna ani jednej chmury niebo niebiesciutkie i goraaaco ,tylko dlaczego dzis sie tak pieknie zrobilo a nie w weekend:P Mimo wszystko to lepsze niz ciagle opady deszczu i az humor lepszy :) Wczoraj mialam prawidziwy angielski niedzielny obiad w pubie i piwko wiec dieta nieco sie zalamala ale nie martwie sie bo kolejne kilo spadlo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko no tak, za dwa tygodnie koniec wakacji. :( Mało kto cieszy się z powrotu do szkoły. Co poradzić? Trzeba jakoś do następnego czerwca przetrwać. Co było na grillu? Standardowo. Karkóweczka, kiełbaski, kaszanka, grzanki czosnkowe. Sałatka z pomidorów i cebuli, ogórki małosolne. Taka sałatka z mozzarelli. http://www.gwiazdywkuchni.pl/Przepis,mozzarella_z_pomidorami.php Dwie surówki. Pierwsza: marchew na drobnych oczkach utarta, ananas z puszki, rodzynki (namoczone w gorącym ananasowym soku), jogurt naturalny, sok z cytryny, maleńka szczypta soli, i cukru. Druga: biała kapusta, czerwona papryka (bardzo drobno pokrojone) ogórki zielone (nieobrane, utarte na grubych oczkach) szczypior, cebula, koperek, czosnek, sok z cytryny, szczypta soli i cukru, pieprz. Dla pań piwo, panowie wódeczkę mrożoną woleli. ;);) Na deser lody z owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, to my obie w weekend grzeszyłyśmy. :D:D No widzisz, i do Ciebie lato wróciło. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem trzeba zgrzeszyc:P takla juz ludzka natura ale dzis juz ostra dieta:) Az mi slinka leci na sama mysl o smakolykach z tego waszego grilla Xawusia:) Umalowalam ostatecznie wlosy po wielu przejsciach:P najpier kupilam ciemne bordo dwie farby piekny kolor. Zrobilam szybko po przyjsciu do domu cala w skowronkach. He wszystko bylo by swietnie gdyby przyjal:p albo na calych wlosach albo nawet wogole a nie na samych odrostach. Milam czarne wlosy i bordowe odrosty. Tak wiec dzien pozniej musialam juz zamolowac moje "bordo" na czrano znow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będe musiała sie na którąś zdecydować :) chyba wybiore ta drugą a tzatziki to ja uwielbiam wręcz :) zawsze robie takie bardzo czosnkowe i i tak sie wszyscy zajadaja :) a to chyba najszybciej sie robi bo tylko ser ,jogurt naturalny ,czosnek ,sol ,pieprz i ogórek zielony a jakie pyszne w połączeniu z grilowanym mieskiem ;D GDZIE SIE PODZIAŁY POZOSTAŁE DZIEWCZYNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, jak zwykle. ma rację! :D Mężowi właśnie jajecznicę na bekonie podałam. A ja - bidulka - na obiad miałam biały ser z pomidorami, cebulą i oliwkami. No bo wiecie, w sobotę grzechy, to w poniedziałek pokuta ostra. :D Nad Łódź burza nadchodzi. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie dzis odwrotnie Xawusia goraco:P i ani jednej chumrki. Ja tez juz glodna zcazynam, sie robic ale jeszcze 45 minut w pracy. Potem zjem chyba jakas salatke z z tunczykiem bo juz dawno nie jadlam a mam wielka ochote na rybe dzis:) A dla chlopaka mam juz gotowy gulasz dorobie tylko mizerii i obiad mam z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysiagrubisia
hej chciałabym sie do was przyłaczyc bo nie ma wsparcia w nikim a chce schudnac około 30kg mam 173 i waze jakies105 kg......masakra wczoraj moj facet za duzo wypił i powiedział mi wiele nie miłych słow na temat mojej wagi i stwierdziłam ze faktycznie jestem juz strasznie gruba...moja zmora sa słodycze i pierogi i makarony,a i robie to dla siebie nie dla faceta,bo z nim to nie wiem czy chce jeszcze bycpo tym comi powiedział,,,pozdrawiam i odezwe sie po pracy i przeczytam cały ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też leje i burza coś sie zaczyna pewnie od xawusi przyszła:) patrysiagrubisia-witamy napisz cos o sobie 🌻 Jutro się bede wazyc az sie boje ze znowu bedzie załamka że powyzej 70kg a było juz tak dobrze 68 to musiało sie spieprzyc eh ;/ Mam ochote na jakis jogurt wiec pewnie zjem na kolacje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie może konta na vitalii?? wiecie co od kiedy załozyłam mam jakąs większą motywacje do diety przegladam sobie pamietniki innych czasem są fajnie pomysły na dania i desery dietetyczne zdjecia itp Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nmnie pora lece do domku;) na salatke Witam nowa kolezanke:)) Dasz rade kilogramy nam nie straszne ja mam za soba juz 25kg a przed soba jeszcse 15 moze 20 zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja serdecznie witam Patrysię! 🌼🌼 Poczytaj i dołącz do nas. :) A u mnie lejeeeee i grzmiiiii. Burza straszliwa. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki Witam nowa kolezanke. U nas dzis pogoda sie popsula,nie ma upału Cała noc padało. JAk dl mnie,ide na 2 zmiane,to bedzie lepiej w pracy,bo i tak tam cieplo,a chlopaki na produkcji to topia sie z ciepla. Zaliczyłam lekarza.Nadal musze lykac anty:(ale wszystko na dobrej drodze jak narazie Tyle szczescia,ze nie odlozyły mi sie one w zbedny dodatek do ciała. Pokonałam ten głod,który towarzyszyl mi na poczatku brania tabsów. Teraz juz nie czuje tego. Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! dZISIAJ ważenie nie moge uwierzyć własnym oczom na wadze ujrzałam 68,8kg;) zaraz uaktualnie stopke kochane co tam u was ? u mnie słonko świeci i niby ciepło ale wiatr zimny jest dobrze że nie pada:) Pomimo spadku wagi ,jakoś nie jestem w najlepszym humorze ,smutno mi coś i wogole ;/ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniłam stopkę , dręczy mnie to że znow 10miesiecy w tej szkole z fałszywymi mordkami ,koleżankami które szczerze mówiąc sa wredne itp ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pomyślec ze bede sie tak meczyc jeszcze 3 lata eh;/ chciałabym juz skonczyc to technikum chodzic do pracy i moze tam bym spotkała normalnych ludzi i przyjaciół którzy są wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokrotka jescze 3 lata temu mowilam tak samo jak Ty a teraz gadam jak rodzice i pewnie i mi nie uwioerzysz ale z checia bym sie wrocila do szkoly:) Gadam juz jak zgredy he ale taka prawda. Witam tez reszte dziewczyn, moja radosc z pogody nie trwala dlugo. Dzis leje ale humor w miare niezly. Glodna jestem i czekam na przerwe jescze godzinke. A gdzie nasza Xawusia sie podziala zawsze pierwsza na forum byla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina-uwierz mi mam naprawde toksycznych ludzi w klasie .. a ty pracujesz?? jeśli tak to gdzie i jaka szkołe skonczyłaś? xawusia może gdzieś wybyła na miasto albo jeszcze śpi 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka opisalam sie i mi sie skasowlo;p Mieszkam i pracuje w Anglii, moja praca wogole nie odzwirciedla tego czego sie uczylam. Bo skonczylam liceum o profilu homanistyczno- dzienikarskim. A pracuje za biurkiem 8 godzinw firmie przewozowej nuda nuda nuda. Marzyla mi sie praca w reklamie albo gazecie ehh.( Moze jeszcze kiedys sie uda) JA tesknie glownie za ludzmi i za lekkoscia zycia jakie mialam w liceum. Mysle ze to tez przez to ze nie mieszkam w kraju i widuje rodzinke i przyjaciol raz na rok niektorych nie widzialam od wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jak ty tam wylądowałaś?? ja mimo wszystko chciałabym miec juz prace i zarabiac skonczyc szkołe .. ostatnio przeglądaliśmy z K domki i tak mi sie zamarzyło miec taki własny domek;] z tych takich domów gotowych co robią odrazu wszystko stawiaja instalacje itp w miesiac jednak to sporo kasy bo 220tys za domek z nastepne 200 tysza ziemie a tu jeszcze wykonczenie domu pewnie nastepne 100 tys ,okropnie duzo to wszystko kosztuje ale mamy jeszcze czas jestesmy młodzi wiec wszystko przede mną ciekawe czy jak skoncze to technikum to znajde prace czy trzeba bedzie na studia na które nie usmiecha mi sie isc znowu nauki tyle i kasy trzeba bedzie wydać , trzeba by wyjechać bo w mojej okolicy nie ma zadnych studiów na tym kierunku zobaczymy jak to wszystko sie ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tata byl w Anglii 5 lat on byl wparwdzie w Londynie ale w czasie wakacji bylam u niego czasem dorobic sobie na swoje wydatki spodobalo mi sie. Potem pol roku przed moja matura moj facet wyjechal , wiec i ja mialam zaraz po maturze przyjechac do niego i tak sie stalo potem przenieslismy sie do Manchesteru. Na studia w Polsce niestety mnie nie bylo stac chlopak tez raczej z bogatej rodziny nie pochodzi. Mialam rozne prace zaczynakam od sprztania , al uczylam sie jezyka i dostawalam coarz to lepsze prace pozniej jakies fabryki, sklep, coffe shop. I teraz miejsce pracyw ktorym jestem teraz , nadal sie ucze bo chce spelnic kiedys swoje marzenia . O domuczy mieszkaniu nawet nie mysle narazie rodzice nie sa w stanie mi dac pieniedzy na start. A wszytsko co zarabiamy wydaje na edukacje i podroze narazie bo na wlasny kat nie mamy szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaa675
a wy już po ślubie czy nie jeszcze? kurcze też juz bym chciała zarabiać żeby miec na swoje wydatki Jest na to jedna rada- musimy kochana wygrać w lotto z 3mln to nam na wszytsko styknie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×