Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Zrzucamy 30kg! Kto ze mna?

Polecane posty

Hej dziewczyny u mnie dzień zlecaił..... ostatnio nie miałam czasu wejśc na neta bo załatwiałam sprawy ale juz wszystko jest oki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jakas dzis jestesm zmeczona, pogoda okropna leje szaro buro calymi dniami:( A co do pytania jakich balsamow uzywam stokrotko roznych. Ale najbardziej lubie masla do ciala body shop albo inne podobne:) Obecnie mam mango. I z inncyh firm wlasnie skonczylam granat z malina, i koncze miodowe. A na brzuch to balsam wyszczuplajacy z efektem chlodzenia eveline zielona tubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TA pogoda to wszedzie takak sama u nas tez cały dzień pada deszcz....zimno jest i nieprzyjemnie nic sie niechce robic......oprocz spania chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!! A no faktycznie, pogoda fatalna!! W Warszawie leje od samego rana..:/ Dopiero się uspokoiło ale pewnie zaraz znowu się zacznie! Kochane mój pierwszy sukces.. :D Tydzień na tej diecie i mam 2kg mniej.. A jeszcze ten kg z poprzedniego tygodnia to już 3 :) Także coraz lepiej :D Oby tak dalej było, to do Sylwestra zejdę ze 100kg :D:D:D:D Co do kremów do ciała, również uwielbiam kremy The Body Shop.. Droższe ale jak się raz posmarujesz rano to pachniesz cudownie przez cały dzień :D No i na dodatek to firma nie testująca swoich kosmetyków na zwierzątkach, także ma u mnie dodatkowe plusy za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowo gratulacje🌼 Pozdrawiam wszystkich i sorrki za nieobecność..ale jakos tak czas przez palce przecieka. Musze jednak sie bardziej zmobilizowac....ćwiczonka sie dopominaja o mnie:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje spadku wagi! Super czekoladowo, Ciebie mobilizuje i reszte naszego towarzystwa tez!:) U mnie te dobrze mysle czuej sie lzejsza zwaze sie w sobote to zdam relacje czy cos ruszylo w dol:) Ruchu jednak mam malo i mysle jak to zmienic jak wracam do domu jest juz ciemno, wiec na bieganie raczej szanse marne. Mysle nad zamowieniem sobie jakiejs plyty z cwieczeniami zeby wywijac w domu. Tylko jaka? Macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :) A mnie się nic nie chce. Dalej jestem cała obolała. Co to się dzieje? 😭 Jutro kolejna wizyta u lekarza. Mam tylko nadzieję, że tego mojego reumatyzmu nie zaczną w końcu steroidami leczyć. Na stany zapalne pomagają, ale jak się po nich tyje! Obłęd. Pozdrawiam Kobietki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Xawusia cos nam ostatnio choruje. A to jedno boli a to drugie ehh jak cos idzie nie tak to wszystko naraz. A jak ta Twoja dietka ? Jakies nowe sukcesy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko, sukcesów brak.:( Cały czas jestem na tej 100kcal ale waga zatrzymała się w miejscu. Może przyczyną jest brak ruchu. Mało chodzę, mało działam, przeważnie leżę i cierpię. I denerwuje mnie to, że nic nie mogę robić. Szafki kuchenne i glazura aż się proszą o porządne wyczyszczenie. Kwiaty z dużego pokoju też chcą pod prysznic iść. Książki na półkach wzdychają o wyjęcie i dokładne odkurzenie. A ja nie mam siły. Na moim osiedlu zawiązała się grupa Nordic Walking. W niedzielę szli na pierwszy dwugodzinny marsz. Tak chciałam z nimi pochodzić. Nie dałam rady z łóżka wstać.😭 Dzisiaj podniosłam swoje cielsko i chociaż przy komputerze sobie posiedzę. Ale od stukania w klawiaturę przecież nie schudnie się.:P Piszecie o jakichś płytkach z ćwiczeniami. Może jak jutro dostanę jakieś nowe leki, to ból się zmniejszy i ochota na domową gimnastykę przyjdzie. Czekoladko, pytasz o balsamy i kremy. Przerabiałam najróżniejsze. Na mnie nie działają. Chyba cellulit bardzo mnie pokochał i nie chce odstąpić. :D Stwierdziłam, ze szkoda kasy na drogie kosmetyki, skoro one na mnie nie działają. Najchętniej kupuję taki żel pod prysznic i taki balsam do ciała. Niedrogie, a pięknie pachną. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21829 http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15439 Czasem, dla odmiany, kupuję kosmetyki z tej serii, ale jednak wolę kakaową. http://www.domzdrowia.pl/76720,ziaja-sopot-spa-mydlo-z-algami-pod-prysznic.html Kropelko, dobrze jest? ❤️❤️ Aga, czekamy na Ciebie. :) Stokrotko, w czwartek mamy święto, odsapniesz troszkę od nauki.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez lubie niektore kosmetyki z ziajki niestety w UK niedostepne. Ale mam nawet teraz wdomu tonik ogorkowy i mleczko / I chyba reztke toniku nagietkowego. Sama juz nie wiem co Ci doradzic kochana na te Twoje cierpienia. A apropo balaganu to u mnie tez dzi wielkie sprzatnie po prcy bo jest taki syf ze szok, juz inaczej sie tego nie da nazwac he:p Odkad pracuje caly tydzien tutaj i w soboty w tej restauracji nie mam kiedy w co rece wlozyc ehh. A to trzeba cos na dietek przygotowac a to mojemu M jakis obiad normalny. A dzien teraz tak krotki ze nie ma kiedy to wsyztsko robic i jeszce sprzatac prac prasowac na biezaco:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u mnie waga poszła w gore.....juz jest dużo co mam robic pomocy.....wszystko prubuje i nic schudne a za chwilke waga w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna Xawusia.Ta pogoda niestety nie pomaga na twoje dolegliwosci.Trzymaj sie kobietko. U mnie powolutku,jak na razie wszystko gra;) Tu cos co znalazłam ------------------------------------------------------------------------------------ Dobrym sposobem na złagodzenie bólu reumatycznego a także bólu nóg np. po długim marszu jest kąpiel z dodatkiem naparu z liści laurowych. Zalewamy 20 liści laurowych litrem gorącej wody i odstawiamy na pół godziny. Napar wlewamy do wanny wypełnionej wodą. Kąpiel powinna trwać około 20 minut. Bóle reumatyczne i stawowe można też łagodzić pijąc raz dziennie napar z rozmarynu. Łyżkę ziół zalewamy szklanką wody, odstawiamy na 20 minut, przecedzamy i wypijamy. ------------------------------------------------------------------------------------ Kosmetyki z ziaji sa bardzo dobre A na cellulit to dobry jest ten piling z kawy. Ewelka nie masz kogos kto by ci wysyłal kosmetyki z Polski?..rodzina,czy znajomi?? Moze wrto o tym pomyslec...w razie co to sie polecam. Stokrotko jak w szkole...znów wariacje.To juz niedługo wystawianie ocen na pólrocze.U mniedzieci zaczynaja bardzo szybko ferie i oceny wlasciwie przed świetami beda wystawiane. Czekoladowo zauwazylam,ze temacic sobie załozylś,ale nie opuszczaj nas:) mATKO JAK TO JEST ZIMNO.jAK JA NIE ZNOSZE TAKIEJ POGODY!!!!!!!!!!!!! A czy reszta naszych koleżanek jeszcze tu zaglada? Pozdrawiam wszystkich cieplutko:)🌼 Zaraz zmykam do prac.Potem jeszcze jutro,a potem czwartek o dziwo mam wolny,a wiec rodzinnie cos mi klawiatura wriuje...literki sie pomieszaly coś sie z tym robilo___????????znalazlam sama ale to kilka przyciskow zle dziala papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuej Ci kochana za propozycje:* bede pamietac Teraz wlasnie tata mnie odwiedza na swieta i robie mamie liste co by mi sie przydalo z Poslki wiec i kosmetykow kilka naskrobalam wlasnie z ziaji z evelyn i vibo. Bo kosmetyki z ziaji sa naprawde dobre, naturalne i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 120 kcl mysle nad dukanem ale, boje sie a moze niepotrzebnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja osobiscie dunkana nie propowalam, ale innej diety wysoko bialkowej owszem. I szczerze mowiac nie polecam, na pocztaku czulam sie ok poem coraz gorzej schudlam troche ale chociaz chodzialm ciagle zla. Glodna a nawet jak najedzona to niczym smacznym:/ Slyszlam tez ze niezle obciaza nerki ale tego nie wiem bo ja z nimi nie mam problemu.Aga ja osobiscie dunkana nie propowalam, ale innej diety wysoko bialkowej owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja musze schudnac 20 kg mimimum....co mam robic tabletki, nie wiem jakie i troszke sie ich boje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem jak ja shcudlam ponad 20 kilo i mam nadzieje ze schuudne pozostale 15cie:) Wykluczylam calkiem slodycze,ziemniaki, makarony, ryz. Jadlam bardzo malo pieczywa jesli juz to raczej brazowe i bez masla. Duzo warzyw i owocow, nabial( w tym rowniez owocowe jogurty i sery nawet te tluste jak zolty) Z mies przedewszystkim kurczak( piersi) i ryby czesto gesto tunczyk. Woda litrami i troche cwiczen choc nie chodizlam wtedy jeszcze na silownie wiec ruszlam sie w domu bez przyzadow ( jedynie milam ciezarki male) Potem niestety motywacja jakos spdla i zaprzestalam diete na szczescie nie przytylam bo uwazlam na wage i teraz chce schudnac 15 a moze i nawet drugie tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;* Ja własnie wróciłam ze szkoły dziś; śniadanie- 2kanapki z piersią z kurczaka 2sniadanie- kanapka z wędliną, sokpomarańczowy obiad- zupa pomidorowa,pierogi z serem kolacja- ? aga79- szkoda zdrowia na dukana ! uwierz mi ja tez kiedys chciałam na tą diete przejść ale zrezygnowałam za dużo białka w niej jest i potrawy pracochłonne a wiadomo ze jem w pośpiechu zawsze wiec niemam czasu na przygotowywanie takich posiłków.. Wiadomo że po tej diecie moze byc efekt jojo bo dotychczas jadło sie wszystko po trochu a nastepuje odciecie od pokarmów które wczesniej jadłaś, a co przez całe zycie nie bedziesz ich jeść ?? Przemyśl to jeszcze ;* ewelka - brak czasu, skąd ja to znam :) apropo kosmetyków tez miałam tonik ogórkowy z ziaji i niestety mnie uczulał okropnie ;(mam wrażliwa cere i musze uważac co kupuje żeby nie było wysypki ;] xawusia - nie przejmuj sie to pewnie chwilowy zastój,dbaj o siebie i uważaj na siebie kochana ;* w czwartek świeto ale długi weekend bo wolne wiec troszke luzu :) ale tylko troszeczke bo od pon powrót do szraej rzeczywistości kropelko - czekamy na ciebie , pewnie któregoś dnia wpadniesz i opowiesz co u ciebie i napewno będzie długi wpis więc bedziemy miały co czytać buziole kochana;* czekoladowo- ja mam aktualnie żólty garnier z aloesem i jest fajny bardzo ładnie pachnie nie szczypie skóra jest napięta i gładka :) Wszędzie trąbią o 3 wojnie światowej ,ciekawa jestem niby ma być jutro wklejam kawałek tekstu z strony z wiadomościami ; Już na początku pragniemy wszystkich uspokoić. III wojna światowa, której początek ma nastąpić już w najbliższą środę, to "tylko" komponent pewnej przepowiedni, a te jak wiadomo nie zawsze się sprawdzają. Jest też niestety i zła wiadomość - słynna Baba Wanga, która jest autorką tej wizji rzadko się dotąd myliła. Do tej pory udało się jej przewidzieć rozpad Związku Radzieckiego, katastrofę nuklearną w Czarnobylu, zwycięstwo Borysa Jelycyna w wyborach prezydenckich czy zatonięcie okrętu atomowego "Kursk". To niestety nie koniec złych wieści. Wanga nie była bowiem jedyną osobą, która wybuch III wojny światowej "zaplanowała" na listopad tego roku. Autorem przepowiedni, zgodnie z którą kolejny globalny konflikt rozpocznie się dokładnie w listopadzie 2010 r. jest także sam Nostradamus. Czy możliwe jest, aby tych dwoje uznanych wizjonerów pomyliło się w tak istotnej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!! Przede wszystkim dziękuję bardzo za gratulacje! :) To dla mnie bardzo istotne że ktoś się cieszy razem ze mną, moimi sukcesami!! Aha, no to wygląda na to że wypróbuję Garniera żółtego! :) Oby był skuteczny! :) Xawusiu, moja przyszła teściowa (oby :P) też ma reumatyzm.. I wiem jaki to jest ból, ostatnio jej robiłam zakupy i jedzonko do łóżka zanosiłam bo leżała cała sztywna i ruszyć się nie mogła :( Kochane, tak w ogóle 30 Listopada mam urodziny i mam zamiar do tamtego czasu zrzucić jak najwięcej kg się da i przy okazji zrobić sobie nową fryzurkę :) :) :) Inspiracji szukam na stronie internetowej ikf.styl.fm Są tam fryzury nadługie, krótkie,średnie włosy i irokezy :D Polecam więc jeśli chcecie coś podpatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo powiem szczerze, że mam nadzieję że to nie jest prawdą... To o tej wojnie... Nawet po części jestem tego pewna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bardzo lubie słodycze chociaz dzis nie zjadłam ani kawała////a była okazja. Ja sobie nowa fryzurka sprawiłam ..... moze zrezygnuje z ziemniakow chlebka i zobacze moze cos zgoubie zastanawiam sie czy moje problemy to nie lek o nazwie duphostan ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje moze sprubuje zrezygnoawac z ziemniakow i chleba ...nie wiem czy moj problem to nie lek duphaston ......ah zapomniałam ja sobie sprawiłam nowy fryz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladowo- a ja właśnie siedze i przeglądam neta wszędzie ludzie zakładają tematy o tej wojnie ... niewiem czy to będzie z tym prawda ale jakies obawy mam... W warszawie zamkneli lotnisko, w białymstoku jakieś cysterny wybuchły na pkp co to sie dzieje ciąglew cos;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×