Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Zrzucamy 30kg! Kto ze mna?

Polecane posty

dzięki kropelka postaram sie jadać więej warzyw chociaz nie przepadam za nimi tak z mięskiem to co innego ale same nie smakują oj nie . Kurcze przeciez muszę zmienić swoje nawyki i też zrobić cos dla siebie i swojej figurki a nie tylko czytać porady innych a sama nic nie działać w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kropelko. 👄 Gołąbki, mniam, mniam. Od dzieciństwa je uwielbiam. :D Oj, masz problem z tym neurologiem dla mamy. U nas do specjalistów też kolejki wielkie. A na prywatne leczenie nie zawsze kasy wystarcza.😭 Dziewczyny od godziny siedzę przy komputerze z farbą (kawowy brąz) na głowie. Teraz lecę do łazienki zmyc chemię z głowy. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wiecej nas fajnie:)) wczoaj w domu mialam problem z neteim i nadal nie zobaczylam kropelki:(( dzis napewno to nadrobie. Dobrze ze jutro juz piatek mam nadzieje tylko ze pogoda bedzie znosna bo wczoraj calu dzien padalo a dzis tez zbyt cieplo nie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze sobie tutaj z wami i podczytuje...i sobie cwicze nózkami. Agrafka teraz mi towarzyszy Dziwonka miesko możesz jesc tez ale zmień sposób jego przygotowania. Miejszy kawałek mięska.....i fullll suroweczki.To tez juz zmiana na lepsze i obnizenie kalorii w daniu. Nie szalec z sosami:) No i fakt rady zawsze w cenie,ale trzeba sie wziąc do robotki,bo od czytania i rozmyślanie nic sie nie zrobi samo;) Ja mam obecnie taki przestój...waga cos tam mniej wskazuje,ale minimalnie...cos tam w milimetrach ubylo,ale prawie tego nie widac. Winię za to głownie te moje leki. Jak sie wkurze,to bedzie to moje ostatnie opakowanie. Zobacze co mi w sierpniu powie moja ginekolog. Jak wyniki sie poprawia to odale samowolke.Pól roku tak nie wytrzymam. Ewelka pisałas o salatce. Mam chęc na suróweczke z kapusty pekińskiej na slodki..znaczy sie ananas dodaje słodyczy...ani grama cukru osobno Musze kupic to co potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak mnie wciągnęło to forum że zapomniałam napisać smska do mojegto męża a właściwie mu odpisać. On biedaczek od rana czeka a ja tu zaczytana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsawusia ja tez lubuje sie w brązach. Może jutro tez zaszaleje z kolorkiem,bo cos tam mam w domu. Trzeba jakos w pracy wygladac..choc ja i tak cały czas sama w weekend bede. Teraz w czasie urlopów to mamy zmiany w pojedynke. Dobrze,ze do konca lipca mam tylko 1 zmiany...w sam raz jeszcze do opieki popołudniu nad mama. Rano zawsze ktos jest,a potem robi sie pusto. Wczoraj mialam sobie zrobic piling kawowy,ale jakos nie wyszło przez tą działkę.Może dzis mi sie uda,choc i dzis przeciez trzeba tam podjechac. Ale musze go zrobic...skóra rewelacyjnie sie sprawuje po nim Ewelka...to straciłas kobietko:)z tym problemem z netem...żartuje oczywiscie...może uda ci sie dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka- z jakiego woj jesteś? u mnie jak i wczoraj tak i dziś 35stopni w cieniu upał że hej;/ dziś; śniadanie- 2kromki chleba wieloziarnistego ciemnego z chudą wedliną , sałatą i pomidorem,sok jabłkowy Napi szklanka 2 śniadanie- 2 malutkie rogaliki z jagodami obiad- zjem miseczke sałaty z jog.naturanym i troche mieska podwieczorek- jogurt serduszko kolacja- pomidor,ogórek ,cebula pokrojone z jog,naturalnym doprawione solą i pieprzem :) to taki plan dzisiejszego menu ,wieczorem pojeżdze na rowerze i pokrece hula -hopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko ja mieskzam W Anglii a pochodze z woj. Swietokrzyskiego. Kropelko dzis musi sie udac a jak nie to pojde do sasiadki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzis wyzwanie....na jutrzejszy dzień i na sobote. Jutro mam swoje"18' urodzinki...plus 20;);P ciacho musze zrobic..a na sobote corka poprosila,chce zabrac do pracy. Xsawusia nieskromnie sie pochwale,ze ten torcik który widziałas,to moje dzieło. I jak tu pilnowac sie z jedzeniem jak ból dała taki talent:D:D:D Czasami robilam ciasta i torty na zamówienie...ale jak sie pracuje zawodowo,to brak na to czasu Teraz to juz w domu tyle nie pieke,aby nie robic sobie pokus,a i domownikom wyjdzie na zdrówko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka to wspaniale jutro będziemy razem z Tobą świętować urodzinki. Xawusia ja tez lubie włosy w odcieniach brązu chociaz zmieniam rodzaje farb i różne kolory wychodzą ostatnio własnie wyszedł za ciemny. Jutro lub w sobote poproszę córke o nałożenie bo juz widać odrosty, a poza tym tez zrobie piling kawowy. Chyba przez przebywanie z Wami tutaj zacznę bardziej dbać o siebie jak dawniej. Teraz ostatnio czuję się jakoś tak staro i nic mi sie nie chce. Chociaz podobnom nie wygladam na swój wiek i zawsze byłam pełna energii a teraz jakiś dół:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie po to tu jestesmy zeby w czasie tych dolow sie wspierac wiec sie nie martw razem damy rade! Jak ktoras ma gorszy nastroj to reszta podnosi ja na duchu. Zastanawiam sie tylko gdzie sie nasza zalozycielka topiku zapodziala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez ostatni miesiac troche sie zapuściłam;/ chodzi tu o regulacje brwii,nawilzanie skóry,pielegnacje włosów,paznokci .. i mam zamiar to zmienic bo niedługo wrzesień i znów do szkoły , chodze do technikum ekonomicznego , klaseto ja mam niezbyt fajną wszyscy żerują na sobie ,ploty łazą itp masakra;/ a na wrzesnia chce byc szczuplejsza,opalona,zadbana i wesoła :) dziewczyny a Wy lubicie taka zwykła niegazowana wode? bo ja niezbyt i nie wypijam jej nawet 1l dziennie ,wole smakowa ale podobno ma duzo weglowodanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokręcilam troszke hula-hopem.Az cieplo czuje na skorze w okolicy talii...normalnie jeszcze widac wcieciehi,hi Wcinam tzw.2 siniadanko...ryz z maślanka i odrobina dzemu truskwakowego i cynamonem...to raczej taki deserek Dziwonka...prodze...łopateczka ..na zakopanie dołow...tu my mamy byc wesołe i nie załamywać sie,,czym kolwiek..głowka do góry:) Xawusia...jak kolorek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HuLA hOp jest swietne na talie, ale ja nie potrafie nim kecic niestety wiec odpada dla mnie bo pokrece dwa razy i spada i tak ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście kofane zaraz jak wróce do domku to powiem córci o tym topiku bo ona tez jest fanką Kafeterii i co rusz widze w domku że tu cos czyta a że tez ma troszke kg za dużo więc może tez dołaczy. Ewelka1988 no własnie gdzie nasza załozycielka topiku? Dziękuję Ci ( i wszystkim Wam) za wsparcie. Dobrze że mam teraz wolne w pracy i moge sobie z Wami popisać bo tak na codzień to nawet nie zawsze mam dostęp do komputera, ale teraz jestem na zastępstwie za koleżankę i jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka 1988 nie rezygnuj z hula hop po jakims czasie sie nauczysz, tez mi ciągle spadało a teraz juz znacznie lepiej tylko potrafie w jedna stronę a w druga za nic nie potrafie, ale rzeczywiście widać efekty. Też muszę odkurzyć moje hula hop, mam takie z wypustkami i po pierwszych ćwiczeniach byłam cała posiniaczona jakby mnie ktoś pobił. Potem juz było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwonka to ty masz takie profesjonalne kółeczko...bravo Ja mam zwykłe,ale dosypałam ryzu do srodka,bo bylo za lekkie. Ewelka poćwicz kreconka,zobaczysz jaka to frajda no i ja tez w jedna strone krece. W druga moge sobie pokecic samymi bioderkami.To mi wychodzi dobrze...maz tym sie raduje:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wcisnęlam w siebie 2 kromeczki słonecznikowego chlebka z serem...wypilam maslanke tez z dodatkiem ziaren słonecznika.Ciagle go gdzies dodaje...na ciepło wszamie chyba błyskawiczny budyń z dodatkiem musli...bardzo mi to smakuje... jakos na nic wiecej nie mam ochoty Nektarynka pochłonieta i juz chyba z 2 litry wody.... Ja pokrzywe parze czesto z inna herbatka,aby smak bardziej mi podpasował Pozdrawiam po pierwsze nie łączymy chleba razowego z żadnymi ziarnami. chleb jemy sam bez dodatków. chleb z serem fatalne połączenie. rożnego rodzaje galaretki, budynie , Kisiele to jedna wielka chemia :o owoce sa zdrowe i sprzyjają redukcji tkanki tłuszczowej. herbatka z pokrzywy bardzo zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki kolorek ekstra wyszedł. No, no. :D Tylko moje włosy lichuteńkie, marniutkie takie.😭 Kropelko czyli mistrzynią cukiernictwa jesteś. Taki tort sama zrobiłaś! Podziwiam. Ja niespecjalnie piec potrafię, ale to może i lepiej. Przy moich skłonnościach do tycia.:P Kropelko machnij nam ten przepis na surówkę z ananasem. :) Dziwonko mój mąż też czasem "na boczny tor" odstawiony.;) Czasem aż jest zły, że ja ciągle przy klawiszach. Dlatego wolę u nas przedpołudniem posiedziec. On w pracy, a ja hulaj dusza na Kafe.:D Ewelka święte Twoje słowa. :D Wspólnie nie damy się w doły zagrzebac. Jedna drugą wspiera, rozwesela i jest lepiej.🌼 Stokrotko nie pij tych smakowych. Toż to chemia. Lepiej już chyba mineralną lekko gazowaną. A najlepiej bez gazu, z sokiem z cytryny. Serio, dobrze taka kwaśna smakuje. No i podobno tłuszcz spala. Ja taką piję, bardzo ją lubię. Teraz idę na dwór lub na pole, jak kto woli. :D:D Słońce się schowało, trzeba to wykorzystac i potrenowac troszkę. Pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka duzo ważysz :o hula-hop i inna gimnastyka (ruch) są zdrowe. jak masz gdzie to pływaj. Rano na czczo pij sok : 4 słodkie jabłka 2pomidory 2 średnia cytryna. jedz po 2 godzinach najwcześniej.sok przesączyć przez sitko lub gazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko nie pij tych smakowych. Toż to chemia. Lepiej już chyba mineralną lekko gazowaną. A najlepiej bez gazu, z sokiem z cytryny. Serio, dobrze taka kwaśna smakuje. No i podobno tłuszcz spala. Ja taką piję, bardzo ją lubię. wszystkie ze sklepu: soki, napoje są na chemii i nie nadaj do picia. jeśli już to woda. Dodać do wody sok z cytryny to bardzo rozsądne :) Sok z cytryna spala tłuszcz :) na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet fajnie ze chcesz nam doradzac. Duzo waze ale jak bys doczytal to bys wiedzial ze sie ruszam i to bardzo duzo bo jestem minimum 4 razyw tygodniu albo na areobicu albo na basenie na spiningu sauna itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po pierwsze a po drugie to diety tez nie musisz mi ukladac b radze sobie sama:) I nie prosilam o Twoja pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sauna jest dobra :) ale nie spala tłuszczu :o trzeba ja do tego odpowiednio wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi sie zarejstrować mame:) Idziemy na 14.Mama nadzieje,że wejscie na 4 pietro jej nie osłabi. Ja dzis to juz 3 razy smigalam po schodach,a to pewnie nie koniec Xawusia,to za wiele powiedziane..mistrzyni...taka sobie piekareczka:D Ewelka szkoda komentowac:);) Stokrotka to ty mloda pannica jesteś.Jak sie zaweżmiesz to powitasz rok szkolny z dumnym usmiechem na twarzy.Glowa do gory. hejka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaida
Ale się rozpisałyście, a ja biedna w pracy nie nadążam za Wami. Widzę, że mamy nową dziewczynke i ......... chłopczyka. Witam! Wiecie wczoraj miałam ochotę na coś słodkiego i znalazłam na innym forum bardzo prosty przepis na sernik dukanowki. Upiekłam go, ale z tym słodzikiem, a może bardziej z tą niemiecką podróbą sera, nie był za przekonywujący. Ale męczę go dzisiaj w pracy, bo lepsze to niż czekolada. Kropelka, ja też niedługo będę miała takie 18 urodziny jak Ty. Ewelka, nie denerwuj się Nowym, on napewno szybko się nami znudzi i sobie pójdzie, a swoją drogą, to rzeczywiście mógłbyś trochę delikatniej formułować swoje wypowiedzi, bo my tu jesteśmy po to, aby sobie pomagać i motywować się wzajemnie, a nie destrukcyjnie. Mam nadzieje, że się poprawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He nie przejmuje sie nim tylko nie lubie takiego chamstwa:) Bo nie czytal dokladnie i pisze glupoty. Napisalam ze nie cwicze na hula hop co nie znaczy ze nie cwicze wcale . Teraz znowu sauna po treningu a nie zamiast. A on pisze ze sauna nie spala tluszczu wiem ale relaksuje mnie po basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×