Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Zrzucamy 30kg! Kto ze mna?

Polecane posty

Nemezja witaj! 🌼 Ja nic Ci nie pomogę, dawno nad morzem nie byłam, przykre. Mąż zapracowany, a mnie samej jakoś nie po drodze jechac. :( Piszesz, ze dużo infekcji. Oj, mnie tez gardło od wczoraj boli. Łyknęłam Apapy, possałam Cholinex, ale jeszcze mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam płukanie ciepła wodą z sola. Wrażenia okropne i potem smak w ustach, ale pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jeszcze nie. Te upały wykańczające były. Nemezja to mamy podobną pogodę. A gdzie Ty mieszkasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda z solą? Dawniej tak robiłam i rzeczywiscie pomagało. Muszę spróbowac. Po herbacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wy robicie "kwiatuszki"? Ja mieszkam koło Niepołomic w małej miejscowości, jakieś 20 km od Krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne okolice. A Łódź taka szara. :( Zaraz nauczę Cię robienia kwiatków, serduszek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się Łódź podoba! To miasto wg mnie jest ogólnie jakoś zawsze na "uboczu", pomijane. O Warszawie, Krakowie to się mówi. Przejeżdżałam i mi się podoba za każdym razem! Ale musze się tez przyznać, że za każdym razem się tam gubimy!! I okazuje sie, że w kółko jeździmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wracam po weekendzie i nadrabiam zleglosciw czytaniu :) Mam kolejny kilogramik w dol cieszy mnie to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezja Łódź to dziwne miasto. I brzydkie i ładne. Mieszanka taka. Centrum odnowione, kamieniczki błyszczą. Boczne ulice nadal zaniedbane. Stare fabryki straszą pustymi oczodołami. Miejskie duże lasy mamy, jest gdzie cienia i zieleni szukac. Pomieszane wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka rewelka! U mnie gramowe sprawy. Ale w zwiazku z planowanym wyjazdem robiłam dzis przymiarkę strojów kąpielowych:P. Bo nie uwierzycie, ale ostatnio kupialm 4 po 5 zl, czyli za 20. Jakas wyprzedaz była. A, że były takie tanie to bralam co mi sie wydawało, że może być dobre, bo nie przymierzałam. Kupiłam je miesiąc temu. I 2 okazły sie dobre, bo w innych co nie trzeba wsyatwało. Przymierzam dzisiaj a tu to coś już nie wystaje:). I uprzedziłam moją realną, nie wirtualną towrzyszke odchudzania a raczej ćwiczeń(która jedzie ze mną nad to morze), że zwiekszamy od dziś normę o 50%:). Stwierdziłyśmy, ze moze byc ciezko, ale damy rade! Wczoraj była u mnie taka ciotka, która odchudza się również...ale od jakiś 2 miesięcy. ćwiczy 2 razy w tygodniu. Efekty widac. Ja codziennie z wyjątkiem niedziel...a efekty marne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezja jakie marne, jakie marne? Przecież juz Ci nie wystaje! Brawo, wspaniale! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja swojego kostiumu jeszcze nie przymierzę. Jeszcze troszkę poczekam. Brzuch wyraźnie mniejszy, ale to jeszcze nie to.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezja, ale jestem gapowata. Czekam na kwiatuszka od Ciebie, a przecież od razu mi go wysłałaś. :D Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra, ale to tylko ja widzę:P. A u niej ogólnie się to rzuca w oczy. Dopóki ktoś postronny, najlepiej ktoś kto nie wie, że sie odchudzam mi nie powie, że schudłam, to uznaję, że efekty które widzę sa tylko złudzeniem:). Ale to nic:). Będę żyć złudzeniami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, taka opinia innej osoby będzie dla nas największą nagrodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nahbardziej ciesze sie z komplemenotow od inncyh bo sama czasem moze sie oszukuje ze schudlam:P Co d kostiumow to tez robilam przymiarki ostatnio wygladam lepiej niz w zeszle wakacje to pewne:P( minus 23 kiolo robia swoje) ale to ciagle nie to. Mam jeszce 8 tygodni do wyjazdu wiec mysle ze moze te z 5 kilo chociaz spadnie moze wiecej sie uda zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezja- jade do mielna ,pokoj juz zarezerwowany xawusia- chciałam isc dzis do rodzinnego dzwoniłam i okazało sie że ma URLOP ! eh pozostaje jakies srodki które są bez recepty mam nadzieje ze mi przejdzie ,jutro na wieczór jade do mojego a w czwartek wyjeżdzamy wiec troche was opuszcze :) wracam 9sierepnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaida
Witam dziewczyny! Strasznie mam dużo dziasiaj pracy, tylko na szybko chciałam Was pozdrowić i już uciekam znowu do papierów spowrotem. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50zł za dobe to co najtaniej znalezlismy i warunki w miare bo wyremontowane nowe ładne pokoje czyste łazienki ,tv ,aneks kuchenny,miejsce na grilla itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko to trzymaj się serdeńko dzielnie. Często takie bez recepty na przeziębienie dobrze pomagają. I herbatka rozgrzewająca (lipa, malina, czarny bez) na noc i powinno być Ci lepiej.:) Wracasz z początkiem sierpnia. Och, zatęsknimy.:( Ale Ty odpocznij, zdrówka złap i swoim się naciesz do woli.❤️ A ja grzeszę. Kawę piję. Wiem, wstyd to. :P Ale co zrobię. Ciśnienie mi drastycznie spadło. W oczach płatki wirują, w głowie karuzela. Jedyny ratunek kawka. Z każdym łykiem mi lepiej. Dużo mleka chlupnęłam, więc grzech nieco mniejszy. :D:D Adelaida witamy! 🖐️ Dzięki za pozdrowienia. Tobie też miłego i mniej zapracowanego. Tona papierów to straszny widok. Ale dasz radę, dzielna kobieto.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez papierami zawolna bylam po weekendzie ale juz sie odkopalam:p Musze chyba zakupic okulary jakies do komputera bo oczy mnie bola po 8h w pracy wgapiania sie w monitor mam objawy takie jak Ty Xawisiu po odstawieniu kawki. Biale platki lataja i glowa boli. Wzrok mam dobry, ale slyszlam ze sa okulary ktore maja wlasnie taka ochoronna powloke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Ewelko! :) Odkopałaś się, mróweczko pracowita.:) Specjalne okulary to rewelacyjna ochrona. Mojej synowej, takie właśnie z powłoką anty coś tam, firma zakupiła i natychmiast oczy przestały ją bolec. Warto zaopatrzyc się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaida
Ewelka jak masz dobry ekran, to on już napewno ochronę wystarczającą dla oczu ma, a jak nie, to trzeba kupić taką nakładkę na ekran. Ja mam super ekran, więc to u mnie odpada, ale długie siedzenie przed ekranem poprostu męczy, dlatego najlepiej robić co trochę krótkie przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Adelaida dobrze mówi. Częste przerwy i na coś zielonego popatrzec. I pomrugac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×