Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Zrzucamy 30kg! Kto ze mna?

Polecane posty

Mam oslonke na ekran w pracy ponoc bo wymeiniali jakis czas temu monitory, ale mysle ze to wlasnie to ze zbyt dlugo w zamknietym pomieszczeniu przez komputerem i nic tu nie pomoze. Chyba ze zmiana pracy:p ale na to sie nie zanosi marzy mi sie praca w ktorej nie musze ubierac sie w biala koszule codzienie tak samo, Np w jakiejs agencji reklamowej gdzie duzo ludzi z fantacja z pasjami itd.. Dlatego powaznie mysle o uniwersytecie od przyszlego roku kiedys skoncze moj collage tutaj. Zobaczymy czas pokaze czy uda sie kiedykolwiek to zrealizowac:P Zaraz oszamie gruszke wzielam sobie do pracy, kilka owocow w razie napadu ochoty na slodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jaką mamy ambitną koleżankę. Wspaniałe plany Ewelko. Życzę aby Ci się zrealizowały. Wszystkie! A jakie piękne kwiatuszkowe pierścionki widziałam na Twojej dłoni. Lubię takie duże i okazałe ozdoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje:)) ja tez uwielbiam bizuterie xxl:P Wogole lubie ostre dodatki ktore potrafia ozywic zwykle dzinsy i czarny top:) w takie dni kiedy nie chce nam sie stroic i nie ma co na siebie wlozyc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na szybkiego. Nemazja jak bylismy z męzem w majuna noclegu w lebie placilismy 50 zl za osobe?doba. Pytalismy jak bedzie w wakacje i stawka miala byc taka sama. Ale nie wiem jak w innych miejscach.Trzeba pewnie poszukac...ceny w róznych miejscach rózne...Ja tam nie wynajmowalam teraz...ja mam blisko do łeby,a w maju zrobilismy sobie samotny wypad na jedna noc:0 Pozdrawiam wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeka mnie dzis pracowite popoludnie musze zrobic porzadki bo w calym dmu balagan taki ze szok. Przez weekend jakos nie bylo czasu wiec musze sie dzis z tym uporac. A Wy jak spedzacie wieczor:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spędziłam go będąc masowaną, a potem bieganie:). Dziewczyny dzieki za informacje, ale nawet nie straszcie tymi cenami. Patrze po ogłoszeniach to nawet od 20 zł są:). trzeba podzwonić i sprawdzić jak się maja ceny podane w internecie do rzeczywistych:).Nie beędą to luksusy, ale mnie ich nie trzeba. Byle była łazienka. Byłam np w tamtym roku i płaciłam 25 za os/dobę. Teraz licze tak góra 30 zl:). Tez mysle to zalezy od tego na ile sie jedzie i ilu osobowy jest pokój:). Ale co tam, byle pogoda była:)! Kolorowych snów! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka na szybko wpadła. Ewelka sprząta. Nemezja na masażu była i biegała. A ja? A ja cały dzień kiepsko się czułam. Kawa nic nie pomogła.:P Mąż wrócił z pracy i drinka zrobiliśmy. On większego, ja maleńkiego. No i spac poszłam.:D Teraz obudziłam się zdrowa. :D Jaka ulga.:D Widac, że organizm nie kofeiny, a alkoholu domagał się. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, dopiero teraz udało mi sie zajrzec do komputera, niestety Wy juz spicie. Musiałam chociaz poczytać co nowego wydarzyło sie u Was przez weekend. Ja mam nadzieję że dopiero od środy znajdę więcej czasu i z Wami popiszę. Na razie życzę miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaida
Witam dziewczyny! Ja już w pracy, a Wy chyba jeszcze w łóżeczkach. Miłego dnia i dietkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) znowu w pracy ehh , potrzebuje urlopu bo przemeczona jestem psychicznie juz tymi papierami i ludzmi z pracy:/ A tu jeszce 8 tygodni do urlopu uff:( Dzis ide na areomix z kolezanka i juz sie ciesze bo nie ruszlam sie kilka dni przez okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! :) Ewelka, Nemezja ma rację. Przetrzymasz jakoś. Uważam, ze to jest najprzyjemniejszy czas, każdy mijający dzień przybliża do upragnionego urlopu. :) Herbatka? (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dokładnie! Te najbliższe dni przed urlopem są cudowne:). Ta perspektywa, plany, zazdrość wszystkich innych , którzy urlopy już mają za sobą:). A z reszta co Ci teraz po urlopie jak pogody nie ma. Chociaz w sumie to nie wiem jak u Ciebie:). Jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zdradź nam dokąd jedziecie. Niech i my Wam trochę pozazdrościmy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydko u mnie:/ ale wyjezdzamy do Egiptu wiec tam bedzie pogoda chyba:P Macie racje ale to oczekiwanie mnie wykancza he ale z drugiej strony mam wiecej czasu na diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka i już Wam zazdroszczę. Egipt, cudna wyprawa. Ach wspaniale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dzis jecie dobrego na obiad?:) Ja mam cycka kury, i mialam robic salatke cesar light ale moze cos innego bym zrobila macie jakies fajne pomysly na kurczaka dietetycznego?(bez smazenia i weglowodanow?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka zazdrościmy:P, prawie tak jak tego urlopu w przyszłości:P. nie wiem czy masz mozliwość grillowac, ale ja lubie grillowanego:) i sypie róznymi przyprawami:). A ja dziś mam zupkę:).Tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie musze zakupic takiego malego kuchennego grilla bo mozna duzo fajnych rzeczy ugotowac:) Cos takie cihce dzis nasze dietowiczki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, chyba Ewelce nie pomogę, bo zupkę gotuję na obiad. Ogórkową. Sąsiadka taką dzisiaj robiła. Pachniało genialnie. Pobiegłam do sklepu. Kupiłam udka kurze, włoszczyznę, małosolne, jogurt naturalny i koperek. Już i u mnie pachnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam dziewczynki do domu robic obiadek a potem na cwiczenia wieczorem , wiec pewnie bede juz jutro;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki. 🖐️ Gdzie jestescie? :(:(:( U nas od wczoraj leje. Straszliwie. Muszę wyjsc, ale chyba nawet sztormiak i kalosze nie ochronią mnie. Przemoknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawusia cos te nasze froum cichutkie sie zrobilo:( Ja dzis troche roboty mam w pracy to bede jak sie odkopie:p z papierow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Ewelko, cisza taka. 😭 Pracy masz dużo. A ja isc już powinnam, ale tak strasznie pada, że jeszcze troszkę poczekam. Wiem, z cukru nie jestem ( od lat go nie używam ;) ) ale tak leje! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:)! Wczoraj nie ćwiczyłam przez pogodę. Wiem, marne tłumaczenie się. Ale nie miałam gdzie biegać ani skakać na skakance:). Troche sie porozciągałam, ale to sie nie liczy:). A dziś znowu leje....duzo bardziej niż wczoraj. A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nemezja. 👄 Jestem jakaś taka zduźdana. Nic mi się nie chce. Ani cwiczyc. Ani cieszyc. Nic. Jakos tak smutno. Czy to przez te ciągłe ulewy? Nie wiem. :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×