Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość Robi28*!
Może podtrzymamy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
Ploteczka nie padl...tylko nie zawsze jest czas:) zreszta Olaskr tez chyba wyjechala na wczasy:) jak tam Ploteczka lozkowe rzniecie w weekend?....bo my szukamy powoli pani do trio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
to trzeba bylo sie rznac w wodzie, w basenie, albo pod prysznicem....my tak robimy:)....najlepiej pod prysznicem - ona oparta o sciane i ostre dymanie od tylu:) na ten tydzien mam obiecanego anala wiec bedzie ostra jazda na pieska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basen odpada bo niema jak i niema gdzie, jedynie natrysk, ale mamy tak mala wanne i lazienke ze nie bardzo sie nadaje do sexu. zawsze robimy tak ze jedno sie kapie, potem szybko drugie i spotykamy sie w lozku albo w drodze do niego;) marza mi sie wakacje, jakies mazury, dzika plaza albo wyspa, tylko ja i moj luby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
a ja juz nie moge sie doczekac jak bede mial w lozku 2 panie....na sama mysl o tym twardnieje mi w spodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sad masz zamiar wziasc ta drugą? jakas znajoma? kolezanka? czy calkiem obca osoba? czy moze wybor zostawiasz swojej pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
raczej obca osoba (wybor i tak nalezy do mojej pani)...nie chcemy potem jakis niemilych sytuacji towarzyskich. spotkac sie raz...jak sie spodoba to zawsze mozna ponowic:)...strasznie mnie kreci wizja pieszczacych sie 2 kobiet....a jak mi pozwola to chetnie sie przylacze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to ma byc cos wyjatkowego i niezapomnianego to powinny najpierw sie razem pobawic a potem sie toba zajac albo pozwolic ci sie przylaczyc. a ta panna ma byc bi czy les?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett_30
Wiitam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
dla mnie lepiej by byla BI:) ja to widze tak....ze one najpierw sie same zabawiaja...ja moge sobie z boku sie przygladac i masturbowac....a potem zapraszaja mnie do siebie - ale ja zajmuje sie tylko moja zonka - a zona ta druga piesci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki uklad tez moze byc ok. ale jesli zona pozwoli ci zerznac te drugą to zrobisz to czy zajmiesz sie tylko zoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
wiesz Ploteczka jak mi pozwoli i bede widzial ze jej to nie przeszkadza to chetnie tez ja zerzne....najwazniejsze by mojej zonie to odpowiadalo - moglbym ja rznac od tylu w cipke lub w dupke, a ona lizalaby cipke mojej zonce, albo moglaby mnie ujezdzac a zona siedziec mi na twarzy a one by sie calowaly i piescily...mrrrr ( az mi stwardnial)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett_30
mrr ;) ciekawe to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna napalona....
hm...:D Ale One to chyba powinny sie lepiej same poznac zanim zaproszą Cie do zabawy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
Anett czyzbys tez o tym fantazjowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett_30
osz kurde ;) mam ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
ale Anett napisz cos wiecej - na co masz ochote.....hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up,,,,,,,,,,
gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
jestem - zniknelas tak nagle wczoraj a temat nies konczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
tak wiec odpowiedzialem ci na ptanie czy chcialbym rznac tez ta druga....- tak to mniej wiecej widze....zreszta fajnie by moglo wygladac tez jakby ta panna miala fiuta na pasku i moja by ja ujezdzala a ja wzialbym ja od tylu w dupke:) - miala by kanapke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradzcie w jaki sposób namówic dziewczynę do ostrego sexu tak żeby jej nie zrazić - jakieś sguestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ON30 - powiem ci ze pomysl calkiem calkiem, moze okazac sie milym urozmaiceniem, Pedros- mysle ze najlepsza bedzie poprostu szczera rozmowa, mozesz tez zasugerowac ze dzis sex moglby byc bardziej ostry niz zazwyczaj, albo poprostu na lekkim podchmieleniu, powiedz pannie ze masz na nia straszna ochote i wez ja na ostro. mysle ze kazdy z tych pomyslow ma cos w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×