Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość Rogato
dlaczego pojawił się kochanek? Facet jest nie miał ochoty, czy był za delikatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem;), dobrze piszesz, ze dobry facet do ruchania to podstawa. moj mnie potrafi tak zerznac ze mam 10 orgazmow zrzedu i mam taki usmiech jakbym polknela bumerang;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma sie domyślać ja mam taką pracę ze czasem musze zostać na noc a tak naprawde spedzm upojną noc z kochankiem:) ale warto bo jest naprawde super:) mam czasami wyrzuty ale taki jest życie a spotykamy sie dość czesto nawet pięć razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
Ploteczka pochwalasz zdradę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
ok, to z facetem swoim się chyba w ogóle nie ruchasz, co? Nie ma dużych potrzeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczka z takim bymerangiem to ja chyba z tego kibelka wychodzilem:) zonka do mnie dzwonila i mowila mi bardzo brzydkie rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój obecny facet jest dleikatny i nie lubi ostro:( ale podoba mi sie i go kocham ale kochanek jest tez zajebisty nawet lepszy od mojego faceta no i potrafi tak wyruchać że mam tak jak ploteczka.... a że mu jest też ze mna dobrze to jesteśmy już ze sobą dość długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
ja też ostatnio myślę o znalezieniu kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogato ja jemu nie prawie rogów z pierwszym lepszym:/ poprostu mam kogoś i tyle a że jest lepszy w łożku nie ż mój obecny partner to nic na to nie poradzę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
jaki rodzaj pracy wykonujesz? Spotykać się gdzieś w hotelach, czy u niego w domu? On jest sam, czy też ma dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma żonę:( pracuję w hotelu a on ma własne służbowe mieszkanie wiec problemu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
ja myślę o kochance, która dawałby się szmacić totalnie i mógłbym ją dominować, tak jak mojej panny pewnie nigdy nie zdominuje. Chyba najlepszy byłby też stały układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jestem za szczeroscia. jesli ktos nowy to koncze obecny zwiazek. takiego czegos jak robi samosia nigdy nie popieralam, nie popieram i nie bede. jestem za traktowaniem tak jak samemu chcialabym byc traktowana, wiec zapytam samosi czy chcialaby aby facet ktorego kocha potraktowal ja w ten sposob? nie wiem i nie wnikam dleczego doszlo do zdrady to jej zycie i jej sprawa wiec nie wnikam w to i nie osadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony
siemanko, takie tu wypisujecie, że nie można się skupić na pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuję w hotelu:) ale on maswoje służbwe mieszkanie:) zresztą nam nie potrzeba do sexu łózka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczko moje zycie sexualne w obecnym związku mnie doprowadza do płaczu ....poprostu.... a czy mój facet mnie nie zdradza to nie wiem:? ale chyba nie..... pozatym każdy ma swój plan na zycie i go realizuje ja nikogo nie potępiam jak chce to niech zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrozum mnie zle, tylko skoro tak wam dobrze razem to dlaczego nie jestescie razem tylko sie spotykacie na boku? tylko to mnie ciekawi, a to jaki masz pomysl na zycie to twoja sprawa i sorry jesli odebralas to jako zaczepke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mi byloby dobrze z kims takim i uwazalabym ze zlapalam pana boga za nogi to chcialabym byc z kims takim na stale i do konca zycia a nie tylko jako romans. o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
dobra, nie ma co dorabiać ideologii, bo i tak się dziewczyna nie zmieni. Lubisz mu lizać tyłek Samosiu? Wkładasz paluszki mu tyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odebrałam za zaczepkę nie jestem tu po to aby sie kłucić tylko poklikać poprostu... jest nam dobrze razem ale on ma kogoś a konkretnie żonę..... ja to szanuje i nie mam zamiaru rozbijać ich małżeństwa.... wiem że zle robie spotykając sie z nim ale to silniejsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ten twoj facet ma kogos to po co to ciagnac, mozna miec kochanke nie bedac z kims kto zdradza..a jesli kochanek ma zone i nie chce jej zostawic to juz wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogato ty zwariowałeś nie ?? nie wkładam mu paluszków do dupci ale go liże czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
Samosiu, myślałaś o trójkącie z tym kochankiem i z kimś jeszcze? Coś wcześniej pisałaś.. Macie jakieś swoje rekordowe maratony? Np. ile razy pod rząd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
a wkładasz język mu do odbytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×