Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość baca 2010
również znamiona ostrości i dominacji ma jak prowokuję nierówność naszej sytuacji - np przy dupceniu w plenerze rozbiorę ją zupełnie a sam zostaję w ciuchach. Jak jeszcze ciuchów nie ma pod ręką - np zostały chociaż dwadzieścia metrów dalej w samochodzie czy na ręczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baca - spox. Też tak jest, że panna zapytana o coś się wzbrania, ale gdy się ją rozgrzeje, posuwa się coraz dalej i traci kolejne hamulce. Uwielbiam to. Moja się trochę zablokowała (na początku związku np. wkładała mi język do tyłka bez dyskusji; później się zmieniła i to też moja wina - przyznam, że byłem bardziej lightowy), ale pracuję nad tym, żeb zlikwidować jej hamulce, podobnie jak ty. Po prostu w łóżku ma przestać myśleć, tylko dać się jebać po całości. Czuję, że ma to w sobie, tylko jak facet mniej wymaga, to wystarcza jej light, albo raczej nie mówi głośno co ją kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baca 2010
ja to nazywam prawo precedensu - czyli po amerykańsku. Jak przed czymś się wzbrania co już robił (niekoniecznie w łóżku) zapowiadam: według amerykańskiego prawa mam prawo żądać ... albo ... nie masz prawa odmówić ... Jest jeszcze druga metoda - opowiadanie lub przypadkowe pokazanie fotek - w gadce z jakimiś fajnymi znajomymi np o urlopie takie wtrącenie - tam było ekstra, że moja pani tak wyluzowała że opalała się toples (albo chodziła bez majtek albo ...). Potem trudniej jej odmówić kontynuowania takich eksperymentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o to chodzi! Widzę, że masz prawnicze zacięcie :) moją też przygotowuję do analu, dotychczas raczej jak ją alkohol rozluźni to ląduje mój paluch w jej tyłku - wtedy nie ma oporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baca 2010
ja na paluchu poprzestaję, wystarczy żeby pokazać kto tu rządzi. Niestety pełne wejście kończy się trzydniowym boleniem dupska. Za to paluszek powoduje błyskawiczny odlot, jakby odpalić zapalnik. Czasem też stosuje takie coś - dla zupełnego podporządkowania ale też dla zmobilizowania. Jak wracamy po jakiejś imprezie, ona zmęczona, po alkoholu słabo jej idzie poruszanie się - mocno chwytam ale nie za ramię lub w pasie tylko pod tyłek, wbijam rękę między pośladki i wwiercam palec w dupę. Obojętnie czy przez majtki, rajtki czy da się odsunąć stringi. Jednym zdecydowanym ruchem, bez szukania i masowania, może nawet troszkę boleć. Natychmiastowe i mocne pociągnięcie do góry żeby musiała stawać na czubkach palców co uniemożliwi wiercenie dupskiem i ucieczkę. Jak już mam to zrobić to zwykle od razu przy wysiadaniu z taksówki. Taksówkarz się śmieje zwracając uwagę na krótki okrzyk zaskoczenia i zaraz cudowną przemianę zaspanej panienki w tańczącą na paluszkach. Wyjąć można dopiero w domu, przy umywalce. po drodze ma pecha jak pomimo późnej pory spotka się sąsiada, w tej niezbyt komfortowej sytuacji, ale to ma też jej pokazać kto tu rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Baca, że dobrze traktujesz swoją pannę, tak trzymaj :) moja poprzednia panna to szła na całość, z analem, z wszelakimi palcowymi penetracjami, połykaniem, rimmingiem itd. Obecna jest grzeczniejsza, choć w sypialni zaczynam ją tresować. chcę m.in., żeby też odkryła własną seksualność i poznała co rzeczywiście lubi, a przed czym się jedynie wzbrania z powodu uprzedzeń. Pytanie z innej beczki: trójkąt, myślałeś o tym i w jakiej konfiguracji a tak poza tym, to skąd jesteś i ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baca 2010
podstawowym elementem rozluźniającego treningu, można to nazwać tresurą, ale nieładnie brzmi, jest nakłonienie do pokazu masturbacji. Najpierw lajtowo - np ona w wannie, otwarte drzwi do łazienki i przyglądasz się dyskretnie. Ale przełamanie uprzedzeń i zahamowań następuje jak zmusisz do bezpośredniego pokazu - na fotelu, siedzisz naprzeciw, najpierw bierze się za cycki, każesz wrócić i starannie opracować biust i sutki jak się obija tzn za cipkę bierze się jak jeszcze nie jest dobrze podniecona, potem pozycja ginekologiczna. Oczywiście po kolei, nie od razu wszystko, najpierw po alkoholu, potem bezczelnie żądaj powtórzenia na trzeźwo (prawo precedensu). Po takim pełnym seansie będzie już gotowa na wszystko. Trójkącik - może to być wyższy stopień podporządkowania ale też może być utrata kontroli. Z zasady bezpieczniejszy jest układ 2K+1M. Odpowiednio ustawiony może wam zbytnio nie zagrażać, ale utrzymanie kontroli nad wszystkim jest b. wątpliwe. Ale jednocześnie taki jeden wyjątkowy, w zupełnie niepowtarzalnych warunkach numer może być super przeżyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zastanawia co by mojej pannie sprawiło przyjemność. Jej przyjemność jest kierunkiem i granicą poszukiwań. Dlatego w ogóle dopuszczam myśl, że może chcieć obciągnąć innemu facetowi lub dać mu dupy. Nie uważam, że jeden facet potrafi i może zastąpić kobiecie wszystkich innych jeśli chodzi o seks. Tak można myśleć tylko gdy się mało spróbowało, a więc się mało wie. Pomysł z masturbacją jest dobry. Generalnie jak jesteśmy razem, to się nie masturbujemy. Obecnie sam też się nie masturbuje - wolę być naładowany niż rozładowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baca 2010
taki pokaz to nie kwestia zastępstwa czy zamiast ale z jednej strony najlepiej zaobserwujesz jakie dokładnie metody i ruchy ją najmocniej stymulują a z drugiej strony zmusisz ją do ujawnienia najgłębszych tajemnic, to i rozluźnia i podporządkowuje. Co do trójkąta - drugi facet to twoją kontrolę diabli wzięli, druga babka - wcale nie. za to ją druga babka może znacznie bardziej podkręcić, jako kobieta najlepiej będzie wiedzieć jak ją i ciebie stymulować. Jak chcesz żeby twoja poczuła dwa baty weźcie wibrator. Jak chcecie ostrej perwersji twoja pani może wprowadzać twojego w nią, może to kontrolować, żeby nie czuć zazdrości może ją jakoś upokarzać, tworzyć ograniczenia wkładając jej np. korek analny. A może ta druga tylko asystować i obrabiać twoją panią na wszystkie sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, a oddanie panny innemu facetowi na twoich oczach? tak tylko pytam, bo wygląda, że tak bardzo chcesz mieć wyłączność, że może to się dziać za cenę przyjemności twojej panny? a gdyby ona miała ochotę na kogoś innego? to z miejsca kończy związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze z innej beczki: lubisz pannie pakować głęboko w gardło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baca 2010
nie nie Dlatego lubię patrzeć jak świńtuszy, tzn zachowuje się swobodnie i ubiera się w sposób odkrywający wiele ale nie wulgarny, żeby mi inni zazdrościli jaką fajną laskę mam. Czyli wy możecie popatrzeć, nabrać smaku, być tuż tuż ale na pal nabiję tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ostry anal ktora
lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktora lubi ostry anal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, oj widze że panowie nam się rozkręcili :) i już wiemy co was jara i jak ma byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubie anal:) i zaraz nam się dewotki zleca co będą pisac o hemoroidach od analu i innych chorobach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to tak jak baca pisze to by się podobało... takie władcze zachowanie... ja lubie byc oddana panu ale lubie też mieć psa przy nogach jako podnóżek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to prawda. takie upały są to w domu siedze na działce :) a nie w pracy... zreszta szukam nowej żeby miec umowe o pracę i stała pensję.. bo przy dziecku nie dam rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie umowa o prace to zawsze zabezpieczenie i wogole wieksza pewnosc jesli chodzi o swiadczenia, banki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie więc szukam... pracowałam 3 lata jako asystentka/sekretarka i teraz też szukam takiej pracy :) a co do bacy to ma miło :) ja tam chętnie bym się na takie zabawy zgodziła :) widać że baca ma fioła na punkcie tyłeczka swojej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam z facetem u znajomych, mialobyc swietowanie wiec pojechalismy taxi, troche wypilismy i wracajac taxi moj facet wzial mnie za wlosy i sciagnal do swojego kutasa, jak sie domyslacie robilam mu laske prawie cala droge, ale tez posuwal mnie w usta. tak sie nakrecilismy ze nie zwracalismy uwagi na taksiarza. dojechalismy do domu, na liczniku wybilo 50zl a taksiarz mowi ze nic nie placimy i dziekuje za pokaz. ze jak nastepnym razem bedziemy potrzebowac taxi to zeby zadzwonic to po nas przyjedzie, dostalismy wizytowke z jego prywatna taksowka. ciekawe jak to wygladalo w jego wstecznym lusterku, moj facet tak mocno mnie trzymal ze nie mialam mozliwosci aby to sprawdzic, ale skoro kurs byl gratis to musialo mu sie podobac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×