Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

ja wiem że on ją kocha i nie zostawi ale mi to nie przeszkadza :/ on jest tylko dobry łóżku ale ja z nim nie chce być na stałe bo mam kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dla mnie takie podwojne zycie:( rogato niesmaczny jestes....dopiero sie dolaczyles a juz takie smiale pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogato a czy nie potrafisz czegos wiecej niz tylko zadawac pytania? napisz cos od siebie, opowiedz nam jak to jest u ciebie w sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On30 i Ploteczko: nie potępiajcie mnie za podwójne życie :( tak czasami sie zdarza... a każdy robi to co lubi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
dobra, otrzymujesz rozgrzeszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
zastanawiam się właśnie nad młodszą kochanką, ale chyba wolę popracować nad obecną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!! rogato !!!! no dalej napisz co tam mącice w sypialni jaka jest twoja kobieta a nie ściemniasz....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrozumialam to tak ze ty zdradzasz bo twoj facet cie zdradza, jesli by tak bylo to dla mnie taki zwiazek wogole jest bez sensu, po co byc w takim chorym ukladzie. ale jesli jest tak jak mowisz to jest standart, czyli tak jak zazwyczaj w zyciu bywa. nie oceniamy i krytykujemy, nie bylo tematu. jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
za rzadko mi obciąga, a mógłbym codziennie ładować w nią spermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samosia - a co tu potępiać - życie ma się jedno...i z czasem to do człowieka dociera. jak na TYM polu nie wychodzi, albo potrzeby się drastycznie rozchodzą...to z czasem frustracja jest tak spora, że związek i tak trafia szlag. więc może warto korzystać...chociażby na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
przydałby się jakiś dyskretny układ, w którym spermę bym ładował w młode usta. Właściwie taka kobieta do robienia loda by wystarczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i masz racje stosunkowy :) ale ja nie pieprze sie z kim leci tylko mam jednego stałego partnera i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
może nie ma ochoty, a nie chcę by robiła coś tylko dla mojej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczka jakos dziwnie sie zrobilo nagle na tym watku.....a bylo rano milo prawda?:) ciekawe kiedy ola wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
myślę, że facetów w podobnej sytuacji jest sporo, więc zastanawiam się, czy by się nie skrzyknąć :) co kilka pał do obciągnięcia to nie jedna. Taki ekskluzywny klub, ale musiałaby być to paczka naprawdę na poziomie, bo mam swoją pozycję zawodową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem jak wam to tak latwo przychodzi. ja gdybym miala problem z facetem ze naprzyklad bylaby nie spelniona albo czegos by mi brakowalo to sprobowalabym wszystkiego, gdybym kochala i by mi zalezalo to poruszylabym niebo i ziemie aby bylo ok. dopiero gdyby to nie przynioslo rezultatu to bym sie rozstala i poszukala kogos nowego. ja poprostu nie umiem zdradzic, niemoglabym spojrzec w lustro i wogole.dlatego podziwiam was ze tak latwo wam to przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on 30 to Wy macie tutaj stały klan??? bo w sumie to wszystko przezemnie sie zaczeło i wyszło na to ze gadamy o zdradzie a nie o sexie ///:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
Samosiu, mam "pełne jaja" i facet po prostu musi je opróżniać. Loda robi mi wspaniale, ale ja muszę częściej i fajnie byłoby ostrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem, z tego co pisala to ma chyba duzo pracy albo jej poszukuje, wiec dajmy dziewczynie troche czasu aby uporzadkowala te sprawy a napewno do nas wroci. fajnie sie z nia klika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze to fantasci i opowiadacze..... Ploteczka uwazam podobnie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony
Ja chciałbym częściej i ostrzej... a najlepiej z koleżanką z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajmy spokój już z ta zdradą ..... każdy robi to co chce i już .... mało takich ludzi na swiecie.... gorsze przypadki chodza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×