Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość On30__..
loteczka ja uwielbiam lizac cipke...wiec mokra jest zawsze:) po za tym jak sie tak nakrecami slowami a potem wkladam jej reke miedzy nogi to bosko jest jak tam oz kapie soczkami:)....mozna wtedy bez problemu rznac w obie dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to jak mam faceta to zadko to robie, poprostu wole jego palce, kutaa i jezyk od moich paluszkow czy wibratora. czasem tylko wkladam sobie kulki gejszy jak ide do pracy. ale to zdarza sie wtedy jak brakuje mi sexu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie niewiem co wy z tym macie. moj tez uwielbia, im bardziej mokro tym lepiej, a kazda kobieta uwaza ze im bardziej mokra tym gorzej i bardziej niekomfortowo z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lubisz sex przed lustrem albo taki z uzyciem duzej ilosci oliwki? kiedy tyleczek jest tak tlusty ze kutas wchodzi jak w maslo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
ale zdaza ci sie orgazmowac w pracy? kilka lat temu mialem taka "kolezanke" od zabaw przez internet - naprawde niezle sie nakrecalismy i piescilismy w pracy - potem przesylalismy sobie maile z fotkami po masturbacji:)....ale to bylo dawno temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczka_22 dlaczego jak mokro to ma być gorzej dla kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zdarza ale raczej zazwyczaj przy pomocy kulek. tak paluszkami to zadko sie masuje, chociaz czasem nie powiem bo mi sie zdarza wsadzic paluszka i pomasowac guziczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
w sypialni mamy na calej scianie szafe z frontem z luster:)hehe a jesli chodzi o oliwke to oczywiscie - smarujemy sie cali i az sie slizgamy....wtedy i w cipke i w dupcie ( i jej i moja) wsuwaja sie bez problemu paluszki i moj kutas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z was zboczuszki :) takie jak ja :) też lubię seź w pracy:) mam fajnego partnera do rżnięcia i jest zajeb*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam staram się nie masturbować, wolę chodzić naładowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam w sypialni szafe z calym frontem z lustrem;) a i tez uwielbiam taki sex z oliwka. chociaz ostatnio uzywamy kostek lodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
tez miło Ploteczko:) lodem albo z mentosem lub hoolsem w ustach:) niewytrzymam tego napiecia i ide je rozladowac do kibelka:) Wracam Ploteczko za 10 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpadam! Tu jednak jest banda onanistów i fantastów. No cóż wirtualny świat... Zdecydowanie wolę real, a od fantazji - kobiecy dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 100 różnych przeżyć związanych z sexem:) lubie ostrych facetów ale nie lubię analu:) ale z tego co widze to wy lubicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
no Samosia juz po... milo bylo choc to nie to samo co z kobieta:) ale spust dosc obfity:) lubimy i ostro i anala:) prawda Ploteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie mogę się przekonać do analu:) ale za to pozwalam mojemu kochasiowi mnie bić bo lubię:) on jest taki zajeb****** ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dziwny jestem ale też nie lubie analu ale tarmosic jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termosik?? hehe ... dobre.... zastanawialiśmy sie kiedyś z partnerem czy nie spróbować by 2k i on.. myślę że mogło by być fajnie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
na co pozwalasz kochasiowi Samosiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogato
ile masz latek Samosiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w końcu stwierdziliśmy że zbyt jesteśmy o siebie zazdrośni żeby spróbować:P a Wy próbowaliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×