Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

nie nie mam za soba żadnego razu z kobietą... i nie planuję raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie z toba kolego nie zgodze. kazdy facet ktory zaczyna potrzebuje czasu aby sie rozkrecic. przeciez gdyby mu sie nie podobalo to by nie zaczynal, nie pisal i nie proponowal. Po co to wszystko skoro tego nie lubi albo nie czuje. On poprostu moim zdaniem chce ale brak mu doswiadczenia i potrzebuje czasu aby sie rozzkrecic. przzeciez kazdy z nas kiedys zaczynal, z moim facetem tez bylo troche podobnie jak u oli. tez bylo ostro i nagle lapal zwieche, poprostu nie wiedzial co dalej. musialam go pokierowac, pomoc i podpowiedziec. minelo troche czasu i moj pan tak sie rozkrecil ze az robi mi sie mokro jak o tym pomysle. wiec stawiam ze chlopak sie poprostu dluzej rozkreca a nie ze jest nieodpowiednia osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczka_22 - a kobieta się nie rozkręca? Nie da się kobiety rozkręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz i na potwierdzenie moich slow masz posta oli, ktora potwierdzila moje slowa. czyli jej maz sie w tym odnajduje i sprawdza. czyli jest odpowiednim partnerem do ostrego sexu. Zreszta Ola wie to najlepiej, to dla niej ma byc odpowiedni a nie dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on się rozkręci ;) po smsach wiem ze juz się rozkręca :) więc będzie dobrze...a tak apro po... ostatnio moja koleżanka zrobiła cos że w pace wyladowała... a mianowicie marzylo ze mężowi zeby ona go zgwałciła... zaczaiła się pod jego praca i jak wychodził dopadła przy samochodzie... powiedziała chcesz gwałtu to masz... on wiedział że to ona... no i zaczęła go tak gwałcic , on aż krzyczał... no i ktos policję zawiadomił... ja zabrali jego też... facet wniebowzięty jest i chce jeszcze raz tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valters moze i da się ale ona musi to czuc w sobie :) musi miec nature dominy tez jakiś chociaz ułamek tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobieta oczywiscie tez sie rozkreca. ale musi wiedziec w ktorym kierunku, dlaatego partnerstwo jest takie wazne, trzebaa rozmawiac o tym co bysmy chcieli i jak do tego dazyc. trzeba ukierowac to wszystko aby sex wygladal tak jakbysmy oboje tego chcieli. bez rozmowy, partnerstwa i wsparcie nie bedzie nic. jedynie mozna wszystko popsuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ty nad nia dominowałes juz? Zaproponuj zamianę moze tak delikatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valters powinienes z nia poprostu porozmawiac. wyczuj odpowiednia chwile i napomknij jej o tym co cie trapi. badz delikatny ale szczery, powiedz jej co ci lezy na sercu i daj czas aby sie z tym oswoila i przemyslala sobie wszystko. mysle ze taka rozmowa jest zbawienna. czasem potrafi bardzo pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kobiety za taka odpowiednia chwile wybieramy moment kiedy sie lezy razem po dobrym sexie. wtedy jest odpowiedni klimat i jest to cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do usunięcia
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka strzał w dzisiątkę :) po dobrym seksie najwięcej się ugra :) ach te seszele, futro z norek, sukienka za 1000 zl :) ale co ja tam mówię :) domina jest super i tylko szczera rozmowa powinna pomóc.... po seksie musowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do konca norki i wymarzone wakacje, ale musze sprobowac. moze w koncu kupi mi ten wymarzony telefon i torebke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Tak uściślając, to ja chcę dominować nad nią. I tak dostaje klapsy, za włosy ją ciągnę - ale tu już ją boli. GG nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis mamy zaplanowany z piotrkiem taki wyuzdany sex z oliwka i dlugi masaz podczas gry wstepnej. oboje nas strasznie kreci taki sex z oliwka gdy ciala sie blyszcza i sa takie naoliwione. Ciekawa jestem jak to bedzie. Probowaliscie moze takiego sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żaruję oczywiście, ale pomniejsze fanty jak zmycie po obiedzie, czy bluzka, no dobra suszarka taka jak maja w salonie za 400zł plus prostwonica za 350zł... wszytsko ugrane po seksie... nie żebym była materialistką ale akurat moje urodziny były i sprawę z prezentem miał ułatwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo za włosy to na środku głowy a nie na końcu... niska tolerancja bólu widzę... a gg to się nauczy tylko musi chcieć i wg mnie gg to podstawa ostrego seksu... chyba ze wogule laski ci nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja boli to zapytaj ja gdzie ja zlapac aby bylo ok. kazda kobieta ma taki punkt na glowie gdzie mozesz lapac i ciagnac do woli. musisz tez wyczuc i nauczyc sie lapac wlosy. ja tez to przerabialam i wiem ze moj na poczatku tez mial z tym problem, ale mu pokazalam co i jak ma lapac. a jesli chodzi o reszte to pamietaj im bardziej nakrecona i podniecona tym mniejsza granica bolu i mozesz byc bardziej wladczy. a jesli pytasz o gg to musi poprostu lubic i musi ja to krecic. ja mam z tym problem bo mam jeszcze odruch ale sie ucze i trenuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi i to niesamowicie, ale język w odbycie by się przydał :) połykanie spermy, kilka wytrysków w otwarte uste i w ogóle cała masa smakowitości...sukę trzeba sobie wychować, a raczej ją odkryć, bo chyba każda kobieta ma ją w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym pamietaj ze wszystko przychodzi z czasem. apetyt rosnie w miare jedzenia. wiec tez nie wymagaj od niej wszystkiego od razu. kobieta z czasem tez przemysli sprawe i pomysli sama co dodac lub zmienic aby bylo jeszcze lepiej. wiec tak jak do wszystkiego potrzeba czasu i doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka trening uczyni mistrzynię :) jak trenujesz to jeszcze o podniebienie zahaczaj i w dół, tak żeby łuk tworzył... dodatkowe przyjemnosci dla faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co znaczy: "to jeszcze o podniebienie zahaczaj i w dół, tak żeby łuk tworzył"? Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Jaki łuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wsadzasz sobie kutasa to prowadż go po podniebieniu przyciskajac językiem i niech schodzi do gardła... dla faceta mega przyjemnosć... tylko zębami nie zaczepcie... troszkę wyższa szkoła jazdy ale przy gg bardzo się przydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valters u mnie na poczatku bylo tylko trzymanie za wlosy, potem klapsy i osre slowa, pozniej bylo gg i duszenia, a teraz jest anal i bicie po twarzy, jestem otwarta na wszystko i on o tym wie ze moze zrobic ze mna wszystko. ale odkad byl pierwszy raz na ostro to minal prawie rok do takiego bardzo ostrego sexu. na poczatku nawet nie myslalam ze to tak sie ulozy ze bedzie tyle rzeczy, mysle ze gdyby tak za pierwszym razem dal mi w twarz to juz nie bylibysmy razem. do wszystkiego trzeba dojrzec, jak pisalam czas, trening ,rozmowa i zaufanie. to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ploteczka.... bicie po twarzy to juz wyższa szkoła jazdy... ja miałam już za pierwszym razem... tylko dochodzilismy do tego kiedy jest ok... zwłaszcza z duszeniem i takie bicie po twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionyyy
normalnie perwersje nigdy bym ni euderzyl kobiety w twarz nawet jak by prosila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio, chyba masz rację. Zresztą ludzie sami się z czasem zmieniają... ja mojej bym też buźkę zmolestował: napluł, spoliczkował i wyruchał do oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a własnie uderzenie w twarz daję nam najwiekszego kopa i klapsy... a przyduszanie jeszcze...aż się rozmarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valters to widzę że ty to masz ochotę na ostro tylko nie masz z kim... bo twoja panna nie rwie się by byc posłużna suką co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×