Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość zaciekawionyyy
nie no klapsy to spoko ale bicie i przyduszanie to juz wyzsza szkola jazdy nie doroslem do niej i pewnie nie dorosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghkioyddhgh
też uwielbiam bicie po twarzy, mocne zresztą :) chyba niewiele rzeczy tak mnie kręci w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorosniesz jak w pewnym momencie oczy zajda ci mgłą z podniecenia i się nie skontrolujesz... wtedy tak i zobaczysz jakie to przyjemne a przyduszanie tez... ja lubie jak mnie facet rznie na pieska analnie i głowę mi przyciska do łózka lub poduszki tak że trudno złapac oddech... to jest jazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerty
To ty jesteś nieźle zboczony kurwiszon ! Uważaj bo jeszcze, któregoś dnia w trakcie posuwania cię w dupsko, udusi i będzie jednej idiotki mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i bicie kutasem po twarzy tez jest niezłe :) i jeszcze jak facet na twarz mi sie spuszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionyyy
hm od tylu na pieska moja ulubiona pozycja z uniesionym tyleczkiem partnerki z tym ze nie przyciskam glowy fdo poduszki tylko naciskam na ramiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj podczytywalam ten tamacik z wypiekami na twarzy no i poszlam wczoraj na zywiol :) bidnym moj facet bo seks byl wieczorem a on mial nocke hehehe a ja po dobrym seksiku poszlam po prostu spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj :) krztuszenie się jak się opanuje gg nie wchodziw grę :) bo wszystko splywa do gardła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi mnie ile kobiet naprawdę lubi takie ostre ruchanie i sponiewieranie. Tzn. niekoniecznie to praktykuje, ale myśli o tym, marzy lub by spróbowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co spróbowało nie dużo... moje kolezanki marza narazie.... jako jedyna spróbowałam...ale wiem że mnóstwo w końcu sie przełamie i da radę :) a później sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionyyy
hm ja jestem chyb astaroswiecki skoro mi cos takiego nie odpowiada a moze nie mialem odpowiedniej partnerki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedniej partnerki to napewno :) czas wyzolic zwierzaczka i Pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja np nie lubie jak mnie facet bije po twarzy bo dla mnie bol policzka po uderzeniu to nic milego nie jest.... i z seksem mi sie nie kojarzy ale lubie jak mnie mocno posuwa, lubie czuc go w sobie, lubie od tylu, lubie stanowczosc ale takiego bicia itp rzeczy to nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bicie lubie bo nie mam granicy bólu i moze mnie napierd... z całej siły i następnego dnia nie mam nawet sladu po tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze olu ze masz to samo co ja. mnie tez moze bic ile wlezie a mnie malo i malo i tez nie mam sladow. na tylku juz gorzej bo nastepnego dnia troche czuje przy siadaniu, ale to tylko przypomina mi mile chwile i to ze jestem suka mojego pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granica bolu z popekanymi naczynkami na twarzy po uderzeniu ma niewiele wspolnego ;) swoja granice bolu mozna poznac przy porodzie dopiero to jest bol :) i ja musze przyznac ze mam wysoki prog bolu :) bolalo ale nie na tyle zebym nie moga sobie umyc wlosow, wyprostowac i zrobic makijazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na tylku faktycznie troszkę, ale na twarzy mmmmm... policzek po seksie czerwony tylko przypomina o tym... ostatnio tez mój luby szampana z mojej szparki zlizywał a później ta butelkę mi wsadził i nie powiem calkiem przyjemnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez granicy bólu...wow, choć nie piszę o katowaniu. To nie frajda. Chodzi "tylko" o pokazanie, kto jest kim: jestem facetem, a ty moją suką, chcę cię wyruchać tak jak chcę. Jednak chodzi w końcu o ruchanie a nie o pobicie kogoś. Po prostu, rucham jak chcę i masz się nie sprzeciwiać. Będę ruchał ile chce jak chce gdzie chce, jak będę miał dość, to skończę, ale wcześniej masz się dawać, bo jesteś moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do porodu to masz rację... przezyłam... ale jak mnie juz mega bolało tak przy 7cm wzięłam znieczulenie i było bosko tak rodzic a nie się męczyć... nastepnym razem to wezmę odrazu, poród będzie przyjemny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valters a i jeszcze powiedz ze ma nie kończyc... a jak skończy to w twarz bo nie pozwoliłes przeciez... ja tez nie mówię o katowaniu ale o raz wymierzonych bo się do laski np nie przykładam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) jesteś tu suko bo mam na ciebie ochotę, zdobyłem cię, jesteś moja a ja mam ochotę na seks, więc na kolana suko, a na początek sprawdź jak pachnie mój kutas, byś pamiętała, który jest twój, który cię rucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on30....__
a ja wole jednak ostre slowa...wyzywanie w lozku....moja zeone wysywam od najgorszych: kurw, dziwek i suk....ona mnie tez wysywa...to nas jara i podnieca....i najlepiej pozycja na pieska...w dupke lub w cipke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, ja tez pamietam swoj 7-8cm bolalo, nie mialam niestety mozliwosci wziac znieczulenia bo pomimo tego ze dalam rade i spodziewalam sie wiekszego bolu , ten byl do wytrzymania to jakby mi ktos zaproponowal znieczulenie to bym wziela z mila checia ale tu ma byc o seksie a nie porodzie, chociaz jedno i drugie ma ze soba cos wspolnego ;) Ja bicia takiego prawdziwego nie lubie, ale jak mnie facet klepnie w pupe w trakcie, albo scisnie poslad ;) to jest milo ale jakby mnie zlal na kwasne jablko w trakcie seksu to ma wperd ******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o zlanie a o ukaranie za nieposłusznosć... tylko tyle nikt nie każe nas prać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×