Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesele za pasem

dluga suknia na wesele-przezytek?

Polecane posty

Gość wesele za pasem

dziewczyny, prosze o rade i opinie. czy dluga suknia na weselu to teraz przezytek? mam wesele brata za kilka tygodni i chcialabym kupic piekna i elegancka suknie, ale dluga. wybralam juz i zastanawiam sie na kolorem granatowym lub zielonym. jest z satyno-lykry, bez ozdob, falban, w ksztalcie litery A. bardzo klasyczna i elegancka. na moim weselu przewazaly krotkie zwiewne sukienki, zauwazylam tez na innych mode japan style, sukienki krotkie, falbaniaste, bombki. jesli wystapie w klasycznej i prostej sukni to wyjde na idiotke nie znajaca sie na modzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele za pasem
upuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peooonia
W maju byłam na weselu ,na którym bawiło się 150 gości.Panie były w mini i w eleganckich, długich sukienkach.Były też (o zgrozo!) w czarnych ,ale tylko kilka dziewczyn! Długie sukienki wracają i jak mogłam zauważyć różne fasony-blisko ciała i zwiewne,lekkie,kolorowe. Myślę,że bez obaw możesz wystąpić w długiej kreacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninaaa
sama się zastanawiam, ale to samo pytanie. nie wiem jak będą inne panie ubrane, żebym sama nie była w długiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jeśli zdecydujesz
sie na długą to wybierz jasną,a nie granatową,latem lepiej wyglądaja jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssesasa
Długa suknia na weselu to zawsze było dla mnie coś kuriozalnego i śmiesznego - wesele to nie czerwony dywan oskarowy, żeby paradować na nim w sukniach balowych (kwestie wygody już całkiem pomijam...). Kobiecym strojem na wesele jest i powinna być sukienka koktajlowa (krótka/półdługa), i na szczęście coraz więcej kobiet o tym wie. P.S. jeśli Ty zakładasz długą suknię balową to Twój partner powinien wystąpić we fraku ;) p.S.2 Rzadko, ale się zdarza, że panna młoda ma suknię krótką, ale jak już się zdarzy to w takim wypadku niedopuszczalne jest by ktoś z gości wystąpił na weselu w długiej sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele za pasem
ja nie mowie o sukni balowej, ciezkiej, ale o delikatnej dlugiej sukience z satyno-lajkry, ktora jest bardzo prosta i klasyczna. moim zdaniem sukienka koktailowa na wesele absolutnie nie pasuje ze wzgledu na charakter uroczystosci. i niestety zauwazylam tez dziwny tend na mini na weselu. mnie osobiscie to bardzo razi. ale kazdy ma swoje zdanie. dziekuje za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssesasa
Cóż, poczytaj poradniki savoir-vivre'u... Sukienka koktajlowa albo elegancka garsonka (a tak! zobacz jak są ubrani goście na ślubie Lady Di czy księżnej Sary) jest właśnie na okazje takie, jak wesele... Zwiewna długa sukienka wieczorowa może być, ale ja naprawdę pisałam o sukniach balowych, bo widuję na weselach kobiety w sukniach tego typu: http://www.suknie.swidnica.pl/img/Suknie%20balowe.jpg a to gruba przesada i nieumiejętność dopasowania stroju do okazji ;) Wesele to nie naprawdę nie jest impreza typu "white tie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek41
Ja preferuję mini. Im krótsze tym lepsze. Mógłbym godzinami podziwiać Wasze wdzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody pistacjowe
moim zdaniem to nie suknia na wesele tylko na bal badz jakies wytworne przyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody pistacjowe
ta ostatnia super pasuje ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś młoda cyzli nie masz 45-tki hehe to nie wypada Ci iść w długiej sukience po 50-tce jeszcze się nachodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko krotkie sukienki na wesele preferuje...w dlugiej jest niewygodnie,i goraco przede wszystkim przy takiej pogodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macarena221
alissssesasa, nie wciskaj nam tu jakich angielskich "sawuarwiwrów", bo wszyscy dobrze wiemy, że polskie wesele to biba do 5 rano, a nie finezyjne angielskie przyjęcie w sukienkach koktajlowych i nie wymagaj od zwykłych ludzi, żeby trzymali się kanonów godnych zaślubin Lady Di. Poza tym, gdy wesele trwa do późnych godzin nocnych to jakie to musi być straszne "fo pa" mieć na sobie wieczorem sukienkę koktajlową! Czy wtedy należy bezzwłocznie udać się do domu? Nie zrozum mnie źle, ja też cenię umiar i wyczucie co do wyboru stroju, ale niestety Angole mają swoje obyczaje, a my swoje, trzeba po prostu znaleźć ten złoty środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje (byłam tydzień po tygodniu na dwóch weselach) ze długie sukienku wychodzą z mody ale to wszytsko zależy od fasonu i najważniejsze abyś Ty się dobrze czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :-))) W zależności od stylu fasonu , jeżeli chodzi o suknie długie to taka suknia w której Ty się będziesz czuła :-) Ostatnio na weselu miałam długą suknie zwiewną i w kolorze turkusowym z odkrytymi plecami :-))) gdzie patrząc na pozostałe panie miały klasyczne krótkie!!! i na dodatek czarne !!!:-( to nie w moim stylu!!! Paranoja:-((( nie chciałabym aby na moim weselu tym bardziej letnią porą aby dominowała CZERŃ :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jula
w lipcu mam ślub córki i chciałabym pójść właśnie w długiej sukni, nawet zaczęłam się już rozglądać za sukienką ale chyba będę miała problem :(:( , czy ktoś z was może mi polecić jakiś sklep na śląsku gdzie są długie suknie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie długie sukienki wyglądają bardziej elegancko i wieczorowo. Trzeba tylko uważać żeby nie przesadzić i nie wyglądać jak księżniczka z bajki na bal. Z tego co widzę w internecie nawet najwięksi projektanci promują długie sukienki - http://luxusportal.pl/pl/moda-i-styl/prezentacje/eva_minge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze jest miec takie jedno sprawdzone miejsce i pewnosc,ze w sytuacji podbramkowej wchodzimy i znajdujemy cos extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jula,bardzo dobrze,ze zdecydowalas sie wlasnie na dluga suknie.Teraz zadko kobiety wybieraja takie dlugosci.Wiem ,ze w Katowicach i Tychach sa takie salony gdzie oferuja piekne,niemalze Oskarowe suknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet kupuje krótkie sukienki z myślą żeby je jeszcze wykorzystać na inną imprezę np na komunię czy po prostu do kościoła. Myślę że długa sukienka na pewno wydłuży twoją sylwetkę, będziesz bardziej elegancka. Na tak wyjątkowe wydarzenie jak ślub brata czy siostry czy na bal myślę że długa będzie w sam raz. Ostatnio kupowałam w sklepie http://modana.com.pl mają tam ogromny wybór takich sukienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jula
dzięki dziewczyny , już kupiłam wymarzoną suknie :) w evicie w Katowicach, mają tam taki wybór długich sukienek że nie wiedziałam na którą się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Julka jestes prawdziwa szczesciara! Skoro masz juz ta suknie to pochwal sie moze fasonem i kolorem:) chetnie zobacze! przeslij linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, ze długie sukienki sa dalej w modzie, ale może jakies urozmaicenie by sie im przydało, zeby nie była taka zwyczajna, może jakaś sukienka z odkrytymi plecami, http://sukienki.damskie.net/sukienka-bez-plecow Ciekawe modele można teraz wyszukać w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja zamawiałam to internetowo przez http://evita.com.pl/ i bardzo dobrze na tym wyszłam, bo jednak na mieście nie znalazłam kiecki, która aż tak bardzo mi podchodziła - mówię całkowicie poważnie. W sieci łatwiej znaleźć coś solidnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie suknie chyba przeżywają swoją drugą młodość :) w okresie letnim są nieodłącznym elementem garderoby nie jednej z Nas ;) sama jestem chyba od nich uzależniona bo takich na co dzień mam z 5 :D tak więc uważam, że na wesele też świetnie się sprawdzą, ale może z racji mojego małego uzależnienie nie jestem obiektywna :P Ja zakupiłam sobie taką na ślub przyjaciółki w lipcu :) http://evita.com.pl/produkt/suknia-5018/ delikatna, zwiewna w moim ulubionym kolorze, sprawdziła się świetnie, a do tego zebrałam dużo miłych komentarzy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy od tego jak zgrabna jestes - w niektórych przypadkach juz przez sama estetyke powinny niektóre kobiety ubierac dlugie suknie. Wyobraz sobie tlusciocha w krótkiej sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×