Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamek1980

Szukam kobiety ok 30 lat, poważny związek

Polecane posty

Gość Katowice*
Karolina lat 28,szczupła-zgłaszam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorny Śląsk a skąd dokładnie ? Może Katowice? Chetnie odwiedziłbym Nikiszowiec w Katowicach :D, jedno z najpiekniejszych miejsc w Polsce - znacie drogie panie ? Jesli któras z was jest zainteresowana, to smiało piszcie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogłabym umówić się
Nikiszowiec znam ale nie jestem z Katowic.Z okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma interesowność do mieszkania w Krakowie ? Nic nie wypomniałem, ze to willa z basenem i 4 łazienki :D Stary chłop jestem, to chyba nic dziwnego, że już jakiś kąt posiadam ;) a może się okazać, że to kawalerka ma przedmieściach i w dodatku na kredyt na 40 lat, tak więc drogie panie, z dwóch słów niewiele jeszcze da się wydedukować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - a dlaczego nie ? Koleżanka szepnęła mi o tym forum, każde miejsce jest dobre, żeby zawiązać nowe znajomości - zwłaszcza jeśli pracuje się nocą, kiedy już wszyscy opuszczają budynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogłabym umówić się
Zraziło mnie to trochę,bo jeśli umówiłabym się na tę kawę,to mógłbyś pomyśleć,że napaliłam się na jakieś przeprowadzki do Krakowa.Ale w sumie co tam,kandydatek będziesz miał wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - a dlaczego nie ? a dlaczego by nie poznac kobiety na zywo , poderwać ją na żywioł , błysnąć humorem i intelektem , zaciekawić ja sobą Wiesz na necie to możesz być Miodkiem , Wojewódzkim i Misterem Polski w jednym :D , jak sie pózniej okazuje w tego typu układach 99% okazuje sie zupełnie innymi wyobrazeniami o tej drugiej osobie niż na necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiisza
do autora nie obiecuj zbyt dużo, bo ktoś może się zaangażować a potem... miedzy innymi takie tematy są zakładane jak wyżej regres wkleił.. powodzenia zycze, bo można ta drogą spotkać ciekawych ludzi, ale czy to będzie miłość..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kandydatek będziesz miał wiele" zgadza sie :) wiele jest desperatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - dlatego nie napisałem ni w stylu "przystojniak o magnetycznym spojrzeniu" - konkretne fakty - ale zgoda wyobraźnia czasem może spłatać figle, więc, żeby nie było nieporozumien miłe panie - paskuda ze mnie i straszny mruk, muszę pracować nocami, bo w dzień panienki z kas płakały gdy tylko wchodziłem do siedziby firmy, ale że dobry fachur ze mnie, to na nocną zmianę się zlitowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdy mowia
Napisz lepiej, jaki jest Twoj znak zodiaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola radejeva
masz żonę, byłą żonę albo dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdy mowia
Jak to nie wiesz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam byłych żon, obowiązków alimentacyjnych ani nie jestem emocjonalnie uzależniony od mamy czekam na kolejne pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdy mowia
Ale znak zodiaku musisz miec 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwis gazeta.pl mówi mi, że jestem koziorożec - początek stycznia jeszcze nikt mnie nie pytał o znak zodiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkretnie i na temat
Ile cm ma Twój Wacek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie napisałem ni w stylu "przystojniak o magnetycznym spojrzeniu" a szkoda bo myślę że grono desperatek chciało by to zweryfikować :) Wiem takie czasy , randki przez net , sex przez net , znajomi na necie rozmowy na necie , poszukiwanie męża & żony na necie itd itp Nie jestem za tym , dlatego pozwoliłem sobie tutaj napisać No ale jak widzisz , po godzinie czasu jednak wiele chętnych sie zjawiło , przebieraj i wybieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdy mowia
Dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa86
uzależniony emocjonalnie od mamy :) uśmiałam się...ale fakt niektorzy Panowie mają z tym duży problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tu????
albo desperat, albo cwaniak.... pokaz fotke zeby było jasne co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotykałem, trzy poważniejsze związki, w tym jeden 5-letni, rozstaliśmy się rok temu, nikogo nie szukałem od tamtej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ma centymetrów - o tym wybranka z pewnością się kiedyś dowie ;) obiecuję, że pokażę jeszcze przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusa kiecka
wpadnij do Gliwic:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjedrty
ile cm mierzy Twoj wacek???? to jest wazne!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×