Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamek1980

Szukam kobiety ok 30 lat, poważny związek

Polecane posty

zupełnie nie dlatego :D nawet nie skojarzyłem tych dwóch rzeczy, chodzi raczej o hmmm, poważny styl formułowania wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa86
Adam wiem wiem, że nie dlatego :) takie sobie tylko żarty robię z Regresika :) No nic Panowie, ja uciekam...życzę powodzenia w poszukiwaniach tej jedynej:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, blondynka, 27 (prawie) ;), 160 cm, drobnej budowy niepoprawna optymistka, mól książkowy, uwielbiam długie plotkarskie wieczory przy kieliszku czerwonego chilijskiego wina, uwielbiam wszelakie dyskusje także te o polityce ;) uwielbiam gotować (choć nie cierpię zakupów) i jeść, śpiewać w samochodzie, kocham polskie góry o każdej porze roku, spontaniczna i szalona do tego stopnia, że gdybyś mi teraz powiedział "jedziemy do zakopca" za pół godz czekałabym pod twoimi drzwiami gotowa do drogi ;) ostatnio zafascynowana Portugalią i Brazylią... :) :) ps. już wiesz, komu kibicują w mistrzostwach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ty jesteś sporo starszy ode mnie ? bo sprawiasz wrażenie poważnej osoby " to zdziwił byś się Mam 34 lata :D to nie jest tutaj tajemnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiisza
regres@ towarzyszysz temu topikowi od samego początku, czego ty szukasz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cajou
tak czytam autorze Twoją ofertę i z jednej strony Cie rozumiem, jednakże nie chciałabym być jedną z tych, które będziesz oceniał podczas spotkania itd. bo to po prostu upokarzajace jest dla kobiety. Chyba o tym nie pomyślałeś ? Widzę ,że mimo wszystko jest trochę ofert, ale ..... pomyśl, no chyba, że nie szanujesz kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samira chandra
a ja myślę że autor szuka rozrywki :) i niczym marynarz - w każdym porcie (Wa-wa, Wrocław, Kraków) dziewczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×