Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamek1980

Szukam kobiety ok 30 lat, poważny związek

Polecane posty

Gość adamekI980
mój wacek ma 11 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojweoijhw3rio
Autorze powodzenia aczkolwiek chyba od niedawna jestes na tym forum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusa kiecka
wpadnij do Gliwic, wypijemy kafe a później sie wprowadze do Ciebie.... uwielbiam Kraków:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa86
ja tam z chęcią poważnie potraktuje- póki co odpowiedzi ma sympatyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusa kiecka
olejmy ta kawe skoro masz TAKIEGO wacka:):P jestem twoja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalagaTikitaki - mam sporo znajomych z netu - głównie kumpli poznanych na ircu jeszcze w czasach młodości, dla mnie to droga jak każda inna, jak dla większości informatyków, przecież nasza spora część życia upływa przed ekranem, a za ekranem są normalni ludzie, jak wszędzie czyż nie ? A o ile łatwiej zagadać do sporej grupy osób na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżiellina
jaki wzrost u kobiety lubisz ? bo muszę zweryfikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o wzrost u kobiety ? hmmm nie mam żelaznych norm - byle nie wyższa ode mnie a jeśli miałbym być bardzo wybredny to uwielbiam albo malutkie tak do 160 albo wysokie tak powyżej 175 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa86
ach czasy irca mi przypomniales....aż mi się lezka w oku zakręciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżiellina
to ja jestem mała filigranowa...tylko ty przy mnie byłbyś olbrzymem ale nie jesteś uprzedzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą myślę, że ten "poważny związek" w temacie brzmi nieco pompatycznie jak na dzień dobry - miałem na myśli, że nie szukam kobiety w celu jednorazowej przygody, ale kogoś z kim znajomość ma szansę rozwinąć się w coś poważniejszego ;) mam nadzieję, że tak to zabrzmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżiellina
to on napisał coś o wacku ? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tu????
wiesz co to zaczyna wyglądac jak casting.... przykre ze w ten sposób traktujesz kobiety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd pomysł na 11 centymetrów ? :D prawdę mówiąc nigdy nie mierzyłem - żadna z moich partnerek zresztą też nie nosiła suwmiarki w torebce - chociaż jedna była twardą panią inzynier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokonałeś już wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego tu" przecież nie poprosiłem żadnej z pań o wymiary i trzy fotografie w tym jedną w bikini, więcej piszę o sobie z tego co widzę, mam nadzieję, że odezwą się na maila jakieś osoby z którymi być może się zaprzyjaźnię lub wyniknie z tego poważniejsza znajomość zresztą tutaj też możemy pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to zaczyna wyglądac jak casting.... przykre ze w ten sposób traktujesz kobiety" niestety ale tak jest :) Nasz bohater z tego topiku zbiera informacje o kandydatkach na "poważny związek" dodaje oczywiscie też że nie na jednorazową przygodę i nie wspomina także też że ma ponoć magnetyczny wzrok .... casting ? ja bym bardziej obstawiał przy tytule "szukam łani - Jeleń "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa86
a dajcie chłopakowi już spokój ? a co ma napisać żeby nie wyglądało na to, że zbiera kandydatury. A że net ? mamy XXI wiek, jak ktoś kogoś szuka to niech korzysta ze wszystkich możliwości...co ma na czole sobie zapisać "jestem samotny, szukam kogoś" ? :) zgadza się, że w necie pełno dziwaków, ale w życiu mało też takich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co ma na czole sobie zapisać "jestem samotny, szukam kogoś"" mój kumpel zrobił sobie taki nadruk na koszulce swego czasu, no może nie dokładnie taki, ale mniej więcej w tym stylu i bardzo często babki go zagadywały :D aż byliśmy zazdrośni, sam miałem przez chwilę ochotę dla frajdy skopiować pomysł, ale byłem wtedy w związku i nie wypadało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa86
no fakt, noszenie takiej koszulki idąc z dziewczyną za rączkę byłoby trochę hmmm...niesmaczne ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma na czole sobie zapisać "jestem samotny, szukam kogoś" ?" a odpowiedz mi na pytanie co by nasz bohater zrobił gdyby : nie było netu :) skazany na banicje ? samotnosc do grobowej deski ? wyobraz sobie kolezanko ze kiedys nie było internetu a ludzie łaczyli sie w pary :D i to całkiem niedawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×