Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tarociastka Anna Anielaa

WZYWAM PODZSZYWACZY NA BITWĘ...

Polecane posty

Gość Tarociastka Anna Anielaa
a po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarociastka Anna Anielaa
Aby wytępić satanizm na tym forum. No i żeby było gdzie ciastka sprzedawać :classic_cool: Puszczasz smsa za trzy złote i smsem zwrotnym dostajesz ciastko. Jak ciastko ma być z makiem - puszczasz smsa za 5 zł. Jasne? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarociastka Anna Anielaa
Jak to po co ? Bo jestem mega-debilką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarociastka Anna Anielaa
..........po moich ciastkach gwarantuję 10-cio minutowy orgazm. Dla mężczyzn, oczywiście. To znaczy, że będą się spuszczali przez rzeczone 10 min. A Master111 nawet 11 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarociastka Anna Anielaa
Uwielbiam wkładać podgotowaną kasznkę do mojej zarośniętej piczki i skurczami macicy strzelać nią w okna sąsiadów alkoholików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarociastka Anna Anielaa
Ehhh te wyzej to podszywy. Do tego marne. Ja po prostu kocham wpierdalac guwno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarociastka Anna Anielaa
Ja kiedyś zapytałam księdza jaką pojemność ma macica w stanie podniecenia a on powiedział że zaraz to na mnie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny.1979r
Ojciec bił mnie chuujem po twarzy gdy nie chciałem jeść szkolnego makaronu, wybaczcie to najmądrzejsze co mam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarociastka Anna Anielaa
Uwielbiam tasować się rakietą do tenisa stołowego mojej instruktorki a piłki wkładać w mój wygrzany rowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje podszywy to ze mną spoko żyją, a ty piszesz jak jakiś wynalazek a ja tu już tyle lat siedze i nigdy się nie podszywam, jest tu na kafe kilku zawodowców którym możesz co jedynie wylizać pięty jak ci dadzą... Więc Wypierdalaj nieudaczniku lub trenuj ha ha ha .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny.1979r
Uwielbiam być gwintowany w moją niesmarowaną odbytnicę przez pana Mietka znajomego mojego taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha podszywy rozkręcają się zaraz pójdą wspólnie na impreze gej lesbian party rażenie prądem po sutkach z akumlatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny.1979r
Eh co to była za noc gdy butelki po wypitych jabolach co rusz lądowały w mojej nieco rozciągniętej szparce. Mietek powiedział że wkrótce nauczym nie obierać puszki z psimi konserwami bez użycia rąk! Poważnie samymi zębami. Dobra powiem wam Mietek to mój kochanek od wielu lat, wkrótce zostane jego żoną. I JESTEM CAŁKOWICIE NORMALNY wpisy powyżej to potwierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny.1979r
Ojciec wygnał mnie z domu. Na zimę zamierzam wykopać jamę i przezimować w niej z Mietkiem. Nie będzie nam zimno bo przecież mamy siebie! Ogrzejemy się własnymi ciałami a Mieteg ma go trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre fantazja idzie ci nieźle ale uważaj na Mietka bo spodobał się jemu twój tyłek i ma Zajebistą ochotę go tak mocno przeczepać że idąc będziesz gubił pyrki, a na dokładkę włoży ci butelke od szampana denkiem w dupe tak jak lubisz ci zrobi dobrze.... Ha ha ha cały mietek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×