Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Petraa38

Na kefirkach super sie chudnie!!!

Polecane posty

Gość martynika2509
Czyli 6 kilo w 2 tygodnie...Ja nie wiem czy dałabym radę na samych kefirach, niedawno byłam na diecie dukana i ledwo dawałam radę;) i wytrzymałam "aż" 10 dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...ja też bym chyba nie dala rady. Lubie maslanki, serki, kefiry, jogurty, ale jak mam je jeść przez caly dzień...po kilku dniach nie bede mogla juz patrzec na kefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się w coś wkręcisz to dasz radę:) W każdym razie tak to u mnie wygląda,ale to już końcówka-sprawdziłam jak to działa i tyle;)A,że uwielbiam wszystko co białe to jest w porządku:)A teraz powrót do tej,która pomogła mi wcześniej:)Wytrzymałaś 10 dni i to też ładnie:) A cel już osiągnięty czy dalej walczysz?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynika2509
No właśnie cux, ta monotonia jest najgorsza . Ja po Dukanie to na białe sery nie mogę patrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakoś ta monotonia nie nudzi a na kefir dalej mogę patrzec i lubię go tak samo jak wcześniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja to jestem recydywa odchudzaczkowa :D ale wasz topik mnie zaintrygował, bo kefiry bardzo lubię. Mam tylko parę pytań. Rozumiem, że to nie jest jakaś bardzo konkretna dieta, ale swoje zasady ma. Otóż. Jest lato. Na bazarach ogórki, pomidory, papryka. Dla mnie raj! :D ostatnio głównie więc tym się odżywiam. Ale niestety do tego chleb z serkiem topionym :O Więc, za przeproszeniem, duupa. Aha, no więc, czy może to wyglądać tak- rano kawa-dwie, z mlekiem 0,5 i łyżeczką cukru, a potem kefiry, maślanki, jogurty ale z warzywami? Taki niby-chłodniki? Ogórek ma prawie 0 kalorii, to chyba można, co? Nudzi mnie już ten brak efektów. Oczywiście, sama jestem sobie winna, bo cały dzień się głodzę, ale potem napiję się piwa, a to jest jakieś 400kcal jak się nie mylę :( Heh, a propos tych batoników, to tutaj idealnie pasuje stary kawał o szklance wody na odchudzanie :D Panie doktorze, a tę szklankę to przed obiadem czy po obiedzie? Zamiast, droga pani, ZAMIAST :D tak więc koleżanki, kefir nie przed czy po batoniku, ale ZAMIAST :D :D :D Pozdrawiam, k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endorzyny
Ja polecam dietę z wieprzowiną. Mi pomogła też dieta na słodyczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynika2509
OnaKn 10 dni na dukanie to bardzo mało, tak mi sie wydaje, bo moja teściowa "jedzie" na niej już 3 miesiąc...a mój cel niestety jeszcze nie osiągnięty;) z 10 kilo brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc trzymam kciuki za dotarcie do celu:D Mi w sumie już spadło ok.40 kg zliczając wszystko więc jest ok:) Wam też życzę super dietkowania dziewczyny:)A z tymi warzywami-fajny pomysł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnaKn - to sądzisz, że spoko można dorzucać warzywa? Bo ja mięsa i tak nie jem. Jem tylko ryby i sery. No i warzywa na tony. No i dasz wiarę? Nie chudnę :( Może to jednak ten chleb mnie gubi, bo jednak jem go sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona Kn - a poza tym to gratuluję zaj...ego wyniku! Łał! 40 kilo to jest coś! Ja wprawdzie walczę o jakieś 5-6, ale takie sukcesy jak twój napawają optymizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:)Tobie też ładnie idzie:)A co do chleba-to też wolę się trzymać od niego z dala hehe a jeszcze jak ma towarzystwo masełka to nie byłoby końca;p Dlatego chleba wcale;p Może to on Cię gubi,bo warzywa powinny sporo zdziałać:)Oj,tak-kiedyś miałam sporo ponad 90 kg hehe-ale już tak nie będzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś 3 dni byłam na kefirkach tylko na próbe jak się będę z tym czuła i fakt schudłam 2kg :) Nie dowierzałam wskazówce na wadze kiedy to zobaczylam :) Czułam się dobrze jednak często czułam głód, ktory zaspokajalam kefirami :) Od dziś zaczynam ta dietkę na dłużej, mam nadzieje że będą dobre efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna92
a można zamiast kefirów jeść jogurty naturalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sie wtracic
prawie dwa tygodnie temu stosowalam diete kefirowa,wytrzymalam piec dni i to byla prawdziwa meka!!!schudlam rowno 5 kilo po niej i przeszlam na 1000 kalorii plus cwiczenia.w sumie jestem z niej zadowolona,bo efekty byly szybkie,a tego potrzebowalam do motywacji,ale bylo bardzo ciezko,bo uwielbiam niestety jesc.aha,startowalam z 75kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraa38
Widzę ,ze topik się rozkręca.Mi pasuje picie kefirów.Praktycznie nie czuję już głodu.Jutro zamierzam pić tylko i wyłącznie kefiry.Może to nie jest najzdrowsza dieta, ale myślę ,że nie umrę jak postosuję ją jeszcze parę dni.pozdrawiam wszystkich i do jutra.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ..tak sobie czytam i czytam i chyba dopadł mnie też ten wirus odchudzania a wiec zaczynam o jutra no może od dzisiaj bo parę kilogramów przybyło tu i ówdzie a nabił bardzo lubię to chyba nie będzie takie trudne..Trzymam kciuki za was dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
witamy CIe kaaaatiiii :) a u mnie pierwsizy dzien bez problemu. zjadlam 2 kefiry i pol pomidora:) burczy mi strasznie w brzuchu ale ide spac:P dobranoc i wytrwałości dziewczyny wytrwałości zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, bo ja to obżarciuch jestem :( na dwóch kefirach to na pewno nie wytrzymam. Czy te kefiry z warzywami można jeść w większych ilościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem 3 dziennie a jedz nawet więcej jak Ci za mało.Nie przesadzajmy,że tylko 2 kefiry dziennie-przecież to zdrowe jedzonko;)Nie jedz tak malutko kiciakocia!I coś tam sobie do nich dodaj skoro Ci pomaga-ale jak kto chce:)Ja jem 3 razy dziennie + czasem coś drobnego dodatkowo;p Pozdrawiam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna92
i naprawdę, hmm, nie ma problemów z trawieniem? to jest bezpieczna dieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawaaaa18
od dzisiaj zaczynam tą diete kefirową :) Trochę się boję, że sobie żołądek spieprze no ale musze te 5 kg schudnac do mojego wyjazdu :) Zaczynam z waga 55kg i chce miec kochane 50 !:D Będę pic oprócz tego herbate, jesc jogurty naturalne i serki wiejsce, moze raz na jakis czas skusze sie na chelbek Wasa z jakims serkiem topionym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...pobuszowałam troszeczkę po necie i i znalazłam że jajko przy kefirkach tez możemy spokojnie spałaszować i nic się nam nie stanie , możemy tez podjadać serek tylko chudy ale samego to niewiele się zje bo za ras "zatyka " i jest się najedzonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardashia
Ja mam takie pytanie co do tej diety kefirowej... Można jeśc ile się chce tego kefiru dziennie?I czy mozna tez jeśc smakowe kefiry 0%?Bo widziałam ,że sa do kupienia np.truskawkowy ,lesny czy tam jeszcze o innym smaku kefir. jak to z tym jest?Chyba się do was przyłącze :) wesele mam w sobote a pod koniec lipca nad morze jade,trzeba brzucha zgubić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem jak jest z tymi kefirami -czy te smakowe to nie są bardziej kaloryczne , ja dopiero zaczynam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawaaaa18
ja jak kupuje jogurty np. to sprawdzam który ma najmniej kcal i ten wybieram, także zobacz w tym smakowych jak one sie mają do zwykłych, bo jak mają wiecej kcal to lepiej już kupic te zwykłe :D A jaki kefir, jakiej firmy Wam najbardziej smakuje, albo jogurt naturalny? Ja uwielbiam jt Zott'a najlepsze i Danone naturalny z ziarnami zbóż. W moim sklepie wyczaiłam też takie musli miodowe i czasem dla urozmaicenia wstypie sobie garśc i pojele miodem, co myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
Witam dziewczyny ja to jem ( i zamierszam jesc) jogury i kefiry naturalne a od czasu do czasu pozwole sobie na smakowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×