Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Petraa38

Na kefirkach super sie chudnie!!!

Polecane posty

hey ! napisalam na innym topicu o kefirowej ale tam pusto od wczoraj. jak Ci idzie ? ;) ja od poniedzialku mam zamiar zaczac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malczi
nie jest wszystko jedno co pijemy!!!!! Podstawą jest BIAŁKO i dlatego należy wybierać produkty bogate w białko z 0 % tłuszczu . Dlatego dla urozmaicenia i szybkiego zrzucenia zbędnych kiogramów polecam jajko - najlepiej białko, jednak żółtko zawiera wszystkie niezbędne pierwiastki potrzebne do rozwoju stąd dobrze zjeść całe jajko przynajmniej jedno dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tego co wiem nie można j
esc wiecej niż dwa jajka na tydz bo nadmiar szkodzi cholesterol itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczi
A przecież żółtko zawiera więcej Białka nia białko . NA 100% uczylam sie o tym:-) i nawet na egzaminie mialam to pytanie , no choc co prawda ten cholesterol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????
naprawdę ten sposób z kefirem działą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczi
A co w tym dziwnego ze sie chudnie ??????????!!!!!!!!! Skoro nawet wypijajac 2 litrowe butle kefiru czy maslanki dzostarcza sie organizmowi malo kcal . Choc ja pije mniej . DZIS waga 61 kg ZACZYNALAM z63\64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefirowa
hej.jestem tu nowa i chyba się do was przyłączę. od dziś za czełam pić kefir.ważę 80 przy 170 cm wzroście ,wiem dużo ale cóż.liczę że teraz się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiaczek55
on jutra kefirki do konca lipca, musi sie udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiaczek55
startuje z waga 64 przy 170-marzenie 55 :) tak na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zaczynam z Wami. Tylko, że ja będę piła dużo kefiru, a z rana dodam 4 łyżki płatków owsianych, bo nie chcę mdleć;d. Mam 172 i 65kg! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda dieta kończy się otyłością. Jeśli chcesz szybko schudnąć jedz co jęz o połowę mniej. Cudnie 1kg na tydzień wtedy to ci się utrzyma bez jojo. Kefirowa dieta jest super na...problemy jelito,i Góra 2,3dni a później wraca się do normalnego odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i Ja też zaczynam od jutra! 164cm i 60kg, cel: 55 kg i to szybko!!! :) a mogę jogurty naturalne zamiast kefiru??? Pochwalcie się efektami by zmotywować!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej od jutra zaczynam waga 56,5 kg wzrost 158 cm .Uwielbiam kefiry ,maślanki jogurty .Jest tu ktoś jeszcze ? Wsparcie się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam a czy na pewno tak duzo chudnie się pijąc same kefiry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×