Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Petraa38

Na kefirkach super sie chudnie!!!

Polecane posty

mam wrażenie, że mnie "rozdęło" po tych kefirkach :O a może to dlatego, że @ się zbliża? Ja od rana serek ziarnisty + pomidorki dwa czy trzy, dwie kawy z mlekiem, dwa spore kefiry (0,5 l). Niestety :O :( batonik, ale taki malutki i garść orzechów. no i jedna figa :P pewnie do wieczora jeszcze jakiegoś pomidorka wciągnę, albo butlę soku pomidorowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaaaa
do pomozcie... Moim zdaniem 42kg przy Twoim wzroście to dużo za mało. Myślę, że jak maksymalnie schudniesz do 46-47 to bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19
jak do tej godziny to mi się prawie udało utrzymanie postanowienia:D Zjadłam dzisiaj chyba z litr maślanki i 0,5 l jogurtu naturalnego, wiem że to dużo ale nie mogłam się powstrzymać bo byłam głodna a lubię jogurty naturalne itp:D Oczywiście pomijając, że raz dodałam do nich ogórka a raz płatki;] piłam czerwoną herbatę i dużo wody bo lubię i powiem szczerze, że czuję się jakby przytyła a nie schudła:D znaczy się mam wrażenie, że jestem pełniejsza, też tak macie??czy to normalne? A i przed chwilą zjadłam kilka truskawek jak myślicie tuczą one??same bez cukru ani śmietany??można mieszać z jogurtem naturalnym bez cukru i jeść, czy to już jak jogurt smakowy??wiem, że głupie pytania, ale lepiej się poradzić:D JA chcę ważyć 42 lub 43, bo jestem niskiego wzrostu mam 154 i to nie za fajnie wygląda, tak jak ja wyglądam:D:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa nie przesadzaj z tymi paroma truskawkami :P ja poległam i zamiast pomidorka zjadłam puszkę sardynek z pomidorem i cebulą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19
Jeszcze jedno takie małe pytanko jakie kupujecie kefiry 0% tłuszczu bo ja nie mogłam znaleźć w sklepie;/ jogurt naturalny i maślanka to tak samo jak kefir działa?:D teraz robię się godna, ale tylko woda i herbata mi została.Dzisiaj miałam ochotę na zjedzenie kawałka czekolady, ale się powstrzymałam i poszłam z kuchni:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coprawda mialam zaczac 26.06 :D Ale zaczelam 27.06 :D Juz 1kg mniej :) Wczoraj zjazdlam na sniadanie jogurcik , na obiad mialam knedelki :? 4 zjadlam na zapelnienie zoladka bez cukru, takie same :) Potem poszlam do pracy w pracy jogurt i malutka kanapka z sałatą i reszta to sama woda... :) Wiem ze ta kanapka nie powinna sie pojawic ale pracuje przy ciastkach i uwierzcie jak sie czlowiek cale 8 godzin napatrzy na 20 rodzajow ciastek to zoladkiem skreca i musze kanapke zjesc heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruszynka - ja kiedyś jeszcze na studiach pracowałam przy ciastkach. Tzn stałam przy taśmie :O gdzie produkowano delicje i inne takie. * godzin takiego zapi..u, nawet nie wolno było usiąść. Ale za to można było jeść z taśmy trochę ;) tylko jak się człowiek napatrzy, jak to się robi... to się odechciewa. :O ale! do czego zmierzam. Nigdy tak nie schudłam, jak wtedy! Niby żywiłam się tylko ciastkami, ale wyglądałam jak cień anorektyczki. A ja na śniadanko słodki serek i dwie kawy z mlekiem. Zaraz zapodam sobie na II śniadania 0,5 litra kefiru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik don pardieu
JAK TO MA BYC DIETA KEFIROWA TO KEFIROWA! A nie kanapeczka,paroweczki itp haha.Nawet w diecie wytrwac nie umiecie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryskaaaaaa
czesc dziewczyny, przylacze sie do was. Od dzis zaczelam bardzo podobna diete: na sniadanie kefir zmiksowany z truskawkami i bananem, na obiad salatka i miesko z grilla a na kolacje znowu kefir. jesli zglodnieje: jablko lub inny owoc. Do tego zaczne biegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraa38
Cześć dziewczynki.Ja jestem dzisiaj po kawie i małej kanapeczne z serkiem i pomidorem.Narazie waga stanęła co bardzo mnie wkurza.Boję się ,że polegnę bez motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraa38
a ty pasztecie nie komentuj, bo nam takich komentarzy nie potrzeba.Nie jesteśmy durne i same wiemy,że nasza dieta jest zmodyfikowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak myślcie?
Kurcze, chciałam od dziś zacząć tą dietę, wczoraj nawet kupiłam już kefir, ale niestety dziś rano, ktoś mnie obudził, a jak zostaję obudzona to automatycznie muszę zjeść coś słodkiego! I tak oto zjadłam trzy małe pierniczki. Myślicie, że jak wypiję zieloną herbatę i do kefiru dodam otręby owsiane to organizm zapomni o tych pierniczkach? (Ćwiczenia nie wchodzą w grę- mam złamany obojczyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik don pardieu
Do "jak myslicie" NIEEE no co ty,nie zgrubniesz.Zjedz jeszcze schabowego i kilo golonki.Na pewno nie zaszkodzi.Kefirem zapijesz to sie jakos wysra haha.A ta wyzej wielka mi dieta a grilowac jej sie zachcialo ;D Petra prawda w oczy kole? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak myślcie?
Pasztecik- zdziwię Cię. Nie jadam mięsa, a tym bardziej już pieczonego i to na oleju. Nie wiem skąd ta zawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik don pardieu
Bo moim skromnym zdaniem jak tylko kefiry to kefiry i tacy powinni tu pisac.A nie ze ta zjadla balerona,druga czekolade.Jak wprowadzacie dodatki to moze zalozcie topik "dieta kefirowo kielbasiana" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdas
PAsztecik o co ci chodzi? spieprzaj stad bo twoje uwagi nam nie sa do niczego potrzebne, nie rozumiem po co sie udzielasz.. moze zazdroscisz silnej woli odchudzania?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19
Nie warto przejmować się uwagami człowieka, który chce tylko dokuczyć, jemu właśnie chodzi o to, by zdenerwować :) Ja będę jadła jeszcze same kefiry, a później wprowadzę w moja dietę coś innego:D będę jadła na śniadania i kolacje tylko kefir lub jogurt, po 19 nic nie będę piła tylko czerwona(zielona) herbata lub woda, a na obiad w małych ilościach zjem coś normalnego:D...trudno jest oprzeć się przed zjedzeniem czegoś innego niż jogurt, czy kefir...ja ciągle mam ochotę na czekoladę...heh... a ludzie którzy tak się zachowują ubliżając osobą starającym się o wytrzymanie w postanowieniu, niech nie piszą takich uwag, bo to nie polepsza sprawy-moim zdaniem oczywiście:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że same kobietki tu piszą hehe u facetów ta dieta zaskutkuje mam do zrzucenia aż 15 kg, ale specjalnie wstaje o 5.30 i biegam pół godziny, wieczorem jakieś spacerki. Chyba dołącze tutaj. Dodam, że mam 195 cm wzrostu i waże 97 kg... A co do kefirków to można tam dodawać jakieś musli, owce typu jablko, truskawki itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witamy i pana:)Jak miło:)Pewnie,że coś tam sobie dosyp jak będzie Ci bardziej smakowało;)Ja dziś kupiłam naturalny z ziarnami,ale powiem,że sam bez ziaren bardziej mi smakuje;)Także nic nie dodaję,chyba,że musli swoje własne(otręby,płatki,rodzynki,itp) Trzymajcie się dzielnie panie i panowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterka weterankaaaa
jak myślicie - o ku***a, nigdy nie słyszałam lepszej wymówki za wpiepszanie słodyczy. Rozbawiłaś mnie do łez.. hahahahahahahhaahha dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19
Właśnie się też zastanawiam nad tymi procentami:D Nie mogę znaleźć w moim sklepie jogurtu lub kefiru 0 %, może w nim nie ma i muszę poszukać w innym sklepie:D Kupiłam kefir 2 % tłuszczu maślankę 0,5% a jogurt naturalny 2,5% .Dlatego jak znacie jakieś 0% to dajcie nazwy:D będę wdzięczna:)Fajnie, że panowie też mają takie misje i postanowienia jak panie, jest nam raźniej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
Witajcie, jestem z Wami od początku ale nie odzywalam sie z powodu brakui dostepu do Internetu.. juz mam 7 dzien diety kefirowej(+pomidory,salatka, ogorki) i dzisiaj mam jakas załamke;/ normalnie zaraz rzuce sie na jedzenie..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
jeszcze przed chwila robilam rodzince kanapki, zostalo pare kanapek:( mam ochote je zjesc wszystkie na raz:( pomózcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
chyba mi ta dieta nie służy;/ chodze głodna, zla ,a nawet wkurwiona i sie na wszystkich wyżywam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×