Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Petraa38

Na kefirkach super sie chudnie!!!

Polecane posty

Gość Petraa38
Nie przejmuj się to normalne że jesteś zła z głodu.Ja też tak mam, a jak jeszcze waga stoi jak zaklęta to wkurzam się podwojnie.Na dzisiaj konczę.Do zobaczenia jutro.Damy radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
juz mi lepiej :) wczoraj mnie ciagnelo do jedzenia i papierosow niestety;/;/ jak zapalilam to lepiej mi sie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa19 ja Ci nie podpowiem co do 0% kefirów,bo ich nie lubię;) Wolę te procentowe(jakby to nie brzmiało:p)A 0% to wcinam przepyszny jogurt naturalny danona-mniam:D Trzymajcie się i fajnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x24x
Powiedzcie mi co wy na tej diecie jecie oprócz kefiru, dajcie jakiś przykładowy jadłospis co jeść i jakie efekty w kilogramach będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraa38
Witam wszystkich i od razu odpowiem na pytanie.otóż generalnie na tej diecie powinno sie pić bądź jeść tylko i wyłącznie kefiry wtedy waga spada nawet kg dziennie jednak my jesteśmy dziewczynki pomysłowe i trochę sobie tą dietę umilamy.O wszystkim możesz wyczytać na naszym topiku. Ja dzisiaj jestem po kawie z mlekiem i zamierzam dzisiaj tylko na kefirach wytrzymać.Mam nadzieję ,że waga ruszy w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jaja se robisz
Słuchajcie dziewczyny, nie kupujcie tych kefirów 0%. Te które mają więcej tłuszczu mają mniej węglowodanów. Tłuszcze są niezbędne dla organizmu,węgle już mniej, szczególnie przy odchudzaniu. Tego tłuszczu i tak nie jest tam dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jaja se robisz
Aha, koleżanka napisała,że waga spada nawet kg dziennie, ale to tylko woda, napewno nie tłuszcz :) i bardzo dobrze,że modyfikujecie diete, bo na samych kefirach można się zajechać :) a mierzył ktoś obwody?centymetry lecą czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy tylko i wyłącznie od ogranizmu dziewczyny czy się chudnie i przede wszystkim od przemiany materi na jedynch to działa na innych niezbardzo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeeeeeeesperatka
Hej dziewczynki ! Mam takie pytanie,bo teraz jestem na tej diecie 700kcal jak mowilam i od przyszlego poniedzialku bede tydz na kefirkach..jak juz przestane je pic to co wtedy jecie ? Normalnie wszystko czy tez przez jakis czas dietka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsdfsdfsdf
ja powiem tak ze na pozcatku pilam same kefiry... np 3 dziennie.. teraz dodaje do nich jakies warzywa...np kroje pomidora, szczyoiorek albo salate i polewam to calym kefirem i sobie jem:) jezeli bardzo mi sie chce czegos slodkiego to pije kefir owocowy. to moj 8 dzien diety i ubylo mi w pasie a ile dokladnie to nie wiem bo nie moge sie zmierzyc teraz:P pozniej Wam napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19
Jak ja mam utrzymać dietę jak jutro zostałam zaproszona na ciasto,nie pójść nie wypada. Jestem zła na siebie bo wiem, że zjem kawałek i będę żałować....tak to jest jak rodzina się zjeżdża...będę musiała przez cały dzień nic już nie jeść.Mimo tego dalej stosuję dietę, niedługo wprowadzę normalne , ale w małych ilościach obiady, mama zawitała i obiad raczej nawet odrobinkę trzeba zjeść....;/ Nie wiem po co to piszę, ale muszę się wygadać a forum to chyba dobra forma :D Znalazłam jogurt nat. 0% :D a kefiru nie:D Trzymam kciuki za Was, abyście dali radę w postanowieniu i za siebie też trzymam może nie zjem CIAchA:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jałówka kafirówka
czesc wam topik mocno rozkrecony ale chce sie do was przyłączyc. Chciałabym spłaszczyc sie troche. ZAczynam dzis - chce wytrwac do pon. na poczatek. Mam zamiar jesc normalne sniadanie ( dzis jajecznica z 2 jajek + kawalek sera i ogorek kiszony) a potem juz tylko kefiry ewentualnie jog natural. Mam nadzieje ze wytrwam i pozbede sie troche brzuchola. Jesli chodzi o wszelkie produkty light czy zero % slyszalam kiedys ze sa mocno przetwarzane i maja wiecej konserwantow poniewaz tluszcz jest naturalnym konserwantem i trzeba go zastapic chemia. Ale dotyczylo to innych produktow - majonezu np. Jesli jecie produkty light np napoje batony warto zerknac na sklad. Aspartam to legalna trucizna. A chcemy byc szczupli a nie zdezelowani : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x24x
Dziewczyny ale jak Wy to przez 3 dni tylko kefirrr i nic wiecej?a potem dopiero wprowadzacie cos innego? bo chce sie przyłączyć ale od pon dopiero bo w sob jeszcze imprezka. Kefiry uwielbiam w ogóle nabiał, właśnie się przygotowuje:) I pije kefirek 0% z Milk Land 1,50zł pycha. Ale co dalej co jeść żeby było dobrze?? pomóżcie i piszcie o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEFI-ROWNA
Hej ja tez uwielbiam kefiry, a poza tym chcialabym stracic co nieco bo za 20 dni wyjezdzam na wakacje i ludzi nie chce straszyc swoim wygladem, wiec dolaczam sie do was. Moze zrobimy ranking kefirow? ktory lepiej wam smakujei wogole jakie sa na rynku. To ja juz pilam z: ROLMLECZ PIATNICA JOVI DANONE ZOTT LOWICZ SOKOLSKI ale teraz pije Kerif MLAWSKI jest super dla mnie naj,a wam jakie smakuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraa38
widzę że tu nic się nie działo.Ja cały czas na kefirach głównie i schudłam już 7 kg.Czuję się super!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraa38
widzę,że nikt się ze mną nie cieszy.No nic, upał sprzyja odchudzaniu , bo jeść się nie chce.Dzisiaj super będzie wytrzymać na samych kefirkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19
JA zaprzestałam diety, ale pomogła mi w oczyszczeniu organizmu i lepiej się czułam po niej. Po przyjeździe do domu na pewno wrócę do niej, bo chcę na koniec wakacji czuć się i wyglądać dobrze:)Gratuluję wszystkim schudnięcia od diety i wytrwałości, cieszę się razem z Wami, bo sama muszę się zmagać z "dietami":D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczi
jej dziewczyny czytam sobie tenat bo ja dzis 1 dzien na kefirach. I właśnie zauważalnym ze on jest aktualny nie wiem czemu myślałam ze z przed kilku lat :-) Ale to dobrze możne da się jeszcze podnieść watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczi
petra38 ja sie ciesze i gratuluje to pewnie czujesz sie jak w nowej skórze!! ale ci zazdroszcze . !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczi
ja to jestem zdeterminowana tym bardziej jak widzę ze u niektórych to działa. Kur taki skwar a ja muszę dusić dupe w dżinsach i tylko pomarzyc o krótkich spodenkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petraa38 w jakim czasie tyle schudłaś i co jeszcze oprócz kefirków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfdgdf
powiem Wam ze ja stosowalam ta diete przed 2 tygonie.. i schudlam 2 kg..masakra;/ i porazaka;/ w zyciu juz etj diety nie powótrze, kurwa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariorka
Lepsza ta czy 10-dniowa. ? Ktoś próbował dwie? ma porównanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczi
Mariorka to 7 dniowa to co jaka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczi
Jej zamulilam chodzi ci o ta 10 dniowa co przez 2 dni pije sie kefir potem przez 2 twarog , jajka itd jakos . Mi pod względem smakowym odpowiada bardziej ta na samych kefirach bo uwielbiam smakowe ale zwykle tez pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem jako M
jak na laski zaprawione w dietach to bardzo malo wiecie na temat zdrowego odchudzania. 1kg na dzien to nie jest zdrowe. nawet jesli nie bedziecie mialy efektu jojo to i tak cos wam w organizmie padnie i da o sobie znac po latach gdybym ja zaczela chudnac w tempie 5 kg na tydzien to czym predzej dopadlabym do lodowki, bo takie raptowne spadki wagi nie sa zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczi
Moim zdaniem jako M - powiem ci i to nie na potrzeby zeby ci dopiec czy jakos tak . Mam technika żywienia i gospodarstwa domowego po za tym specjalizacje dietetyczna zrobilam w 4 klasie . I to wielkie "zdrowe odzywianie " mnie wogole nie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczi
dziewczyny wipilam mleko acidofilne !!! przez pomyłkę kopiłam zamiast kefiru smakowego . Lukałam w internecie i kaloryczność mniej więcej ta sama . A myślicie ze w tej diecie to wszystko jedno czy pijemy kefir maślankę jogurt czy np to mleko acidofilne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczi
Chudnę jee jee jee!!! :-) juz 3 dzien a juz ktos mi zwrócił uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczi
kurde tylko ja sie produkuje na tym watku ;-) Czyżby nie bylo chętnych do kontynuacji !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×