Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Petraa38

Na kefirkach super sie chudnie!!!

Polecane posty

witam :) ja na śniadanie zapodałam sobie kafir z pomidorem, ogórkiem PYCHOTA :) ja takie rzeczy lubię ,to nie jest mi ciężko. ale ponieważ to pierwszy dzień, to mój organizm jeszcze nie przywykł do tego i po godzinie domagał się chlebka z serkiem topionym :O no to mu dałam, ale tylko jedna kromka! ;) jestem za granicą, więc u mnie trochę inne produkty. Ale zaopatrzyłam się dziś w różne serki ziarniste, kefiry, activie i już wypiłam 0,5 litrową butlę takiego ni kefiru, ni nie wiem co. Ale w składzie ma i mleko kwaśne i kefir i jakieś bakterie, niby bardzo zdrowe ;) no to bez lęku wypiłam całe. Niestety potem byłam głodna, więc udusiłam trochę warzyw. Bez tego chyba nie pociągne :O ale do wieczora pewnie już nie będę głodna, więc na kolację jakiś jogurcik czy kefirek i spoko będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się dzielnie:)Początki bywają cięższe,ale przyzwyczaisz się i będzie fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda I keczup
Hej od jutra jestem z wami na kefirach kiedyś wytrzymałam 4 dni i schudłam 3 kilo ( trzymało się przez jakieś pół roku potem sobie podjadałam i.... jest już 62 kg przy 167 :( teraz bym chciała się odchudzić w 3 tyg : 2 tyg. na kefirach i potem powoli wprowadzać nowości... Marzy mi się 10 kilo mniej Polecam kefir Krasnystaw - z mojej rodzinnej ziemi i ma więcej białka niż inne a w smaku jest taki kremowy ewentualnie z piątnicy -lubię bo jest rzadki i ma tylko 34 kcal. Na jutro już sobie do pracy kupiłam: 400 ml waniliowego z lidla i krasnystawu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ten z piątnicy tak sobie smakował-wolę zott'a w zielonym kubeczku-mniam:)A poszukam teraz tego polecanego przez Ciebie:D I smacznego życzę innym paniom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdasd
Witam:) tak czytam ten topik i chyba zaczne jesc jakies warzywa ogórki sałate z kefirem:) ide sobie zrobic cos takiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeeeeeeesperatka
Witam grono zwolenniczek kefiru :) Od tyg jestem na diecie 700 kcal + ograniczona podaz wegli,za tydz rozpoczne 1000kcal a pozniej zastosuje kefir !!! Uwielbiam Kefir Bakoma wiec mysle ze nie bedzie to dla mnie klopot :) Startowalam z waga 54 kg moj cel to 45 kg moja dawna waga :( zobaczymy co to bedzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, desperatka, to ile ty masz wzrostu? Sorry, za takie pytanie, ale 45 kg to strasznie malutko. ja dziś na śniadanie serek ziarnisty+pomidor+świeża bazylia. No i dwie kawy z mlekiem + łyżeczka cukru :O bez kawy się nie da na drugie będzie duży kefir ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie:)Ja serek wczoraj miałam na kolację,a dziś jogurcik biały rano,ale nie smakował mi;p Bo to nie mój ukochany danona;) No,mnie też przeraża to 45 kg u koleżanki. Jak to jest,że 2 tygodnie na kefirach a ja wciąż nie mam ich dość i je uwielbiam:D Mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeeeeeeesperatka
Dziewczynki nie bojcie sie mam lekko ponad 160 wiec 45 kg jest ok :) Tak nie moge sie doczekac tej diety bo kocham kefiry i wszelkie podobne :) Mam pic 3 kefiry dziennie czy jak mi sie chce to po prostu sobie nie zalowac? Pozdrawiam wszystkie kefirowiczki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19
Witam:)Ja ważę 50 kg i chcę schudnąć do 42 kg, ale jestem niskiego wzrostu więc 50 kg to jest za dużo zdecydowanie. Mam takie pytanko , gdyż chcę od jutra zacząć dietę kefirową:)Czy jak przez cały dzień pije się kefiry to można pić do tego zieloną i czerwoną herbatę bo ja uwielbiam i pije co dziennie??Czy czasami można sobie sypnąć musli do jogurtu lub kefiru??Wiem, że to głupie pytania, ale nurtują mnie...;/ a i jeszcze pijam ok. 2 l wody min. niegaz. dziennie można to łączyć wszystko, czy dieta polega na ty, aby jeść tylko jogurty bez innych herbat itp??Proszę o pomoc:D:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można, można. Pić trzeba i wodę i jak kto chce, to herbatę. Ja piję kawę, bo bez tego ani rusz 😴 i jem warzywa (pomidory, ogórki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zieloną herbatę piję cały czas i chętnie bym coś dosypała do kefiru hehe,ale to juz końcóweczka kefirów,więc nie wymyślam:) Ale z was chudzinki dziewczyny;)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19
Dzięki za odp:D To fajnie, że można to tak łączyć:)Chuda ja nie jestem, heh...szczególnie brzuch mi przeszkadza, nie mogę chodzić w krótszych bluzkach a o ubraniu stroju kąpielowego to póki co mogę tylko pomarzyć...ale mam nadzieję, że jakoś schudnę trochę i będzie lepiej...choć mam problem z jedzeniem bo ciągle bym jadła, mimo że np. jadłam nie dawno i nie jestem głodna, ale i tak mam ochotę na jedzenie, wtedy staram się jeść marchewkę albo pić herbatę też tak macie z jedzeniem??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak;) Niby się jadło,nie jest się głodnym ale szczęką by się poruszało;)Zdarza się;) Trzeba się przypilnować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19
Właśnie to jest uciążliwe bo oglądam film nie jestem głodna, ale muszę coś jeść, czytam książkę, też bym jadła...może to jak mi się nudzi to jem:D fajną rozrywkę mam:D Jutro zaczynam dietę mam nadzieję, że pomoże, bo już na zawsze chcę zmienić moje nawyki żywieniowe:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa23232
kobitki..moze tak z innej beczki ale w piatek jade na oboz i nie wiem co zabrac ze soba do autokaru? poradzcie?!! nie mam zamiaru brać chipsow i batonow wiec co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja to też wiecznie głodna jestem, taki pasibrzuch ;) ale jak już muszę coś jeść (dotyczy to też podróży) to proponuję właśnie orzechy, migdały i figi :) mniam, kocham figi. Weź jakieś owoce i dużo wody. A długo będziesz jechać? Można też zrobić sobie sałatkę w pojemniczku takim zamykanym. Myślę, że będzie ok. :) A ja mam od rana pozytywne myślenie. Stoję przed lustrem i wydaje mi się, że jestem chudsza ;) nie mam się gdzie zważyć, bo jestem na wygnaniu, a wagę ma koleżanka, która teraz jest na wakacjach. Obawiam się, że zanim ona wróci, to ja wyjadę ;) ale spoko. Nie waga jest najważniejsza, tylko wygląd! nie? :P :P :P Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) I fajnie kiciakocia,że masz takie nastawienie od rana-na pewno prawdziwe:)I niech tak zostanie:D I też lubię figi-mniam:)Albo suszone morele-a może weź aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa23232 choćby takiego batonika zbożowego czy jabłuszka po prostu;)Ja to zawsze macę biorę,chociaż zakruszę pół autobusu przy okazji;) No i jak tam dziś śniadanko?Ja ostatnie dni na kefirach,ale będę was wspierać moje drogie:) Milego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraa38
Witam serdecznie.Widzę ,ze topik sie rozkręca i własciwie nie jestem nikomu tu potrzebna:-(.No ale nic to.ja dzisiaj na wadze mialam 74,4 także wagowo prawie nic ale cieszę się ,ze mi nie przybyło, bo po działce z rodziną zawsze mam do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraa38
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie....
Mam 16 lat 54 kg, w biodrach 94, oponka 86, talia 78, biust 90 ile powinam schudnac zeby wygladac dobrze chodzi mi jaka waga byla by dla mnie odpoiwednia 42 kg? zamierzam schudnac do konca wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie....
moze mi ktos odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaaaa
a jaki masz wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie....
oj nie podalam przepraszam 155cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraa38
Ja dzisiaj jestem po szklance kefiru i dwóch parowkach.mam nadzieję ,że już dzisiaj nic mnie nie skusi.A co u was dziewczynki , jak dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×