Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ja też swego czasu patrzyłam na TAKO tylko że Jumper Duo. Po burzliwych dyskusjach i wahaniach nad Hawana Duo i MIKADO DUET wybraliśmy ten drugi na podwoziu typu BOSTON (skrętne koła): http://allegro.pl/wozek-mikado-duet-dla-blizniat-wys0zl-gratisy-i1226580879.html 'Mnie też męczyło przeziębienie i męczyło i dostałam tydzień wolnego, Bioparox 4x4 i Prenalen 3x1. Oby szybko poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina_r22 ja mam podobny wózek do tego co wybrałaś tyle że mój jest na biegunach. Faktycznie jest cięzki i mało ustawny w bagażniku, ale jest rewelacyjny na naszych polskich drogach i chodnikach. A i jeszcze po śniegu jeździ rewelacyjnie. Nie blokuje się. Mieszkam na 3 piętrze i zostawiałam go zawsze w wózkarni na parterze bo gdybym miała go wciągnąć sama na górę to bym ducha wyzioneła. Dla męża to pikuś. Pod pache i na góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swój muszę taszczyć na pierwsze piętro:)mysle że dam rade w razie co teścia mam pod bokiem(mieszka niedaleko). Ten Tako który wybrałam też ma skrętne koła i generalnie wydaje mi się taki zgrabny. Wizytę mam o 13 zobaczymy co mi przepisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Melduję się na forum (żebyście o mnie nie zapomniały :- ) ) U mnie wszystko dobrze,Dzidzia rośnie i brzuchol też........Kurczę nie mam w czym chodzić.Patent na gumkę do włosów nie bardzo się sprawdza w moich spodniach przed ciążowych.Dobrze że jestem na L4 to śmigam w dresach.Zamówiłam sobie dwie pary spodni,ale za szerokie jeszcze.Czas się wybrać na zakupy.Niestety należę do grubasków i mam mega problem z kupnem spodni.MILUTEK-fajnie że już jesteś w domku.Dają Ci popalić Dzieciaczki od początku widzę.Dlaczego tak długo trzymali Cię w szpitalu? JA TEŻ MARZEC 2011-gdzie jesteś Kobietko? Daj znać co u Ciebie.Właśnie wyczytałam na kafe,że od 2011 nie będzie becikowego :-( Niby to tylko tysiąc zł,ale to prawie na wózek.Ciekawa jestem,czy Nas też ta zmiana przepisów dotyczy.Witam Nowe Mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka gdzie wyczytałaś o tym becikowym ? tysiąc nie tysiąc wózek by był. Ja też mam dylemat z wózkim bo na 3 piętro bez firmy muszę wnieść. \na dole nie mogę zostawić bo sąsiadka z parteru karmi bezdomnych i bałabym się że się któryś oprzeć może. dlatego szukam jak najlżejszego albo będę schodzić na dwa razy, najpierw dziecko z gondolą a potem rama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka nie panikujmy, nic konkretnego na ten temat nie ma, takie tam sobie gdybanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Ja po urlopiku w Polsce,lot byl spokojny,nie czulam zadnych dolegliwosci.Jestem w polowie 13 tygodnia,minely mdlosci i zmeczenie czuje sie coraz lepiej.Wybralam w Polsce suknie slubna,bedzie szyta na miare i za jakis czas bedzie mi tu przyslana.Do slubu zostalo nam niecale 6 tyg. ;). Pojutrze idziemy na pierwsze usg,i wkoncu bede cos wiedziala,bo tak mertwi mnie ten moj dobry stan ;).POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLLA ja też mam usg w środę, ale muszę przyznać ze tym razem jakaś niespokojna jestem, tez się czuje bardzo dobrze i zastanawiam się czy wszystko jest ok z maleństwem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem początek 15 tygodnia i prawie minęły mi dolegliwości związane z pierwszym okresem ciąży, dziś jeszcze rano wymiotowałam ale to już po 3 dniowej przerwie, na początku ciąży wymiotowałam po 5 razy dziennie:) co do wózka wybranego przeze mnie to ja mieszkam w domku jednorodzinnym także nie będzie problemu, dodatkowo mieszkam na wsi także wózek na pewno się sprawdzi na polnych drogach a i w mieście na naszych "prostych" chodnikach też. Załączam link strony internetowej na której kupiłam jeansy ciążowe - jak na razie jestem zadowolona - rozmiar zgadza się idealnie z tabelką, polecam: http://moda.allegro.pl/jesien-jeansy-ciazowe-she-r-36-42-tu-r-38-i1208769338.html, P.S. Dziewczyny czujecie już jakieś ruchy? Bo ja jesczze nie:) Mam nadzieję, że wszystko jest ok z dzidzią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć karolina r22- ja jutro skończe 16 tydzień i już czuję ruchy :) przynajmniej tak mi sie wydaje... i to coś czuję od jakiegoś tyg. i się nasila :) ale jestem tez na wątku lutowym i tam dziewczyny nawet w 20 tyg. czasami jescze nie czują... :/ to też zależy od sylwetki (podobno), jeśli jestes szczupła to poczujesz wczesniej niz kobieta która jest bardziej krąglejsza :) przynajmniej tak czytalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia dzięki za odpowiedź, jestem szczupłą osobą ale mam na raie mało widoczny brzuszek:) czekam z utęsknieniem na pierwsze ruchy jak każda kobieta w ciąży:) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczynki Tako wozek fajny własnie oglądałam linki:)) ja mam wizytke w czwartek usg i prenatalne zaczynam sie bac troszku tez czuje sie mega dobrze hmm.. oby wszystko było ok. dzis szukalam sukienki na wesele:((( mam za 2 tygodnie wszystkie albo tiulowe albo obcisłe i wyglądałam w nich jak baleron we flaczku;( strasznie mi piersi urosły i fajnie widac brzuszek jakos tak szybciej ..... kumpela jest wciazy tak jak ja i u nije nic nie widac a ja sie juz robie okrąglina:( zmykam na obiadek buziaki dziewczyny:* p.s dowiadywalam sie u mnie w urzedzie miasta becikowe owszem z niknie ale od 2012 bynajmniej u nas tak mi jedna babka powiedziala zobaczymy co z tego bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldkdd
Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą Ubranka takich firm jak NEXT,CHEROKEE,DISNEY,ZARA i wiele innych już od złotówki !!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl Częste promocje oraz dostawy ubranek (kolejna duża dostawa przewidywana jest na około 20 września) Aktualnie wysyłka tylko 6 złotych !!! Ubranka od noworodka do roczniaka a nawet i dłużej!! www.lumpik.com.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą Ubranka takich firm jak NEXT,CHEROKEE,DISNEY,ZARA i wiele innych już od złotówki !!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl Częste promocje oraz dostawy ubranek (kolejna duża dostawa przewidywana jest na około 20 września) Aktualnie wysyłka tylko 6 złotych !!! Ubranka od noworodka do roczniaka a nawet i dłużej!! www.lumpik.com.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą Ubranka takich firm jak NEXT,CHEROKEE,DISNEY,ZARA i wiele innych już od złotówki !!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl Częste promocje oraz dostawy ubranek (kolejna duża dostawa przewidywana jest na około 20 września) Aktualnie wysyłka tylko 6 złotych !!! Ubranka od noworodka do roczniaka a nawet i dłużej!! www.lumpik.com.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą Ubranka takich firm jak NEXT,CHEROKEE,DISNEY,ZARA i wiele innych już od złotówki !!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl Częste promocje oraz dostawy ubranek (kolejna duża dostawa przewidywana jest na około 20 września) Aktualnie wysyłka tylko 6 złotych !!! Ubranka od noworodka do roczniaka a nawet i dłużej!! www.lumpik.com.pl . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą Ubranka takich firm jak NEXT,CHEROKEE,DISNEY,ZARA i wiele innych już od złotówki !!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl Częste promocje oraz dostawy ubranek (kolejna duża dostawa przewidywana jest na około 20 września) Aktualnie wysyłka tylko 6 złotych !!! Ubranka od noworodka do roczniaka a nawet i dłużej!! www.lumpik.com.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą Ubranka takich firm jak NEXT,CHEROKEE,DISNEY,ZARA i wiele innych już od złotówki !!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl Częste promocje oraz dostawy ubranek (kolejna duża dostawa przewidywana jest na około 20 września) Aktualnie wysyłka tylko 6 złotych !!! Ubranka od noworodka do roczniaka a nawet i dłużej!! www.lumpik.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietkiiiii.....bylam w sobote na usg i wiecie co moje malenstwa sa zdrowe ! Tak pisze malenstwa bo bedziemy mieli blizniaki!!!! Dopiero teraz pomalu oswajam sie z ta mysla bo wczoraj i przedwczoraj to cale dnie plakalam a moj R chodzi caly w skowronkach :-) Termin mi sie przesowa wiec wklejam tabelke na nowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------------WIEK---------MIASTO------------- -------------TERMIN tahitiana...............23..........podhale ......................28.02.11 Nassani.................26......Piastów(pow.pruszków). .....28.02.11 x 2 Milutek.................23...........woj.śląskie..... ............28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011..31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.....29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 madzia_ ...............25.........świętokrzyskie.................1 .03.11 Paulka_Paulka.......30............Radom................ .........01.03.11 Shastraa...............26 ............Łomża.......................2.03.11 Upsy ...................26..........woj.podlaskie............... ..2.03.11 Historynka............23............Kraków........... ...........03.03.11 elwir_a...............32............Warszawa......... ...........03.03.11 Andzia .................24.........Kraków.................. ........4.03.11 jestem jestem........27.........Rzeszów..........................4 .03.11 ewelunia21............24...........Skierniewice. .................5.03.11 Cymbałka..............26.........Wejherowo.......... ............6.03.11 sonka78...............32........Dąbrowa górnicza..................7.03.11 Agawa_Agawa........37...........Poznań.............. ............8.03.11 ewelona................29........świętokrzyskie.... ...............9.03.11 katia 30...............28...........Żary(lubuskie)........... ......10.03.11 szczęśliwa78.........32..............WLKP.......... ..............12.03.11 puszek666............30.............Carlow IRL............12/13.03.11 x2 single_mama.........28................Dublin........ ...............14.03.11 fonia29................33...........Wawa................. ..........14.03.11 melonik85.............24.............lubuskie...... .................17.03.11 ORLLA.................28.............Belfast......... ................18.03.11 ila78....................32..........Wieruszów(łód zkie)..........21.03.11 kalina...................22...........śląsk............ ............ .21.03.2011 Nestea tropica.................................................. .....23.03.11 malwka85.............25..........Ruda Śląska......................23.03.11 ilosiaaa...............25..............Płock............ ............23.03.2011 kasia1919.............24............Katowice....... ...............24.03.11 drunia.................23...............Łódż......... ................24.03.11 dorcia80..............30...............Wwa............... ........ok.24.03.11 swem..................33............dolnośląskie... .............ok 25.03.11 mzebr.................28.............Białystok.......... ..........25.03.2011 anka87................23..............Wieliczka...... ..............26 .03.11 kropeczka2011.....23.........podlaskie................... . ....27.03.2011 dani_83...............27..............kuj-pom............ .........27.03.2011 manika74.............36..............Szczecin........ .............30.03.11 jus29(alla111).......29..............Siedlce ...... .................31.03.11 Magda_1980.........30...............łódzkie....... ......................? Eli122.................27............Wielkopolska. ...............poł.marca? Betty82..............28............Wielkopolska.......... ........14.03.2011 Agniecha8087.......23........Slask->Rybnik............... .......18.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek666 ojej super no to podwójne gratulacje !!!! napisz więcej, jak duże już Twoje maluszki, czułaś że możesz mieć bliźniaki?:) cieszę sie razem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak, jeden Skarb ma 1,7 przeziernosc a drugi 1,8 mm jedno to na 100 procent dziewczynka :-) a drugie nie wiadomo bo sie odwrocilo, moj R tak bardzo sie cieszyl jak lekarka nam powiedziala a ja zaczelam plakac ! i nie potrafilam sie powstrzymac. Ale teraz juz fruwam i nie moge sie doczekac moich Skarbow!!!!! A CRL czyli dlugosc ciemieniowo-siedzeniowa to 70 mm kazdy, nie potrafie odnalezc norm ale lekarka powiedziala ze wszystko w normie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm super, ale macie radości teraz.... moje małe w 13 tygodniu miało 6,2cm, ale u Ciebie będzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek666, moje gratulacje!!! :D Teraz trochę inaczej musicie się nastawić i przeorganizować przygotowania, ale to pikuś ;) Polecam Wam stronę www.blizniaki.net jest tam sporo przydatnych informacji oraz forum dla bliźniaczych rodziców :) Ja przeczytałam też książkę Joanny Tkacz (założycielki forum i stowarzyszenia "Podwójny uśmiech" Bliźnięta - poradnik dla rodziców(wyd.2010), naprawdę uspokoiła mnie jego lektura ;) Powiedzieliście już rodzinie? Jakie były reakcje? U nas niedowierzanie i radość, bo ani w mojej ani męża rodzinie bliźnięta się nie zdarzały :) Pozdrawiam i życzę samych podwójnych radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na usg:) CRL długości 61,4 mm biometrycznie odpowiadający 14,6 tyg, a ja dopiero koncowka 12 tyg hihi:) -NT 1,0 mm NB obecna czyli wszystko ok, a pozatym powiedział ze nie moze ocenic ryzyka z tą przeziernością bo ma za słaby sprzęt, dziwne. Jak to u was było? Dzidziuś ruchliwy był bardzo:) Tylko wściekła jestem bo mąż chciał być na usg, a ginowi cos sie kużwa nie spodobało i wysłał go do rejestracji by zgłosił usg a tam kolejka. A na koniec powiedział ze nieraz jeszcze bedzie widział usg. Smutno mi jakoś z tego powodu i męzowi też. No gówniano to wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok znalazlam dlugosc ciemieniowo-siedzeniowa 70 mm jak najbardziej odpowiada przeziernosci karkowej 1,7 czy 1,8 bardzo sie ciesze to juz 15 tydzien, kolezanka przywiozla mi caly wor ubranek, do 3 miesiaca chyba nic nie bede musiala kupowac haha, przyniosla mi pampersy te najmniejsze, odciagacz do mleka i cale mnostwo innych pierdolkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam obiecane lozeczko graco z mata masujaca i jakiegos misia ktory wydaje z siebie odglosy z brzucha matki i bicie serca :-) jak tak dalej pojdzie to kolezanki obrzuca mnie prezentami :-) no ale wozek to musimy kupic sami bo nie mam znajomych z blizniakami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani ten wozek Mikado nie ma fotelikow samochodowych? Trzeba je dokupic? Nie wiesz czy mozna je przypiac do tego stelarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek666: teraz dopiero doczytałam, super że blizniaki!!:) gratulacje. Mi pocichu się marzyły bliżniaki ale po dzisiejszym usg juz wiem że bedzie jedno:) Chociaż u mojej siostry ciotecznej dopiero w 6 m-cu lekarka wykryła że będą trojaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek666, powiem szczerze, że nie wiem. W tej aukcji sprzedający dodaje gratis adaptery jakieś do fotelików, a ja ciągle zapominam zapytać do jakich :P Jak nie zapomnę to jutro do niego napiszę, bo dzisiaj już mi się zwyczajnie nie chce, no lenia mam :P A tak zmieniając temat, to jutro na obiad zrobię pyzy z mięsem :) Aż mi ślinka cieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah... zapomniałam napisać, że wózkiem moich marzeń jest Peg-Perego Duette SW - niestety w opcji z fotelikami kosztuje ok. 3600 zł, a nie stac nas na aż taki luksus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×