Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

A ja wam powiem że bez kakao i bułki z dżemem to żyć nie moge!!!! mogłabym nic innego nie jeść, no ale trzeba więc się zmuszam:( A imie dla chłopczyka chyba Wiktor, a dla dziewczynki Nicoletta , albo Ninka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
Ja nie mogę żyć bez serka homogenizowanego....:) Zastanawiam się nad wyborem wózka..tańszy nowy czy używany ten z tych droższych... i jakiej firmy? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Ja osobiście zastanawiam się nad Delitim Focus-em...siostra miała go dla siostrzeńca i była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja od poczatku ciazy nie moge zyc bez coli wiem ze mi nie wolno ale niestety jestem uzalezniona(trzeba miec jakies nalogi :P) i mogla by byc moim napojem zycia no i przestalam uzywac slodzika przenioslam sie na cukier a slodzika uzywam od kiedy pamietam cukru nigdy byl dla mnie najnormalniej malo ekonomiczny.kupujecie juz jakies ciazowe ciuszki? a dla maluszka cos czy jeszcze nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ciężarówki:) Piszecie,że waga u Was wzrasta a ja się tak zastanawiam bo u mnie nic,stoi w miejscu a to już połowa 14 tygodnia. na ostatniej wizycie lekarz stwierdził,że wszystko ok więc martwić się nie będę na zapas.Sonka78,wiek jest spoko:).Te cyferki w nicu oznaczają właśnie wiek tak? Chociaż faktycznie w tabelce większość dziewczyn ma mniej latek ale spoko damy radę:) U nas gdyby nie problem z zajście to pewnie dzieciątko by już miało parę latek.Bardo się cieszę,że się udało i oby do końca było wszystko dobrze, czego i Wam dziewczyny życzę. Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację cola jest super:) i też ją sączę jak mąż nie widzi,bo bardzo krzyczy na mnie,że mam tego świństwa nie pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wozeczek fajny:) ja jestem bardzo wymagajaca i niezwracam uwagi na firme chodzi oto by 4koła bobasa były funkcjonalne i bezpieczne dlatego Jedo spelnia jak narazie te oczekiwania przedewszystkim spora gondola, pompowane koła co przy naszzych chodnikach uwazam za podstawe,amortyzatory,rozkładane siedzenie a nie kubełkowe!, 2kierunki jazdy ,regulacja oparcia w gondoli:) jak dla mnie mega plusy i u mnie w miescie kosztuje 800zl:) uwazam ze nowy jest lepszy bo uzywany juz wyrobiony mimo firmy , to ogromny plus.ja kupuje ciuszki tzn kilka sobie malenstwu tez sprawilam pare ale bez szału bo jak wiezyc przesadom to za wczesnie.ostatnio odwiedziłam Ciucholand i znalazlam super ubranka dla dziecka i to prawie nowe za smieszne pieniadze:)). ja uzalezniona jestem od nutelli;p i actimela:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia80
Witam wszystkie! :) Jestem nowa, dzisiaj miałam usg prenatalne i szukałam info o szerokości karku i znalazłam Wasze forum. :) I od razu mi się lepiej zrobiło jak Was czytam i śmieję się do siebie, że nie tylko ja mam takie różne problemy! :) To pierwsze dziecko, więc 'prawie nic nie wiem' i różnych rzeczy dowiaduję się intuicyjnie/lub z 'mądrej książki'. Też czuję takie dzwine bąbelki i bulgotanie. Również chciałabym pić colę, ale rozsądek mi podpowiada, żebym tego nie robiła + musiałabym również się kryć przed mym Jedynym, bo pilnuje strasznie. :))) Ostatnio wydzielił mi kilka chipsów, bo miałam strraszną ochotę, a wiem, że nie powinnam. Cieszyłam się z tych kilku chipsów jak wariatka... Miałam na początku krwawienia, brałam nospę i luteinę, teraz jest już wszystko ok, ale mam jeszcze w razie czego L4 i wcale mi nie jest z tym źle. Pytanie, może się orientujecie: jak jest z ubezpieczeniem po porodzie? Nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle jest! Czy to jest w każdym ubezpieczeniu na życie? dopisuję się: NICK-----------------WIEK---------MIASTO------------- -------------TERMIN tahitiana...............23..........podhale ......................28.02.11 Nassani.................26......Piastów(pow.pruszków). .....28.02.11 x 2 Milutek.................23...........woj.śląskie..... ............28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011..31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.....29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 madzia_ ...............25.........świętokrzyskie.................1 .03.11 Paulka_Paulka.......30............Radom................ .........01.03.11 Shastraa...............26 ............Łomża.......................2.03.11 Upsy ...................26..........woj.podlaskie............... ..2.03.11 Historynka............23............Kraków........... ...........03.03.11 elwir_a...............32............Warszawa......... ...........03.03.11 Andzia .................24.........Kraków.................. ........4.03.11 jestem jestem........27.........Rzeszów..........................4 .03.11 ewelunia21............24...........Skierniewice. .................5.03.11 Cymbałka..............26.........Wejherowo.......... ............6.03.11 sonka78...............32........Dąbrowa górnicza..................7.03.11 Agawa_Agawa........37...........Poznań.............. ............8.03.11 ewelona................29........świętokrzyskie.... ...............9.03.11 katia 30...............28...........Żary(lubuskie)........... ......10.03.11 szczęśliwa78.........32..............WLKP.......... ..............12.03.11 single_mama.........28................Dublin........ ...............14.03.11 fonia29................33...........Wawa................. ..........14.03.11 melonik85.............24.............lubuskie...... .................17.03.11 ORLLA.................28.............Belfast......... ................18.03.11 ila78....................32..........Wieruszów(łód zkie)..........21.03.11 puszek666............30............Carlow............ .............21.03.11 kalina...................22...........śląsk............ ............ .21.03.2011 Nestea tropica.................................................. .....23.03.11 malwka85.............25..........Ruda Śląska......................23.03.11 ilosiaaa...............25..............Płock............ ............23.03.2011 kasia1919.............24............Katowice....... ...............24.03.11 drunia.................23...............Łódż......... ................24.03.11 dorcia80..............30...............Wwa.......................ok.24.03.11 swem..................33............dolnośląskie... .............ok 25.03.11 mzebr.................28.............Białystok.......... ..........25.03.2011 anka87................23..............Wieliczka...... ..............26 .03.11 kropeczka2011.....23.........podlaskie................... . ....27.03.2011 dani_83...............27..............kuj-pom............ .........27.03.2011 manika74.............36..............Szczecin........ .............30.03.11 jus29(alla111).......29..............Siedlce ...... .................31.03.11 Magda_1980.........30...............łódzkie....... ......................? Eli122.................27............Wielkopolska. ...............poł.marca? Betty82..............28............Wielkopolska.......... ........14.03.2011 Agniecha8087.......23........Slask->Rybnik............... .......18.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wózkach czytałam sporo na forach i najlepiej wypadały wózki firmy Mutsy, ale przed zakupem musze zobaczyc na zywo a nie tylko na zdjęciach, przesyłam link do wózków http://www.wozki-mutsy.pl/index.php?d1=9&d2=1148&d3=-1&d4=0&id=2131&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=UyTuIpLa&k=0&dd=2&pp=1 a ubranek jeszcze nie kupuje, ogladam codziennie na allegro bo nie moge sie powstrzymać, zaczne kupować jak tylko poznam płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie non stop teściowa przynosi bluzeczki ciążowe:) hahaha ale zapomina, że nie mam spodni bo w żadne się juz nie mieszcze:P Znalazłam jakies spódnice na gumce ale mnie cisnął. Normalnie szok. Ja od początku przytyłam tylko 1kg. U mnie synek będzie miał na imię Michał Patryk a dziewczynka Alicja Oliwia zobaczymy choć nie ukrywam że wolałabym chłopca bo juz mam 2 dziewczynki :) Co do wózka to mam po dziewczynkach. Jeden jest na biegunach tak aby dzieckiem zbyt nie trzęsło i na wielkich kołach bo są wygodniejsze, a drugi to spacerówka ( no i w zapasie mam tzw parasolkę) Dziewczyny jeśli to wasze pierwsze dziecko to proponuję kupić nowy wózek bo przyda się na następny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
Ja jak na razie rozglądam się, porównuję ceny i pyatm doświadczonych mam- zbieram informacje nt. wózka, łóżeczka i innych akcesoriów dla dzidziusia. Kupować będziemy stopniowo....by wydatek nie był tak odczuwalny.... [url=http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=6&miesiac=6&rok=2010&bg=000]http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2010/6/6/28.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a ja podobnie z wagą starowałam od 67kg. i też myślałam że ściągnie z zapasów ;-)) jeśli chodzi o zachcianki to mam jakieś napady ale najważniejsze że robię/ gotuję rzeczy których wcześniej nie robiłam, czyli przetwory na zimę, boczek piekłam,ciasto itd. Dzieciaki się cieszą że już niedługo nie będą musieli jeść obiadów w szkole. ila78 gratuluję i oczywiście że wszystko będzie dobrze.Colę też podpijam ale to dlatego że mąż kupuje. Przyznałam się ginowi, powiedział że lepiej oficjalnie niż po kryjomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj jak położyłam się spać i leżałam tak spokojnie już parę minut to poczułam coś jakby muśnięcie piórkiem od środka brzuszka:) ale to było uczucie aż podskoczyłam:) myślicie że to było TO:) a dzisiaj jak wstałam to zastanawiam się cz to nie był sen :) miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ila78- dokladnie cyferki w niku to rok urodzenia.ja do maluszka jeszcze nie kupuje ale dla siebie owszem mam kilka rzeczy upatrzonych 2 pary spodni i 2 piekne tuniki ale juz sie nie moge doczekac az bede je miec i w sumie nie drogo bo za wszystko zaplace 140 zl. a co do staran to owszem walczylismy z mezem ponad 2 lata o babelka a jak to u was dziewczyny wygladalo ze staraniami??a do maluszka zaczne kupowac po usg polowkowym czyli po 20 tygodniu ale pieniazki juz odkladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwira wózek ładny ale cena 2000 zł masakra za ta kase mam 2 moje wozki i to nowe czytalam uwaznie linka z tej stronki dodatkowo jest strasznie ciezki moj z gondola wazy 10kg a mutsy 14,5 dodajmy na to ze jeszcze dziecko swoje wazy ja mieszkam na 3 pietrze i niewyobrazam sobie wnoszenia 20kg na gore nierealne dla mnie:((( naszczescie mamy czas na zakup wozka dobrze ze kazda z nas ma inne pomysły i kazda doradzi cos odpowiedniego ja dzis znalazlam jakis wozek pierwszy raz o nim słysze co wy na to? podaje linka : http://www.tutek.pl/produkt,141,GRANDER_G1_PURPURA_+_SREBRNY oraz link do mojego JEDO: http://www.patiimaks.pl/Product.aspx?cat_name=wozki-wielofunkcyjne&ProductID=13463&producer=jedo&gclid=CN2Zjc6I_6MCFQ8-ZgodywyUIw :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja już praktycznie mam wybrany wózek, ale zanim kupię chciałabym zobaczyć go na żywo, podaję link: http://allegro.pl/item1186235956_zestaw_baby_merc_wozek_merc_s6_fotelik_tacka.html co o nim sądzicie? A starania o dziecko zaczęliśmy w czerwcu na wakacjach z okazji rocznicy ślubu i udało się za pierwszym razem. Ciuszki mam na razie 3 body i jeden pajacyk, kupiłam w ciucholandzie, nowe kupię tylko do szpitala bo maluch i tak szybko wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba chodz bym go niewybrała.moja znajoma miala baaardzo podobny i mieli klopot z nim bo byl ogromny niemiscil im sie do samochodu a mieli kombi cały bagaznik to tylko wozek ale ogulnie na nasze drogi a w zasadzie chodniki jest idealny:) ja swoja pocieszke tez na wakacjach zplodziłam:))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
Karolina-22r-wózeczek nawet całkiem, całkiem i cena niezła(już z fotelikiem :)) My z mężem starania rozpoczęliśmy zaraz po ślubie i udało nam się z kruszynką za pierwszym razem.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wozek chyba kupie od kolezanki caly zestaw pol roczny za 300 zl ale jeszcze nie wiem ,nowe u nas calkiem fajne kosztuja ok 800 zl nowy to zawsze nowy ale zobaczmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ze staraniami udało sie pół roku po ślubie, ale niestety nie dane nam było donosić ciaży, po roku starania udalo nam sie znów i teraz man nadzieje ze juz wszystko bedzie dobrze:) karolina_r22 wózeczek faktycznie bardzo ładny:) co do ciężkości to ja mam wszędzie zupelnie płasko, nie muszę go nigdzie wnosić. Ja jednak uparłam na Mutsy i jak na zywo bedzie faktycznie tak solidny jak na zdjęciach to go wezmę:) poza tym po cichu planuje po roku kolejne dzidzi wiec przyda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my w ogóle teraz nie staraliśmy się o dzidziusia porostu zabezpieczenie nawaliło :) ale widać tak miało być i się cieszymy bardzo. Mój mężczyzna już pokupował sam parę ubranek i bucików :) słodki.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wiesz ja po cihu tez tak mysle hihi zazdroszcze ja bede musiala niezle sie nadzwigac:( wiem co czujesz kochana u nas dosłownie taka sama sytuacja ja w 9 tygodniu stracilam dzidzie ale teraz juz bedzie dobrze buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja narazie jeszcze nic nie kupuję, ale bardzo chętnie oglądam śpioszki i kaftaniki na allegro. Jeden widziałam z napisem 'made in tata' :D, mojemu mężowi się spodobał, hihi mzebr ja też planuję narazie wstępnie nazwać córeczkę Oliwia. A termin porodu masz w moje 30 urodziny:) A pozatym dostałam L4 na cały następny tydzień więc sobie troszkę odpocznę. W pon mam wizytę, być może bede miała te badania na przeziorność. Trzymajcie za mojego Dzidziusia kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dostac jutro od znajomego calkiem sporo laszkow dla babelka po jego maluszku ktorego sie nie doczekal :(( jego kobiecie odkleilo sie lozysko w 7 miesiacu maluszek tego nie przezyl :((. nie wiem czy powinnam je brac co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka78 hym ja bym się wstrzymała,jestem przesądna.maluszce jeszcze nic nie kupiłam. piszę maluszce, bo marzy nam się dziewczynka i chłopaki moje mówią do niej Julka. Najśmieszniejsze jest jak mi młodszy syn zostawił parę żelków tzn. nie mi tylko Julce ;-)) byłam dziś w komisie zobaczyć co tam mogę wogóle kupić, muszę przyznać że byłam zaskoczona pozytywnie. Fajne używane wózki w bardzo dobrym stanie były. Mi się też podoba Mutsy i był w cenie 1450. Nie wiem czy to nie za drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia29 to zalezy co jest w zestawie z tym wózkiem, bo to w sumie polowa ceny, a mozesz przeciez sie jeszcze potargować... jeżeli jest w dobrym stanie to ja chyba skusiłabym sie.... ja tez dmucham na zimne i jeszcze nic nie kupuje, mąż w pracy też jeszcze nic nie powiedział, planuje powiedzieć w paździeniku czyli jak bedzie polowa 5 miesiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a zestaw 3 w 1. To może się skuszę. mój w pracy powiedział w piątek i flaszkę postawił :-) dziś mąż mnie uraczył zbiórką grzybów ;-( , dobrze że mi troszkę kurek przyniósł bo bym była zła.Powiedział żebym sobie udusiła i zamroziła to będę miała po porodzie. A karmienie ? To zjem te grzybki za dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawno mnie tu nie było. Mam za sobą kolejny pobyt w szpitalu- tym razem aż dwutygodniowy. Potem tydz.leżenia w domu plackiem i ostatnio miałam kontrolna szybka wizytę u gina- który mnie uspokoił ze wszystko jest ok:). Postaram się trochę nadrobić zaległości i zatopić sie w lekturze czytania Waszych wypowiedzi. Witam wszystkie przyszłe nowe mamusie, których nie miałam jeszcze okazji poznać. Życzę milej niedzieli- buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja smaruje się mustelą, trochę droga ale podobno dobra. W pierwszej ciąży smarowałam się Fissanem i niestety rozstępy sie pojawiły. Co do wózka to oglądałam już razem z mężem i zdecydowałam się na wózek TAKO podaje linka to może ocenicie: http://allegro.onet.pl/jumper-x-tako-10-gratisow-wszystkie-kolekcje-i1217501920.html a wogóle to się przeziębiłam i ruszam do lekarza bo gardziołko mi siada:( Pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×