Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

czesc dziewczyny!!:-) ale dawno nie pisalam:D....ale sledze caly czas co piszecie;-) u mnie wszystko mam nadzieje ze w porzadku! W brzuchu cos mi sie ciagle dzieje i kurcze ale nie wiem czy to na 100% malenstwo:-(....nie potrafie tego rozpoznac!...napewno jest to cos innego niz "bulgotanie" albo "łaskotanie piorkiem"....:D...jest to takie bardziej odczuwalne:) Poza tym biore juz Feminatal 400, za 2 tyg wizyta ale chyba bez USG...zobaczymy....Na połówkowe ide dopiero 25 października:-) I wiecie co??!!:D....Rosne:D mimo iz na wadze 1.5+ to ogolnie jakos sie zaokraglilam na buzi a i w biuscie zaczynam tez rosnac;-) na szczescie reszta bez zmian:P no oprocz brzusia bo brzusio tez rosnie;-)! Powiedzcie czy juz zakupy jakies dla malenstwa robilyscie?;-)...jakies spioszki ;-) itp?? Bo szczerze to ja sie oprzec juz nie moglam;-) i pierwszy zakup za soba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za powitanie :) hmm mnie strasznie dziwi ten lekarz w DE.. szczerze.. to jakos nie jestem strasznie zadowolona.. mialam dopiero dwie wizyty.. bo na pierwsza sie okazalo ze jestem w 10 tyg :) trzy tyg temu mialam kolejna znaczy druga wizyte.. najdziwniejsze jest to ze lekarz nawet nie wspomnial o wynikach.. nic.. nie powiedzial czy ok czy nie.. nie wiem czy to normalne?? spytal tylko jak sie czuje i czy chcemy usg.. zmierzyl malenstwo uspokoil zdaniem ze wszystko jest w idealnym porzadku i tyle bylo wizyty.. a ja martwie sie ze cos moze byc nie tak.. jestem wiem co masz na mysli piszac ze cos sie dzieje w Twoim brzuchu.. :) ja am tak samo ale nie wiem czy to jest to.. :) co do piersi.. mi urosly juz o dwa rozmiary.. jestem przerazona bo czasem baardzo bola mnie sutki np jak jest zimno w pomieszczeniu w ktorym przebywam.. wy tez tak macie?? a co do zakupow.. jak moj maz od tescia uslyszal ze na zakupy za wczesnie tak nie kupimy nic dopiero zakupowe szalenstwo maz obiecal mi po nowym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już mam kilka ciuszków kupione dla maluszka, body i szpioszki, czekam aktualnie na pieniążki z chorobowego i po wizycie u gina jak powie, że wszystko ok to może wybiorę się znowu na małe zakupy, ja wogóle bez przerwy oglądam ciuszki w internecie, wózki, łóżeczka, mam już wybrany nawet wózek i łóżeczko oraz komplet pościeli ale te zakupy będę robić najszybciej w styczniu:) Na razie kupuję po mału tylko ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co jest z tymi sutkami.. ale juz kiedys tak mialam jak mi rosly za mlodu.. wiec mam nadzieje ze to przejdzie.. cymbalka moj brzusiu jest porownywalny do Twojego :) a ciekawa jestem z waszymi partnerami tez tak bylo.. moj jak nie widzial brzuszka to sie tak do niego nie lasil a teraz jak zaczal byc widoczny to ciagle go dotyka i rozmawia z maluszkiem.. jednak cos w tym jest ze faceci to wzrokowcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniśka witaj kobietko:) moim zdaniem nie masz sie czym przejmować, skoro lekarz nie kieruje na jakies dodatkowe badania to znaczy ze faktycznie jest ok:) ja byłam dzisiaj na wizycie, lekarz zbadał mnie, zrobił szybkie usg - zeby sprawdzić czy serduszko bije - popatrzyłą na wyniki, stwierdził że te bakterie w moczu to nie jest wynik którym należałoby sie martwić, zapytał czy ja mam pytania o cos tam zapytałam i po wizycie. Jest dobrze:) a co do zakupów to nadal nic nie kupiłam :( bardzo bym chciała ale jednak uważam że jeszcze zbyt wcześnie, oczywiście również oglądam non stop na necie i tez mam juz wybrany wózek i łózeczko - tak przy okazaji to zamierzam kupić łóżeczko - kołyske - co Wy na to, polecacie czy raczej nie?? a ubranka zaczne kupowac jak poznam płeć w połowie października:) cymbałka pięknie się prezentujesz, brzuszek super :) ja jutro zrobie zdjęcie swojemu i wrzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) moj maz tez mowi ze mam sie nie przejmowac skoro lekarz nic nie powiedzial.. ja bym jednak wolala zeby cos powiedzial.. jak czytam to wszystko co piszecie o jakis wynikach.. ja krew pobierana mialam tylko raz przy pierwszej wizycie i tyle.. moze dlatego mnie to tak przeraza.. chociaz ponoc teraz jak pojde znowu czeka mnie pobieranie krwi.. ale to juz bedzie 20 tydzien.. jeszcze jak piszecie o tym badaniu polowkowym to juz zupelnie.. ja nic takiego nie mialam a lekarz nawet nic takiego nie wspominal :( chyba sie zalamie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniska.... ja tez mialam jedno badanie krwi i teraz jak pojde na wizyte za 2 tygodnie to tez bede w 20 i mam zrobic na ta wizyte drugie badanie krwi bo cos nie gralo i sie okaze czy dorzuci mi jakies jeszcze witaminy....Ja chodze prywatnie wiec i USG polowkowe robie sama. Zapisalam sie tylko tam gdzie mi polecil a zaplacic musze 200zl. Najlepiej je zrobic20tc-22tc wtedy najlepiej wszystko widac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny. ja rowniez marcowka. Termin mam na 15.03. Brzuszka jak narazie nie widac i to nawet dobrze bo od pazdziernika wracam na studia i mam nadzieje ze jak najdluzej uda mi sie go ukryc. Juz nie moge sie doczekac kiedy poznam plec maluszka:) Pozdrawiam was wszystkie i zdrowka duzo zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) to mnie troche uspokoilas.. mysle ze inaczej jest w Polsce a inaczej robia tutaj w Niemczech.. nie wiem czy w PL pobieraja np krew do badania na hiv bo tutaj badanie to jest obowiazkowe.. jacobs a czemu ukrywasz brzuszek?? ja to bym chciala zeby wszyscy widzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie przez to ze w dzisiejszych czasach studentka z brzuchem uchodzi za nieuswiadomiona i prawie ze "tredowata". Ale oczywiscie my sie bardzo cieszymy i jak juz bedzie duzy to bede go dumnie eksponowac. Narazie naprawde nic nie widac czasem nawet zapominam ze jestem w ciazy:) hehe A u Was od kiedy sie zaokraglil troszeczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie na hiv w PL nie jest obowiazkowe ale zalecane, ja zrobiłam raz w zyciu można :) Jacobs witamy również i Ciebie - dziewczyny na 59 stronie jest tabelka przeklejcie ja i dopiszcie sie :) mooniśka ja tez miałam dopiero dwa badania krwi (nie licze tego w szpitalu) i dwa razy mocz badany, więc chyba normalnie, połókowe badanie dopiero każda z nas bedzie miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie uspokoilyscie z tym polowkowym dziekuje :) :* mi brzuszek tak bardziej to sie zaokraglil tak w srodku 16 tygodnia czyli zupelnie nie dawno :) wczesniej wygladalo to tak jakbym sie przejadla :) ale teraz rosnie w oczach :) a co do tabelki momencik i wkleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------------WIEK---------MIASTO------------- -------------TERMIN tahitiana...............23..........podhale ......................28.02.11 Nassani.................26......Piastów(pow.pruszków). .....28.02.11 x 2 Milutek.................23...........woj.śląskie..... ............28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011..31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.....29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 madzia_ ...............25.........świętokrzyskie.................1 .03.11 Paulka_Paulka.......30............Radom................ .........01.03.11 Shastraa...............26 ............Łomża.......................2.03.11 Upsy ...................26..........woj.podlaskie............... ..2.03.11 Historynka............23............Kraków........... ...........03.03.11 elwir_a...............32............Warszawa......... ...........03.03.11 Andzia .................24.........Kraków.................. ........4.03.11 jestem jestem........27.........Rzeszów..........................4 .03.11 ewelunia21............24...........Skierniewice. .................5.03.11 Cymbałka..............26.........Wejherowo.......... ............6.03.11 sonka78...............32........Dąbrowa górnicza..................7.03.11 Agawa_Agawa........37...........Poznań.............. ............8.03.11 ewelona................29........świętokrzyskie.... ...............9.03.11 katia 30...............28...........Żary(lubuskie)........... ......10.03.11 szczęśliwa78.........32..............WLKP.......... ..............12.03.11 puszek666............30.............Carlow IRL............12/13.03.11 x2 single_mama.........28................Dublin........ ...............14.03.11 fonia29................33...........Wawa................. ..........14.03.11 melonik85.............24.............lubuskie...... .................17.03.11 ORLLA.................28.............Belfast......... ................23.03.11 ila78....................32..........Wieruszów(łód zkie)..........21.03.11 kalina...................22...........śląsk............ ............ .21.03.2011 Nestea tropica.................................................. .....23.03.11 malwka85.............25..........Ruda Śląska......................23.03.11 ilosiaaa...............25..............Płock............ ............23.03.2011 kasia1919.............24............Katowice....... ...............24.03.11 drunia.................23...............Łódż......... ................24.03.11 dorcia80..............30...............Wwa............... ........ok.24.03.11 swem..................33............dolnośląskie... .............ok 25.03.11 mzebr.................28.............Białystok.......... ..........25.03.2011 anka87................23..............Wieliczka...... ..............26 .03.11 kropeczka2011.....23.........podlaskie................... . ....27.03.2011 dani_83...............27..............kuj-pom............ .........27.03.2011 manika74.............36..............Szczecin........ .............30.03.11 jus29(alla111).......29..............Siedlce ...... .................31.03.11 Magda_1980.........30...............łódzkie....... ......................? Eli122.................27............Wielkopolska. ...............poł.marca? Betty82..............28............Wielkopolska.......... ........14.03.2011 Agniecha8087.......23........Slask->Rybnik............... .......18.03.2011 mooniśka.............25...............Niemcy.......................05.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------------WIEK---------MIASTO------------- -------------TERMIN tahitiana...............23..........podhale ......................28.02.11 Nassani.................26......Piastów(pow.pruszków). .....28.02.11 x 2 Milutek.................23...........woj.śląskie..... ............28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011..31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.....29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 madzia_ ...............25.........świętokrzyskie.................1 .03.11 Paulka_Paulka.......30............Radom................ .........01.03.11 Shastraa...............26 ............Łomża.......................2.03.11 Upsy ...................26..........woj.podlaskie............... ..2.03.11 Historynka............23............Kraków........... ...........03.03.11 elwir_a...............32............Warszawa......... ...........03.03.11 Andzia .................24.........Kraków.................. ........4.03.11 jestem jestem........27.........Rzeszów..........................4 .03.11 ewelunia21............24...........Skierniewice. .................5.03.11 Cymbałka..............26.........Wejherowo.......... ............6.03.11 sonka78...............32........Dąbrowa górnicza..................7.03.11 Agawa_Agawa........37...........Poznań.............. ............8.03.11 ewelona................29........świętokrzyskie.... ...............9.03.11 katia 30...............28...........Żary(lubuskie)........... ......10.03.11 szczęśliwa78.........32..............WLKP.......... ..............12.03.11 puszek666............30.............Carlow IRL............12/13.03.11 x2 single_mama.........28................Dublin........ ...............14.03.11 fonia29................33...........Wawa................. ..........14.03.11 melonik85.............24.............lubuskie...... .................17.03.11 ORLLA.................28.............Belfast......... ................23.03.11 ila78....................32..........Wieruszów(łód zkie)..........21.03.11 kalina...................22...........śląsk............ ............ .21.03.2011 Nestea tropica.................................................. .....23.03.11 malwka85.............25..........Ruda Śląska......................23.03.11 ilosiaaa...............25..............Płock............ ............23.03.2011 kasia1919.............24............Katowice....... ...............24.03.11 drunia.................23...............Łódż......... ................24.03.11 dorcia80..............30...............Wwa............... ........ok.24.03.11 swem..................33............dolnośląskie... .............ok 25.03.11 mzebr.................28.............Białystok.......... ..........25.03.2011 anka87................23..............Wieliczka...... ..............26 .03.11 kropeczka2011.....23.........podlaskie................... . ....27.03.2011 dani_83...............27..............kuj-pom............ .........27.03.2011 manika74.............36..............Szczecin........ .............30.03.11 jus29(alla111).......29..............Siedlce ...... .................31.03.11 Magda_1980.........30...............łódzkie....... ......................? Eli122.................27............Wielkopolska. ...............poł.marca? Betty82..............28............Wielkopolska.......... ........14.03.2011 Agniecha8087.......23........Slask->Rybnik............... .......18.03.2011 mooniśka.............25...............Niemcy............ ...........05.03.2011 Jacobs................23........wielkopolskie.......................15.03.2011 Ja rozwniez dolaczam sie do tabelki, razem zawsze razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciekawa dziewczyny :) jak u was z zachciankami?? bo ja jako takich nie mam.. ale za to nie jem wielu rzeczy ktore jadlam wczesniej tonami.. np czekoladki czy smazone miesko.. teraz od samego zapachu jest mi nie dobrze.. jak przygotowywuje mezowi obiad to wiele mnie to kosztuje.. wy tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jak narazie po ciucholandach buszuje hihiih zaskoczyłam sie mile bo naprawde kupiłam mase świetnych zeczy praktycznie nóweczki i to po 1zł za sztuke:)) mam tez pare nowych zeczy:)) tez mam zamiar Kupić kołyske podobaja mi sie coneco i kolcraft:) a wózek chcialabym JEDO FYN 4DS jak narazie a wy??? buzka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja jeszcze nic nie kupuje, sporo rzeczy mam po pierwszym dzieciątku, ale niemal wszystko różowe, więc jak się teraz trafi chłopczyk to raczej mi się nie przyda. Dla pierwszego dziecka miałam kołyskę, ale to się sprawdziło tylko do czasu kiedy moja niunia nie zaczęła siadać, na szczęście ją dostałam bo kupić bym nie kupiła gdyż jest to wg. mnie rozwiązanie na kilka miesięcy. co do zachcianek to od początku mogę jeść tylko to co słodkie, również nie mogę znieść zapachu mięsa, wędlin najgorszy jest czosnek(ble), chociaż wcześniej mi nie przeszkadzał:) z tygodnia na tydzień ochota na słodycze maleje, a zwłaszcza jak staje na wagę:( Ale cóż powoli wszystko się unormuje, wiem że się nie obżeram, więc nie mam wyrzutów sumienia, staram się jeść wszystko w małych ilościach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Dawno się nie udzielałam ,,dużo miałam pracy w domku.W poniedziałek byłam na usg i lekarka powiedziała że na 100 procent chłopak,,jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ,bo w domku mamy już dziewczynkę ,tak więc będzie parka :D Co do rzeczy dla dzidzi mam ich sporo po pierwszym dziecku ,,dokupimy tylko wózek i trochę ciuszków bo te co mam to większość róż . Badania na mocz i krew mam robione co 2 miesiące ,tak więc za dwa tygodnie wypada dopiero drugie badanie ,,więc nie ma co się martwić MOONIŚKA! Brzuszek delikatnie mi już odstaje ,ale w spodnie jeszcze wszystkie wchodzę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzebr, rewelacyjne to łóżeczko - sama o takich właśnie zamarzyłam... No my wybór mamy żaden, bo łóżeczka dostajemy od znajomych, no ale to akurat super z ich strony :) W ogóle sporo rzeczy dostajemy w spadku i powiem Wam, że nie wyobrażam sobie co by było, gdybyśmy wszystko musieli sami kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak samopoczucie? mnie od kilku dni tak wszystko wkur...... ze niektorymi bym mogla potrzasnac z nerwow.ogolnie od kilku dni jestem klebkiem nerwow nie wiem co sie dzieje.jeszcze wczoraj sie troszke uszkodzilam i mam takiego krwistego sinca na nodze ze jak to moj gin zobaczy to mnie zabije:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też sporo rzeczy dostaniemy od mojej siostry, w tym i łóżeczko :) Mamy szczęście bo siostra ma upodobanie do ładnych i funkcjonalnych sprzetów :)Łózeczko zwykłe turystyczne z przewijakiem ale po mojej siostrzenicy wiem że spisywało się świetnie :) Jedynie wózek przyjdzie nam kupić i tu jest problem bo schody u nas w klatce są masakryczne. Super wysokie i super wąskie a wózka nie ma gdzie na dole zostawić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast odkupuje od kolezanek rozne sprzety wozek tako city woyager za 300 zl (wiem ze jest ciezki ale mieszkam w domku wiec nosic go nie bede) lozeczko z materacem za 150 no i mam dostac od znajomego calkiem sporo ciuszkow .jak narazie nic nie kupuje musze sobie kupic jeszcze spodnie jakies wyjsciowe bo narazie mam tylko dresy.zaczne cos kupowac po polowkowym jak bede wiedziec co to tam rosnie.poza tym mam jezcze sporo wydatkow bo musze jeszcze kuchnie kupic i drzwi po remoncie wymienic wszystkie masakra jakas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka wiem coś na ten temat, my musieliśmy wyremontować całe mieszkanie... mieliśmy szczęscie że teściowie pomogli bo ja niestety po wiadomości że jestem w ciązy musiałam zrezygnować z pracy ( pracowałam w kanjpie na umowe-zlecenie). Co do spodni ja już zakupiłam dżinsy ciązówki i musze Ci powiedzieć że są rewelacyyyyyjne. świetnie dopasowane i brzuszek wygląda w nich bosko. Tylo cena też " rewelacyjna" - 180 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka i orzeszek
Witam.Również w marcu spodziewam siędzidziusia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do łóżeczka to mi się podoba następujące: http://allegro.pl/lozeczko-julia-iii-szuflada-drewno-od-lolek-i1212472805.html i chyba je kupimy z mężem ale trochę później, podobają też mi się takie komplety pościeli do łóżeczka: http://allegro.pl/12el-posciel-100x135-z-moskitiera-super-gratisy-i1217473136.html w beżowe miśki na drabince i do tego chciałabym dokupić komplet pościeli poszewka na poduszkę i kołdrę w takie same miśki tylko nie na drabince u tego samego sprzedawcy chyba za 30zł. Trochę drogo mi się wydaje ale dla pierwszego dziecka chyba warto, co o tym sądzicie? P.S. Czy slyszalyscie coś o jakimś dodatku za urodzenie pierwszego dziecka? Oprócz becikowego podobno otrzymuje się dodatkowy tysiąc, czy to każdy otrzymuje? Słyszałam to od mojej kuzynki która załatwiała sobie teraz wychowawczy i dostała jeszcze tysiąc z racji, że to jej pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×