Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

oj tak spodnie ciążowe jak nabardziej niezbedne:)) milutek kochany brzuszek piękny elwi tez cudny do przytulania:)) karola wyskoczy napewno:)) ja sie smieje ze mi sie brzuch rozwiaze przez ten pępek ihhi taka antenka:) Karolko a nie lepiej kase z zus na konto??? ja tak mam bo przekazem pocztowym pobieraja prowizje około 12 zł z tego co wiem wieczorkiem napisze co tam wyczytałam w GAZECIE WYBORCZEJ na temat własnie becikowego,macierzynskiego itp:) buziaki:) a zapomniała bym kalkulator dobry jest ja jestem teraz 15 tydzień rowno :)) a w zeszłym tyogdniu w czwartek bylam w 14 tyg od miesiaczki a z usg 13 tydzien i 4 dni:)) kazda z nas ma inaczej ale akurat u mnie niewielka roznica czasowa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam sie marzy chlopak :) ale jak moj maz mowi najwazniejsze oby zdrowe bylo.. ja i tak mowie do malenstwa na on.. i czasem mojego meza tez lapie na tym jak mowi synus :) zobaczymy.. ja bylam 3 tyg temu na ostatniej wizycie wiec nie bylo mozliwe zobaczyc.. ale mam nadzieje ze teraz sie uda :) ilosiaa.. ja juz od prawie miesiaca mam ciazowe najpierw podwijalam ten material bo mnie denerwowal ale teraz sa juz dobre :) najgorsze jest to ze tutaj ubrania dla kobiet w ciazy sa pol raza drozsze niz te normalne.. i wybor nijaki.. a teraz zbliza sie zima.. nie mam pojecia czy ja znajde cos co mi sie spodoba z zimowych kurtek czy plaszczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny....jakas maskara jest z tymi ciuchami na nas. Bialej goraczki dostaje jak mam isc na zakupy:P....Spodni nadal nie kupilam......wprawdzie jeszcze wchodze w niektore swoje ktore maja nisko pas ale na dlugo chyba nie posluza..... A brzuszki macie sliczne;-) Moj maz chcialby chlopczyka zreszta ja tez ale znajac nature zrobi nam psikusa i bedzie dziewczynka;-). Maz sie smieje ze bedzie kopal pilke ale rozowa;-). Ogolnie wiadomo "oby zdrowe bylo":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u was ale ja kupilam spodnie ciazowe w HM niestety nie wiem jak cenowo wygladaja w Polsce.. bo pewnie za tanie to nie sa chociaz ja zaplacilam niecale 30euro udalo mi sie wylapac jakies po przecenie.. gorzej jest ze swetrami czy wlasnie kurtka.. bo troszke wiecej materialu a cena o np 10euro wieksza jesli chodzi o jakies sweterki o kurtce to nie wspomne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......slodycze baardzo teraz lubie az czasami musze sie powstrzymywac bo wiadomo ze na sylwetke:D nie sluzy a i cukrzycy sie troche boje:-) Apetyt tez mam na sledzie po cygansku...mniam>....i wszystko co na occie. Ale generalnie to moze "zachcianek" jako tako nie mam ale apetyt czasem dopisuje. W jeden dzien konia z kopytami a na drugi nie chce mi sie jesc. Roznie..... A co do kupowania rzeczy czy "spadku" po innych to tez musimy sami wszystko kupic. Chociaz moi rodzice kupia wozek bo oni zawsze wozki kupuja:-) ogolnie to nie skapia nam niczego....jakos tak wiadomo ze zawsze "pomoga". Chodzi mi o danie na to czy tamto czy podrzucenie czegos.....tzn.....hmmmm....nazwalabym to "fundowaniem"....?.....tzn zawsze mozna we wszystkim na nich polegac:-). No to tak oglednie:-) Jednak z wozkiem czy lozeczkiem tzw "ciezkim sprzetem":-) wstrzymamy sie do 9msca. A ciuszki czy inne rzeczy to napewno zaczne juz hurtem kupowac jak poznamy plec po 4D, za miesiac. Bo wiadomo ze lepiej kase wydawac powoli niz od razu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem tego zdania ze mozna delikatnie zaczac kupowac bo jak sei zbieze wydatek na raz to dopiero szok. ja spodenki na necie kupuiłam za 50 zł i h&m za 70 mi sie udało:) rowniez udało mi sie:)) ja czuje ze chłopak bedzie hihi i odpoczatku mowie do brzuszka per on:)) ale jak bedzie dziewczynka to sie bardzo uciesze:) chłopczyk Igor dziewczynka Nadia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wyszlo ze jestem w 16 tyg i 5 dni wiec juz wysoko boze jak to przelecialo:)jeszcze nie tak dawno byl 5 tydzien a tu juz takiego prawie 20.do tego nabawilam sie takiego kataru ze mnie szlak trafia cala twarz mnie boli i nie wiem co z tym zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze mnie nic nie dopadnie, zadna choroba ale pewnie katar nie bedzie w zimie nieunikniony....a co do twarzy to masakra....!! pelno pryszczy mi powyskakiwalo.....tylko nie wiem czy ze slodyczy bo po nich mnie tez wypryszcza czy zwyczajnie z hormonow .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na początku września pisałam że jest promocja na spodnie jansowe w H&M i ja za swoje zapłaciłam 109 zł, proste nogawki, szeroki pas, generalnie są super :) może ta promocja jeszcze jest....bluzek jeszcze nie kupuje, jakoś mieszczę się w te które nosiłam wcześniej a że moda jest na dłuższe sweterki, tuniki to teraz przydają się, no może trochę się rozciągnął ale cóż. Na allegro kupię jeszcze ze dwie zwykłe ciążowe bluzki np takie http://allegro.pl/sliczna-bluzka-podkreslajaca-brzuszek-producent-i1240779816.html jakiś sweter np taki http://allegro.pl/guzikowe-szalenstwo-sandra-przyszla-mama-orginal-i1236965573.html i to wystarczy. Aaa a drugie jansy z h&m kupiłam na allegro używane są idealnie dobre :) a no i mam dwie spódnice jansowe, tak jak pisałam też wcześniej jedną kupiłam na allegro http://allegro.pl/nowosc-przepiekna-jeansowa-spodnica-ciazowa-roz-l-i1228246866.html za 60 z przesyłką a druga w sklepie za 129 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwira te bluzki swietne i nie drogie.. tutaj takie to min 10euro.. czyli prawie tyle co za ten sweterek.. ale w przyszlym tygodniu moj jedzie z pracy do Polski wiec pojade z nim moze uda mi sie cos znalesc ciekawego w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniśka nie wiem gdzie w PL masz rodziców - bo domyślam sie ze do nich przyjedziesz - ale w wawie ceny ubrań ciążowych tez są duuuzo wyższe niż ubrań "normalnych" dlatego ja kupuje na allegro:) a może ktoś w PL może Ci kupić na allegro i wysłać Niemiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki, brzuszki wasze sliczne, Moniska- zajrzyj do C&A, ja tam za swoje spodnie dalam 19eu. A i jeszcze zobacz w KIK maja fajne sweterki i sukieneczki ok 10eu. W polsce tez bylysmy sasiadkami bo ja z opolskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz a o c&a nie pomyslalam.. a bylam tam w sobote tydzien temu i nawet mi do glowy nie przyszlo zajrzec w inny dzial.. :) kiku nie lubie.. omijam ten sklep.. moze sa i tanie rzeczy ale kiedys kupilam bluzke od ktorej dostalam na skorze uczulenia i teraz nie chce nic z niego.. a Ty juz dlugo w DE?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, byłam wczoraj na wizycie i Lek stwierdzil ze cos tam widac... i chyba chlopiec,.. no a ja caly czas bylam przekonana ze dziewczynka :P choc to nie na 100 % to juz sie przyzwyczailam ze to Kubuś najprawdopodobniej :) choć cały czas wydaje mi się ze jednak pod sercem jest Oliwia :D a jak u Was wiecie juz cos??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem:-( a tak bardzo chcialabym! :-)....choc widze ze moj lekarz nie chce mi powiedziec:P....moze jesli mi zrobi USG 4.10 to cos pare pusci z buzi a jak nie to dopiero 25.10 na 4D sie dowiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcielibysmy chlopaka pierwszego, jesli tak sie stanie bedzie Staś :) z dziwczynką poszlismy na ugode i bedzie Kalinka, chociasz ja bym bardzo chciała Antosie ale chłop przeciwny :p chwila prawdy parawdopodobnie 18 pażdziernika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie chce tak nastawiac na 100 % bo to 17 tydz. i 1 d wiec wszystko sie moze jeszcze zmienic :) a Lek nie dal gwarancji ale chce zeby bylo zdrowe i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my liczymy na dziewczynkę i chłopaki moje mówią mi do brzuszka Julka, ale tak jak Rybki trzy podoba mi się Antosia( po mojej babci Tosi) a chłopiec Staś albo Ignaś. niestety ja muszę poczekać miesiąc. Nasz drugi syn przez całą ciążę się nie ujawnił, myśleliśmy że to tak nieśmiała dziewczynka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi również bardzo podoba się Staś, a jakby by było dwóch chłopców to najbardziej podoba mi się połączenie Staś i Krzyś. Jednak raczej będzie Radek dla synka, ale nie mamy do tego imienia pary - ani żeńskiej ani męskiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U mnie wszystko w porządku lecz z powodu kataru lekarz pierwszego kontaktu wysłała mnie na zwolnienie na 5 dni, idę do pracy w poniedziałek (chciała dłużej ale okropna jestem - miałam zobowiązania w pracy i nie chciałam). Fajnie jest poleniuchować, czas szybciej leci a byłam taką przeciwniczką siedzenia w domu... Oczywiście pierwsze dni nie wiedziałam co zrobić z czasem ale dzisiaj już mam pełną satysfakcję z odpoczynku :-) U nas jeśli potwierdzi się chłopiec, co widać było na usg w 12tc to będzie Wojtuś. Imienia dla dziewczynki nie mamy, chociaż miała byc wstępnie Maja ale już wydaje nam się za bardzo oklepane. W ciuchach ciążowych chodzę już od 3 tygodni, a jutro kończę 14tc. Brzuszek duży, pobiję wszelkie rekordy - ja szczupła z wielkim brzuchem... jejku w co ubiorę się w zimę? Jak znajdziecie jakieś fajne kurtki lub płaszcze pod które schowamy brzuchy dajcie znać. Dobrze jakby to było coś w co ubrałybyśmy się tez potem a nie jednorazówka - ciążówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie tez spac na boku, ale czasami tak brakuje mi spania na brzuszku ze kłade sie tak delikatnie na brzuchu, ale budze sie zawsze na plecach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia19191
U nas będzie Alanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×