Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja tez na lewym boczku;p a kurtki super szczegulnie ostatnia i ta cena:(( no ja wymarzyłam sobie Igorka lub Nadie okaze sie 15 pazdziernika:) chyba ze znowu dzidzia schowa co tam ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jak fonia29 dziewczynka będzie Julka Antonina( Tosia jest śliczne), a chłopiec chyba Patryk . mam nadzieje że dzidzia 28 się ujawni bo śni mi się już po nocach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaa sorry z tym tygodniem ciąży :P Nie pomyślałam o tygodniach od ostatniej miesiączki. U mnie od miesiączki to powinien być 16t a z USG to 14t. Wczoraj odebrałam wyniki testów prenatalnych . Miałam dusze na ramieniu jak wchodziłam do gabinetu. Uff wykluczyli 3 najgorsze choroby genetyczne. Np zespół downa norma 1:1140 a ja mam 1:8400 czyli wszystko ok. Następne za 6 tygodni i znowu stres :( Ale dostałam ochrzan od lekarza. Mąż się poskarżył że śpie i leże całymi dniami. Faktycznie mało wychodze na podwórko bo jest mi słabo. A naprawde wyglądam jak śmierć na urlopie. Lekarz powiedział że jak tak dalej bedzie to trafie do szpitala z wycięczenia . A co ja na to poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o mnie chodzi co do imion dalej nie mam koncepcji bo co mi sie podoba nie podoba sie mezowi.bardzo mi sie podoba imie marta natasza , nadia a jesli chodzi i chlopcow to igor ale mezowi sie nie podoba bo za bardzo ruskie tak jak ja bym nie miala ruskiego imienia a marte juz w rodzinie mamy:( narazie zostalo na kinga , dagmara i tomasz hubert.chociaz moze sie cos zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas chłopiec bedzie Michał Patryk, a dziewczynka niby Oliwia Alicja ale coś ostatnio mój mąż zawziął się na Lene. FUJJJ. Co to za imię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje typy które wybrałam po długich przemyśleniach to: dla dziewczynki: MARTA, WIKTORIA, OLIWIA, PATRYCJA dla chłopca: HUBERT, MICHAŁ, REMIGIUSZ, ale mąż nie zna jeszcze moich typów :) Antonina też mi sie bardzo podoba ale sporo moich koleżanek juz to imię dla swoich córeczek wybrało więc jak odpuszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam o imieniu Maja albo Ola. Maz Majki nie chce a Ola zaakceptowana. Dla faceta ma wybrac on ale podpowiadam mu troche;-)....Patryk, Damianek....inne imiona juz sa te ktore mi sie podobaja;-)...np. Filip, Dominik, Piotr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wczoraj pisalam do was ale cos mi net szwankowal i nie dodala sie moja wypowiedz, dzis tylko dodam, że ja śpię też na lewym boku, zawsze spałam na tym także nie muszę zmieniać przyzwyczajeń a imiona mamy wybrane: dla dziewczynki Jowita Jadwiga a dla chłopca Bartosz Jerzy (Jadwiga to po mojej mamie, a Jerzy to po ojcu mojego męża), ale po cichu liczymy na dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak narazie o imionach rozmawialismy tylko wstepnie.. wiemy tylko ze jesli bedzie synek to imie odziedziczy po tacie mojego meza :) a co do dziewczynki to nawet sie nie zastanawialismy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Witam... Widze,że dyskusje prowadzicie zawziętą i mam nadzieje,że nie będziecie miały mi za złe,że teraz się dołączam ? :) Ja mam termin na 4-6 marzec;) Dzidzi od ostatniej miesiaczki ma już 17 tygodni a wg okresu życia w łonie 15 ;) Za jakieś 2-3 tygodnie wybieram się na badania prenatalne, mam nadzieje,że wszystko dobrze będzie;] Z moim samopoczyciem jest kiepsko, wymioty już mi ustępują ale ostatnie 2 miesiące to były straszne, co zjadłam to chwile później biegłam do łazienki ale mam nadzieje,że już jest to za mną... Teraz coraz częsciej jest mi słabo, stojąc w recepcji w przychodni pielęgniarka mnie na dwór wyprowadziła bo prawie zemdlałam.... A Wy jak się czujecie? A co do imion to my mamy już wybrane;) dziewczynka: Julia, chłopczyk: Mateusz ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez najedzony hehe :) ale z waga to hm.. najpierw przytylam potem schudlam.. potem udalo mi sie 1kg przytyc ale wczoraj sprawdzalam i waga ta co przed ciaza.. czyli nic na plus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki:) Moniska u mnie tak samo, przed ciążą 58, potem 56,5 a teraz znow 58:) W tym tyg zaczął się juz II trymestr:) (hurrra:) ) Ale macie juz duże brzuszki. Dziś albo jutro wstawię zdjecie swojego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno mnei tu nei było, bo zapieprze w pracy straszny (a miałam się oszczędzać) - jeda koleżanka była na urlopie, drugiej synek churuje juz trzeci tydzień i też na zwolnieniu (wpada czasem na krótko cos tam porobić), więc ogólnie kierat. No, ale cóż zrobić. W miedzyczasie byłam też przeziębiona (glównie katar) - oczywiście leczyłam sie czosnkiem, cebulą, cytryną i miodem + krople do nosa dla cieżarnych. I przeziębienie trwało tydzień - wiec tak samo, jak na Fervexach, Cerutinach, czy Apapach. Czy Wam na każdej wizycie gin robi usg? Bo mi odatnio nie chciała. Miałam robione ponad miesiac temu i jak byłam w tym tygodniu, to powiedziała, że następne za miesiąc, w polowie ciąży. Dlaczego? Czy usg jest szkodliwe w jakis sposób? Ona powiedziała, że nic nie wnosi kolejne usg na tym etapie, dopiero za miesiąc będzie coś więcej widać. Jak to nic nie wnosi? Ja tylko chciałam zobaczyć maluszka, że tam jest, że sobie rośnie ...... Ale ogólnei wszystko OK u mnie. Co do tycia, to przybyło mi 2 kg liczac od początku ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktory u Ciebie tydz?, ja mialam w 12 tyg (przezierność itp), na nastepnej wizycie nie bedzie, potem dopiero w 20 tyg (to dokladniejsze usg). Wydaje mi się ze faktycznie usg nic nie wnosi miedzy 12 a 20 tyg, no chyba że dzieje sie coś niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agawa nie szkodzi ale....lekarze nie chcą robić dodatkowego nie wiem czemu. Masz rację, a nasze samopoczucie to mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus - to u mnie właśnei tak samo - ostanie było na przeziernosc karku w polowie sierpnia i następne dopiero chyba w 22 tygodniu - to drugie dokładne. Tyle, że ja czuję, że brzuszek rośnie i w ogóle, ale chciałam, aby i maż sobie popatrzył, ze maluch rośnie (i zabrałam go znowu z sobą), a tu kicha. Pani przyłożyła tylko jakiś aparacik do brzucha, abysmy mogli posluchać seruszka, ale mi klku biciach mój mąż powiedział, ze "jak pociąg" i ja dostałam takiego napadu śmiechu, że juz nic więcej nei dało się usłyszeć. No, ale trudno - bedę wiec czekać jeszcze ponad miesiąc. Jak powiedziałam gin, że czekam już na wyczucie ruchuów maluszla, to powiedziała, że za wcześnie. Jak to mozlwie więc, że niektóre z Was juz czują? Owszem, mama czasem lekkie ukłucia - raz z prawej, raz z lewej strony, ale kopania od środka to nei przypomina. Gin powiedziała, że dopiero w tym miesiacu cos mogę zaczać czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brzus w pizamce :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/047c26b8aa528234.html co do USG ja mam co wizyte :) lekarz sie pyta czy chce.. ale niektorzy sadza ze to niby szkodzi.. ja szukalam na necie i nie znalazlam zadnego potwierdzenia ktore jasno mowi o tym ze USG dla plodu jest szkodliwe.. mojej kuzynce ktora bedzie rodzic w swieta lekarz tez nie chce robic USG twierdzac ze nie ma po co.. dla mnie to glupota.. w koncu niejedna z nas za to USG placi.. w kazdym razie skoro ktos twierdzi ze USG szkodzi warto zapytac co jest jesli kobieta ma ciaze zagrozona i to Usg jest robione nawet co dwa tyg.. przeciez to jedno drugie wyklucza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin nie powiedziała, ze szkodzi, tyle, że nic nie wnosi, więc po co. Ze ten sprzęt co ona ma to był super nowy 10 lat temu, wiec robienie usg na tym etapie to jedynie by pokazało wielkość płodu, ale za dużo i tak nei widac i powiedziala, że mam spokojnie czekac na to w 22 tc - na sprzęcie specjalnym do usg ciąży, tym dokładniejszym, co badało wcześniej przeziernosc karku - to chyba jest właśnei to 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniśka śliczny brzunio Agawa, no to niestety musimy uzbroić się w cierpliwość, ja idę w 21 tyg. na początku listopada, dłużej nie wytrzymam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam na przeziernosc ale to bylo normalne usg hmm i mam robione usg co wizyte teraz mam 15 tydzien mialam 3 wizyty i 3 usg teraz ide w 18 tygodniu i tez bedzie usg place prywatnie 100zł za wizyte z usg wiec nienarzekam na 4d tez chce sie wybrac ale pozniej troszke:) brzusio piękny buziaki dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje dziewczynki zeby nie zapeszyc :) hmm.. podejrzewam ze gdyby kazda z nas chodzila do prywatnego lekarza to z USG nie byloby problemu.. a tak to hmm.. moze oszczedzaja.. moze za takie USG tez ministerstwo zdrowia musi placic.. a nie chce.. cholera wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz pyta mnie za każdym razem czy chce zobaczyć bobaska :) USG robi bez problemu. W ostatnim miesiącu byłam u niego 2 razy bo źle się czułam i za każdym razem zaglądał do małego i zawsze daje mi po 5 zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×