Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

dziewczynki ponieważ uwielbiam wątróbkę to doczytałam trochę. Nie wolno w pierwszych trzech miesiącach a potem w nadmiarze ponieważ ma wit.A która uszkadza płód ewka i bardzo dobrze że ćwiczy i mądry z niego chłopak, ja też chodziłam w liceum na samoobronę, mieliśmy właśnie zakazane pod rygorem wyrzucenia zaczynanie się. ja nigdy nie uderzyłam pierwsza ale w obronie i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ponieważ uwielbiam wątróbkę to doczytałam trochę. Nie wolno w pierwszych trzech miesiącach a potem w nadmiarze ponieważ ma wit.A która uszkadza płód ewka i bardzo dobrze że ćwiczy i mądry z niego chłopak, ja też chodziłam w liceum na samoobronę, mieliśmy właśnie zakazane pod rygorem wyrzucenia zaczynanie się. ja nigdy nie uderzyłam pierwsza ale w obronie i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole na zimne dmuchac :Pjezu jakie gazy mam dzisiaj jak nigdy dobrze ze sama jestem.zzielenieje tutaj musialam okno otworzyc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj dziewczynki ojj....😭.....cos mnie dopadlo 😭....mam starszny katar! 😭.........czym mozemy sie leczyc?? ojjj 😭.....jakies krople nieszkodliwe albo zapachy?....narazie smaruje sobie czyms mietowym pod nosem ale co chwila scieram bo wiadomo co robie i tak w kolko..😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka dobrze,ze umie sie obronic. Dzieciaki maja teraz takie pomysły w tych szkołach,ze lepiej swoje pociechy na takie cos wysyłac. Ktos go zaczepi to mu przyleje raz i bedzie miec spokoj;) Bylismy w tesco... kupilismy 5 par skarpeteczek-jakie one malutkie! I 2 czapeczki w tym jedna niebieska bo taki komplecik byl. Maz stwierdzil,ze ma gdzies,ze chlopcow ubiera sie na niebiesko bo dla niego to głupota. Ja wole niebieski niz rozowy od zawsze;) Fonia ja kiedys tez sie doczekam pizzy wiec dobrze,ze zjadłas cała;) W ogole Mąż kupił mi toffefe czy jak sie to pisze bo wczoraj mu o tym marudziłam a ja juz tyle słodkiego dzisiaj zjadłam a one tak sobie leza... bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem po takim jedzeniu to wampiry masz już z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula to co napisalas hehe uśmiałam sie niezle! Świetne to było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM nie wiem czy pamiętasz, ale Ja byłam strasznie przeziebiona. Lekarz poradził: - pić syrop sosnowy (do kupienia w sklepie) - robić inhalacje z mięty, jak nie masz kropli to dwie torebki zalać wodą do miski wlać, głowę nad i przykryć ręcznikiem He he... widzę, że nasze dziewczyny we wszystkim znajdą pozytywne strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Czy mogłabym sie do was przyłączyć?? Także mam termin na Marzec 2011:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIA oczywiście, bardzo miło nam będzie :) a napisz coś więcej o sobie kiedy termin? czy już wiecie kto siedzi w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale głupia jestem :P ten syrop to do kupienia w aptece, a nie w sklepie... jak już kiedyś pisałam to przez hormony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 23 marca, jestem w 20 tygodniu ciąży, ruchy czuje. ale nie wiem co bedzie, bo na usg nie chcialo nam sie ujawnic..... A szkoda bo chciałabym wiedziec kto zamieszkuje moj brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my tak bliziutko siebie, bo Ja mam termin na 24 marca. Tylko, że Ja ruchów nie czuję...jakieś uparte te moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen trzeba zartowac,zebysmy na stare lata nie były zmierzłe;P Wcale głupia nie jestes! sklep a apteka to prawie to samo;P Mania witamy! wcinam bułke z szynką:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam do domu po spotkaniu z koleżankami z pracy :) fajnie się spotkać z kimś kto odpowiada jak sie do niego gada :) do tej pory gadałam do brzucha który nie chciał ze mną pogadać :) i uśmiałam się okropnie z opowiadań dziewczyn co tam w pracy i kto z kim i dlaczego :) ach te ploteczki :) mania487 witaj :) wpisz sie do tabelki kochana :) a ja katar leczyłam woda morska i ssałam tantum verde i żeby szybciej pozbyć sie kataru smarowałam czoło maścią wick vapo rub i jakoś przeszło po 4 dniach .a no i siedziałam w domu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE ty to sobie dogadzasz :) no i oczywiście Juleńce :) ELWIRA takie wypady są świetne, człowiek zdaje sobie sprawę, że ktoś go czasem słucha i odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już gdzieś pisałam jestem grubo skórna i nie czuła, bo nie czuję ruchów własnego dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a może Twoja dzidzia jest po Tobie uparta? ;P Wiem, wiem za duzo dzisiaj zjadłam ale kurka ciągle jestem głodna i mam na coś ochote;/ masakra! Ja ide w sobote na babskie klachy;P Ostatnio wrocilam o polnocy az Mąż do mnie dzwonil gdzie tak dlugo jestem a byłam cały czas 2 domy dalej;P Mam nadzieje,ze kumpele tym razem stwierdza,ze widac juz brzuch bo ostatnio myslalam,ze je zabije;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe bo mówiłam żebyś się nie garbiła tylko pierś do przodu i wtedy zauważą hi hi :) To taki żarcik :) Bo jestem jestem chyba obraziła się za wampira albo mąż wypija z niej teraz tą krew...........to taki horror na wieczór To co zaczynamy imprezkę ..............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie młody lezy poprzecznie, czy on niema siły kopnąć czy jak :/ na usg nie dało się go uchwycić bo się robaczek wiercił. TUETHE dogadzaj sobie ile wlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przestańcie ja tu piżamowe party szykuje a wy nic :) No mamuśki pupy do góry i taniec brzucha robimy a mamy czym ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula a powiem Ci,ze sie garbie;P nie lubie wyprostowana chodzic od zawsze bo cyckow nie mam wiec nie mam co pokazac i tak mi zostało:P Tez sie zastanawiam czy Jestem jestem sie obraziła. Myśle,że Mąż nie wypija z niej krwi bo wkoncu zjadła czosnek i by uciekł jakby był wampirem;P Okropne jestesmy:D Suelen co za dużo to nie zdrowo! Chociaz bym cos znowu zjadla ale dzisiaj juz limit przekroczony i to tak porzadnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe no okropne jesteśmy ale to przez te hormony ........prawda Suelen ? :) A tak poważnie to ja też się czasem garbie i krzywo chodzę taki ze mnie koślun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula z Ciebie to wariatka;P Ja w pizamie nie spie bo mi nie wygodnie;P ubieram koszulke od Męża i to jest moja obecna piżamka;P no a jak narazie jestem dalej w ciuchach bo musze isc z psem na spacer:P A taniec brzucha... zawsze chcialam sie nauczyc;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA dobrze mówi, te przez te hormony :P to gorsze niż czosnek i wampiry razem wzięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czosnek lubie;P Ide z psem bo sie patrzy na mnie tymi swoimi błagalnymi oczkami;P Wróce jak zrobi to co musi zrobic;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×