Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tym razem i ja wstalam troszku wczesniej:)) mam super przepis na sos czosnkowy i niemoze sie nieudac;p ihih u nas regularnie wszyscy ziona czosnkiem i trzeba inwestowac w tik taki;p wczoraj byłam w AUCHAN i kupiłam dzidzi grzechotki fisher price za 14zł sztuka jak sprawdzalam na allegro to te same sa po 28zł i w zwyż wiec sie opłacało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny;) Ja wstałam przed 7 ale tak mnie głowa bolała,ze poszłam spac dalej. Jeszcze mnie boli ale jest juz lepiej... Pewnie to przez ciagłą zmiane pogody;/ Ewka dobre z tym kulaniem kuli! :D ja keidys przez sen powiedziałam do Męża" no dobra już wyciągam to pizze" i się ze mnie nabijał;) Inwazja moj tez ma smaki;) Niestety teraz nie wszystko moge mu zrobic co chce... Dzisiaj mam właśnie problem z wymysleniem dla niego obiadu... Gula mam nadzieje,ze Jestem jestem sie odezwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz nie ma zachcianek:) ja za bardzo też nie, dziś byłam na badaniu moczu i w poniedziałek wyniki. Mam nadzieję, że po tym antybiotyku już nie będzie bakterii w moczu:) Co do sosu czosnkowego to ja nie przepadam ale mój mąż uwielbia:)... Niestety sama nie robię tylko kupuję. Dziś na śniadanie zjadłam dwie bułeczki zapiekane z serem:) Pycha... Chyba idę zrobić sobie ejszcze jedną i muszę się zabrać za sprzątanie. Jutro cały dzień na uczelni od 8 do 8 i w tym jesczze 6 godzin filozofii, nie lubię filozofii ale jakoś muszę przeżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam psa zabrac na spacer bo boroczek piszczał mi nad uchem;) Tak pisalyscie o tej pizzy,ze kurka zrobie dzisiaj! a co mi tam;) Dziewczyny mam nadzieje,ze dacie rade na studiach! chociaz tyle godzin i jeszcze w ciaży, nie przezylabym tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) nie, nie obrazilam sie:).....ja lubie zartowac:P z wampirami mialam spokoj ale nie z mezem:P....tez sobie zrobil kromala z czosnkiem by mogl spokojnie sie przytulac:P..... przepis na gofry obiecuje ze wam wkleje bo kiedys ktos mnie prosil a ja zapomnialam:(...tylko musze go znalezc bo moj M gdzies go wpiep......!...on jak cos wezmie do rak to nigdy nie wraca na swoje miejsce....ale walcze z tym:P:D moj M ma zachcianki....smiejemy sie ze on tez jest w ciazy tylko tyle ze nosi dziewczynke;) karolina 22 ja tez mam filozofie z logika prawnicza....masakra....facet jest starszny....przynudza....doslownie jak ksiadz na ambonie ktory juz nie wie o czym mowi...po jego wykladach mam dosc.... Ja bylam w ten week.....ten mam wolny :) wiecie co w nocy...nad ranem... sie dzis stalo.....:D.....obudzilam sie i nie moglam zasnac bo mialam caly nos zawalony i chodzilam do lazienki itd....i w koncu jak sie polozylam ....a raczej siedzialam:(....to Misiek mi sie obudzil i szalal;)...jak co rano gdy wstaje:)...zwyczajnie sie pomylil, myslal ze juz jest rano i kopal:)....moje kochane malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dziś połazić po sklepach ale tak leje że chyba zrezygnuje ze spaceru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze po sklepach pobiegac bo juz nie mam stanika:)....wyroslam:P...chyba na D albo E nie wiem:) w swoj stanik nie wchodze, wszystko mi wyplywa:P....ale to dopiero w pn:)...jak wyzrdowieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem to ja chcialam przepis na gofry:D Jak znajdziesz to napisz;) Jak dobrze,ze sie nie obraziłas;) Gula ja tez mialam isc na "zakupy" ale glowa boli wiec to sensu nie ma:/ u mnie jest nawet cieplo ale strasznie wieje... Musze isc ogien zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ból ze stanikami, wszystkie moje stare jakieś takie za małe się zrobiły :P i musiałam kupić 3 nowe... a co będzie w okresie laktacji?! Wstałam i się przeraziłam, u was także tak wieje? miałam iść kupić dla męża prezent, bo jutro ma urodziny, ale chyba nici z tego, bo boję się wyjść w takie wiatrzycho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam dziewczynki ten kobinezon:) Jest super mieciutki i grubszy ale Zastanawiam sie tylko czy rzeczywiscie nie bedzie Miskowi za zimno w nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staniki nawet niedawno kupowałam, ale zaczynają być małe, przydałyby się nowe, mąż chciał już kupić, ale jakoś mówiłam, a jeszcze jeszcze ;) dostałam dzisiaj 4 siaty ciuszków, coś wybrałam, ale i tak dokupie nowe, niech mała ma coś od rodziców ;) przebieram te ciuszki przebieram i skończyć nie mogę ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen u mnie niestety tez taka pogoda:/ Jestem jestem jak przykryjesz Malenstwo kocykiem to napewno nie bedzie mu zimno;) A co do piersi... ja mam wrazenie,ze przestaly mi rosnac... Inwazja ja co jakis czas wyciagam ciuszki co juz kupilismy i az plakac mi sie chce jak na nie patrze. Sa takie malutkie i slodziutkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze nie pada ale jest pochmurno. Natomiast wiatru jako tako strasznego nie ma:)...przynajmniej glowy nie urywa i jest w miare cieplo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam malutkie ciuszki:)...i wyobrazam sobie jak ten nasz szkrabek bedzie cudnie w tym wygladal....:) dziewczynki....wiecie ze zostalo nam niewiele ponad 100 dni....:).....wprawdzie kazdej inaczej ale kolo 100 sie krecimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... czas leci jak szalony :) do Świąt, a potem, to poleeeci ;) a tyle jeszcze trzeba kupić, zrobić miejsce na ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie:) teraz sie odlicza do Swiat, potem bede miec egazminy i kurcze oddech pewnie zlapie i do szpitala:)......a tyle rzeczy trzeba jeszcze zrobic:) wozek nie upatrzony....nawet nie wiem jaki....., łóżeczko mniej wiecej wszystkie takie same wiec jakos latwiej sie bedzie zdecydowac a reszta zakupow nie wspomne.....jaki laktator, jakie cos tam.... jest tego troszke:)...ale z jaka przyjemnoscia to robimy prawda:)....? ...ja ta ciaza to sie normalnie delektuje:D....kazdy dzien jest czyms wyjatkowym....czyms nieziemskim wrecz:D...jak wampiry:P (zart):)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak szybko Nam zleci,ze nie bedziemy wiedziec kiedy ;) Ja odliczam dni do urodzin Męża bo ma pare dni przed świętami;P Jestem jestem ja tez nie wiem jaki chce wozek, za dużo tego wszystkiego i te ceny. Nie ma czym sie przejmowac, jeszcze ze wszystkim się zdąży:) Dostane zaraz szału przez ta głowe:/ a do tego mam zgage... kurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje glowy....ja tez wariuje jak mnie boli ale zazwyczaj staram sie go ''przespac'' :) >. Zgagi jeszcze nie mam i mam nadzieje ze miec nie bede bo ponoc jak sie pojawi to potrafi czasem glugo trwac....chyba troche ''zdrowiej'' sie powinno wtedy jesc:P.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak dziewczyny...ciąża tak szybko mija, nawet sie nie obejrzałam a tu już 22 tydzień...:) co robicie dziś dobrego na obiad? ja ziemniaki, jajko sadzone i mizerię :) ale tak prawdę mówiąc mam ochotę na naleśniki z serem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos zgagi...ja ją miewam i nie wiem jak sobie z nią poradzić :( a jem niby zdrowo.....hm znacie jakiś dobry sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kopytka z wczoraj :) ale zjadłabym coś innego, np. fasolke szparagową, mam ale szkoda mi tych kopytek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) ;) :) ale maleństwo szaleje aż mi się śmiać chce:) ze szczęścia:) jakie to cudowne!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama polcila mi na zgage napic sie zimnego mleka,kilka lykow POMALU :) mnie pomoglo!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co na obiad......mam jeszcze zupe jarzynowa. Moze jakies ziemniaki i jajko.......nie mam pomyslu na dzis...zreszta nie chce mi sie robic przez to katarzysko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś papryka nadziewana ryżem mięskiem mielonym i różnymi bajerami:) a wiecie że u mnie łsoneczko świeci:D wieje strasznie ale słonko też jest więc mozna powiedziec że jest całkiem przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×