Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dla mnie też jest dużo tym bardziej że mam już 2 dzieci które szybko rosną i też mają potrzeby :) Ale jeśli kogoś stać to niech kupuje bo to super sprawa.Ja też lubię czasem poszaleć ale niestety rzadko mogę ... Ale może kiedyś będę bogata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kombinezonik dalam az 9.90:D + przesyłka.....zwyczajnie mi sie trafilo:) mam nadzieje tylko ze bedzie nowy jak pisze bo juz raz sie nacielam kupujac na allegro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wygram w totka to poszaleje:P pomarzyc zawsze można a co;) Wydaje mi się,że właśnie najlepiej stopniowo kupować bo w portfelu nic by nie zostało. Kurna nie mam folii aluminiowej a inaczej ryby nie zrobie w piekarniku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM , faktycznie cen super ci się trafiła :) daj znać jak dojdzie. TUETHE ja mam folie, ty masz kisiel... to gdzie się spotykamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jakbym miała mieć chłopczyka to kupiłabym ten dresik:) opłaca sie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to, że cena niska, a przesyłka gratis, często ludzie sobie tyle życzą, za przesylke, że szok. mnie mąż zabronił już kupować ubranek :( bo Nat ma całą już szafkę trzypoziomową zapełnioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałyście o tym co która dziś zjadła...ja śniadanie 2 kromki razowca z serkiem topionym i pomidorem+herbata z cytryną i miodem później jogurt w międzyczasie 5 krówek i pół jabłka na obiad 2 gołąbki jak na razie to tyle... co do wzrostu wagi o chyba Was pobiję :( od początku +7 kg ( przez ostatni miesiąc +3kg), a pewnie tak dużo bo rzuciłam palenie jak tylko dowiedziałam się,że jestem w ciąży....a jestem w 22tygodniu.... ciuszków jeszcze nie kupuję bo na 100% nie wiem co będzie....a mam troszkę ciuszków od koleżanki więc najpierw muszę dobrze zobaczyć co mam....a chętnie bym poszalała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie nie dziwie,że Ci zabronił;) Moja ma dopiero pare ubranek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na usprawiedliwienie dodam, że 3/4 rzeczy kupiła moja mama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie ile kupujecie ubranek znaczy spiochow kaftanikow , bodziakow bo sama nie wiem ile tego miec na poczatek tak myslalam zeby miec po 7 sztuk i bym prala raz na tydzien chociaz nie wiem czy to nie za malo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka mysle ze nie bedziesz prala raz na tydzien:) bo czasem zdarzy sie tak ze jak maly bedzie ulewal co chwile to jeden zestaw na dzien ci nie starczy;) a co do ilosci....mysle ze wystarczy jak piszesz:).... Ja mam narazie same welurkowe body, kaftaniki....sila rzeczy musze dokupic kilka sztuk bawelnianych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to u mnie jak narazie ani Mama ani Teściowa nic nie kupują, moze kiedys zaczna;P Sonka myśle,że wystarczy Ci taka ilość. Pamiętaj,że Maleństwo bedzie szybko rosnąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE ma rację, wystarczy tyle, maluch szybko wyrośnie. W razie co mąz dokupi, albo ktoś przyniesie jakiś prezent dla maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dziewczyny to was bije na głowe:( ihhi bo ja mam 4 wory ciuszkow jz jak to kiedys liczylam tak w czerwcu to mialam 30par dzinsow dzieciecych 50par bociakow itp:))) wiec kupie jedynie do szpitala 2spisozki nowe i jakis omlecik i nic wiecej:) naszczescie mam ciuszki od rozmiaru 52 do 86:) na długo starcza dla chlopca i dziewczynki:)) wiec jak sie okaze ze mam chłopczyka chetnie moge wam odstapic rozowe sukieneczki i nietylko zeczy pozostałe dla dziewczynk:) dodam ze mam wzrost 168 a worki siegaja mi pod same zebra:)) wiec jak cos to sie podziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa faktycznie pobiłaś nas wszystkie;) Teraz czekać tylko co Ci rośnie w brzuszku;) Ide z psem sie pobawic na podwórku:) Pogoda do kitu ale dopoki sniegu nie ma to sie z nim moge powyglupiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihhi pewnie chłopak przeczucie:)) wiec dziewczynkowe ciuszki podziele no i odwrotnie jak dziewczynka to chlopaczkowymi obdaruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz ilosiaaa to mamy podbnie bo ja mam na razie 8 worków z ubrankami a wiem że kuzynka szybuje kolejne :D w sumie to nie wiedziałam ze tak bedzie i zaczełam kupowac na szczescie mało:D pościel ręczniki wszystko juz sobie poukładałam też:) Wiecie co nawet sie znalazła pościel po mnie kupiona za komuny za dolary 24 lata temu:D jest śliczna i nie śmierdzi o dziwo stęchlizną:D przysneło mi sie na godzinkę i nie wstawiłam obiadu:/ chłopaki za pół godziny wrócą głodni heh ale dzisiaj indyk to szybciutko pójdzie. mykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA i EWkA widzę, że zaszalałyście z liścią ubranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja worek dostałam od siostry a reszta kolekcjonwana:) od zeszłego roku z lumpeksow nawet niewiecie jakie skarby mozna dorwac:) u mnie jest taki jeden gdzie dzieciece ubranka sa za 1ZŁ i niewazne czy body czy kurtka od rozmiaru 50 do dzieciaków ktore maja jakies 12 lat i wszystko za ZOLKE to jak tu niekupowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA Ja wiem jaki skarby :) sama mam parę pajacyków, dosłownie nówki za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze ja i sobie znalazłam kilka swietnych zeczy np dres pumy mam za 4 zł;p hihi czasem warto pogrzebac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, Ja czasem zajrzę, ale do tych fajniutkich, gdzie rzeczy są na wieszakach i ładnie pachnie, bo są czasem takie co strach wejść :) kupiła ostatnio zajefajnego pajaca z pszczółkami za 2zł. Wyprałam w Arielu, potem wypiorę w Jelpie, wyprasuję i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede szla do lumpeksa jak wkoncu Mama bedzie w domu bo teraz caly czas jezdza dom remontowac. Przyszła paczka. Dziewczyny jakie te rzeczy są milusie! Mąż jak odpakowywał to widac było,ze szczesliwy i to bardzo;) Te okrycie po kapieli jest fajnie, nie jest grube, jak zwykly cienki ręcznik ale mi się podoba. Na jednym rogu ma zrobiony kapturek. Polecam tego sprzedawce na allegro;) wszystko fajne tak jak napisane;) Zrobiłabym zdjęcie ale dałam Mamie aparat;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, czyli mówisz, ze okrycie jest ok? a powiedz w dotyku miłe? ciekawe jak będzie po praniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co robicie jutro na obiadek bo ja nie mam koncepcji.tak mysle nad kluskami leniwymi ale czy mi sie bedzie chcialo robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen dla mnie jest ok;) Nie jest takie milusie jak ubranka ale myśle,że po wypraniu się to zmieni;) Sonka ja zrobie chyba jutro zapiekanke ziemniaczana o ktorej pisała Historynka ale to się jeszcze okaże... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×