Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

witam ponownie dziewczynki wlasnie wrocilam do domu z centrum i jestem w ciezkim szoku troszke pozno przyjechalismy ale wiem co i jak.jakie piekne rzeczy tam sa kurtka cos w sensie wojskowej ale kobieca z futrem od spodu 25 zl bluzki meskie takie lekkie ale z dlugim rekawem 8 zl nie znalazlam bodziakow :( ale widzialam piekny komplet na zime kurteczka i spodnie jak z kombinezonu dla dziewczynki 28 zl ale rozmiar chyba 92.chociaz chinskie to jakosc nie bardzo ale za taka cene bym to miala w glebokim powazaniu. tylko jeden problem sprzedaz tylko hurtowa chociaz podobno zdaza sie kupic pojedyncze rzeczy . betty co do egzaminu w zime ze sniegiem to nie ma zle ja zdawalam w grudniu i byl ten plus ze mozesz jezdzic wolniej bo slisko:Pja nie nazekalam pamietam ze po wszystkim gosc sie na mnie wydziera ze tak sie nie jezdzi , to sie tak nie robi po minucie mialam dosc i sie pytam "wiec zdalam czy nie bo nie mam ochoty tego sluchac jezdze jak mnie nauczono"ten oczy na mnie i mowi do mnie tak "zdala pani i zycze gumowych drzew" heheh ja jeszcze wieksze oczy, dwa dni po odebraniu prawka rozbilam samochod heheheheh. maz mnie ostatnio rozbroil sie pyta "kiedy ty wreszcie sie przekonasz do opla i zaczniesz jezdzic chce wkoncu wypic z kumplem " heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka a nie uzbiera ci sie jaks tam kwota ktora oni preferuja? U mnie w okolicy jest tez ponoc taka hurtowania i tam trzeba wydac min1000zl by mozna bylo cos kupic....wybieram sie tam to sprawdzic i zobaczymy.... Upatrzyliscie sobie cos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonisia-ja glukoze tez pilam z cytrynką, ale ja jakies 20min po wypiciu musze sie położyc bo jest mi słabo , teraz wyszedł mi cukier 145 wiec troszke dużo,zobacze co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarz nic nie mówił o tej próbie na glukozę. Może dopiero powie, idę do mojej Pani doktor w 24 tygodniu. Na jakimś forum wyczytałam, że jeśli we krwi cukier wychodzi dobrze to nie zawsze kierują na to badanie. Za to na drugim forum, że jest to obowiązkowe badanie. Sama już nie wiem jak to ma być. W Łodzi, a właściwie Rzgowie jest największe centrum handlowe w Polsce ''PTAK" sa tam setki sklepów, lecz połowa to niestety sprzedaż hurtowa, a naprawdę można tanio coś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w tym roku zdawałam na prawko i cieszę się że mam już to za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen byłam kiedyś na tym bazarze kupowałam tam sukienkę na cywilny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tam nie chodzi o jakas kwote tylko bierzesz paczkami.pytalam tez o staniki do karmienia sa oczywiscie cena 4,20 bylam w szoku normalnie kolo 30 zl ale jak to pani powiedziala ze bym musiala wziasc 12 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje młodsze dziecko wymyśliło że chce płyty z piosenkami H.Montana chodzi z mikrofonem i śpiewa oszaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA, to na pewno nieźle musiałaś się złazić :) Rok temu pojechaliśmy po garnitur slubny dla K. łaziłam od 8 do 15 ( i tak wszędzie nie weszłam), ale kupiliśmy super garnitur za 280zł :) 12 staników hmm... troszkę za duzo, jakbyśmy miały wszystkie podobne rozmiary to byśmy się z tobą złożyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta glukoza to chyba zalezy od lekarza.. ja jak juz pisalam nie chce to nie musze.. ale moj mezus sie uparl ze musze.. zobaczymy co wyjdzie.. w razie co wezme ta cytrynke :) ja w dalszym ciagu nic nie mam dla malenstwa.. ale 19 mam cywilny w koncu wszytsko zalatwilismy niestety z Polski nikt nie przyjedzie.. ech.. szkoda gadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka no tak:).....zakrecilam sie troche:P...myslalam zupelnie o czyms innym:) ale wielka szkoda ze pojedynczych sztuk nie mozna...:(....jakbysmy wszystkie rosly jednakowo to nie byloby problemu...podzielybysmy sie;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA, koniecznie daj mi znać jak przyjdzie ten mieciutki- puszysty kocyk. Podoba mi sie ten z żabką, ale nie znam nikogo kto go kupił. Będę ci bardzo wdzięczna. Chętnie wysłucham opini na temat kocyku DREWEXA. A w ogóle to zaszalałaś kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia to poszalalas ale zastanawiam sie po co ci 3 kocyki? w sumie ja mam jak narazie jeden gruby i jeden ktory dostalam ale zuzyty troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także planuję kupic 3 kocyki :) jeden do wózka, do domu i jak znam życie to pewnie jeden może byc zabrudzony, na drugi mały uleje i niestety pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znac:)) jeden drewexa do wózeczka grubszy taki zamiast kołderki + 1 polarowy i ten kolejny cienszy sugerowalam sie radą siostry:) ktora miała 3 ,2 domciu jeden dzidzia obsikala albo cos miala drugi:) i jak pisałam juz nie raz lubie miec zeczy na zas lepiej miec wiecej niz za mało:)) zawsze jeden moge miec u mamy u ktorej czesto jestem wsumie codziennie:) no i cena niebyła kosmiczna w porównaniu do cen sklepowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA widzę, że bardzo podobnie myślimy :) powiem co, że jestem bardzo ciekawa Twoich opini o tych kocykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihhi ciesze sie Suelen:) że niejestem sama przejełam to po mojej mamuśce:) no i dowiedzialam sie ze moja przyjaciółka jest w 6tygodniu ciazy wiec jak okaze sie ze ja czegos nieuzyje bo mam zawiele dam jej i napewno sie ucieszy:) trzeba działac metodą prub i błedow wszystko sie okaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaa... moja przyjaciółka jest w 8 tygodniu :) ustaliłyśmy, że wszystko odkładam dla niej :) na pewno będzie mi miło patrzeć jak jej syn/córeczka będzię korzystać z niektórych rzeczy po Natanielku. alez mam wyrzuty sumienia, że nie poszłam mojemu K. kupić prezentu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa faktycznie zaszalałas;) Fajne zakupy;) ale sie wkurzyłam! ja tu siedze w kuchni i robie pizze, potem stwierdziłam,ze zrobie jeszcze jedna. Rodzice wrócili prosto jak wyciagałam z piekarnika i co? Podgrzali sobie kartofle i watrobke a pizze olali;/ Cóż przyniosłam Mężowi,żeby sobie zjedl,powiedział,ze bardzo mu smakuje i nie mam się przejmowac. Poprosił nawet o jeszcze jeden kawałek;) No ale.. musialam isc ta drugą robić i Tata sie zarientował,ze sie wkurzyłam i przyszedł sie spytac czy moze sobie ostatnie 2 kawałki zjesc i o dziwo nawet podziękował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jeszcze jutro mozesz isc! Nic straconego;) dzisiaj ejstescie na mnie skazane bo Mężuś idzie z moim bratem w cos tam grać i zostaje znowu sama;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Suelen niezle sie sklada hihi:) fajnie ze sie podobaja wam moje zakupy:)) Suelen jutro pojdziesz moze pogoda sie jakos poprawi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby było cieplej!! bo jak mu nic nie kupię to mnie będzie przykro. Wiem, że mam leżeć, ale nie przeginajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla mojej też musze upolować jakies fajne kocyki;) A masz pomysł już na prezent? To już połowa sukcesu;) Ja juz długo myśle nad prezentem dla mojego i mam kłopot... w tym roku dostanie jakiś skromny,niestety. Na szczescie do 16 grunia mam jeszcze troche czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię mu najprawdopodobniej sweter, albo wiertarkę z młotem :P Po tych plamieniach boję się jakoś wychodzić dalej, ja mieszkam na obrzeżu miasta, do centrum mam jakieś 15-20 minut pieszo. Dziewczynki dzisiaj wreszcie nie plamię... boże, jaka ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thuete moj maz tez z grudnia ale 23 , tylko ze my umowilismy sobie ze nic nie kupujemy na zadne swieta czy urodziny od czasu jak ciezko z kasa wiec tylko zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×