Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

niby tak, ale wiedziałam, że taki będzie lepszy, a mieli na ciacho znajomi przyjść :) ale trudno osobno podjadałam masę, bitą śmietanę i owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też rozwiązanie;) M mi przyniosl pod nos czekoladki i zaczal sie smiac bo je zjadłam. Dobrze wie,ze nie potrafie sobie teraz słodkiego odmowic i specjalnie mi to robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie dziewczyny ciesze ze wszystko z Miskiem super!!....przed nami dziewczyna wyszla z gabinetu zaplakana...byla sama....strasznie zal mi sie jej zrobilo...:(....... thuete ja wlasnie zjadam kisiel ...truskawkowy:P...maz mi zrobil:P...pytal sie jeszcze czy ma po czekolade isc:D...no ale juz mi go szkoda bylo ze musialby do sklepu biegac :P....wystarczy ze teraz w kuchni siedzi i cos pichci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jabłkowy;) A zaraz ide coś Mężowi do jedzenia zrobic bo od komputera Go nie odciągne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tort.....mhmhmh.Mój apetyt tez ostatnio dopisuje.Dzisiaj zjadłam rosołek,dorsza w cieście i jeszcze zrobiłam z Synkiem rogaliki drożdżowe-pycha.Przed chwilą Mamcia przyniosła mi szarlotkę. Zaraz wybuchnę.Wczoraj kupiłam pieluszki tetrowa i flanelowe,termos na butelke i ręcznik z kapturem.Jasko zachwycony bo mógł sam wybrać kolory rzeczy dla Brata.Coś mnie dzisiaj boli głowa,myslam ze przeziębienie jakieś mnie łapie,okazało się że ciśnienie mam wysokie.Zmierzę jeszcze raz za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka8765
hej dziewczyny dawno mnie nie bylo. ja miałam usg 4d i polecam wszystkim wrazenia super szkoda ze sie nie da dodac tu zdjec, zapłaciłam 300 zł ale warto mały zdrowy 420 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka a lekarz nie dal ci zdjec?.....mysmy dostali i film i zdjecia. Sa bardzo wyrazne.....:) kilka stron wczesniej jest pare maluszkow pokazanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka8765
dostałam ale nie da sie tutaj dodać o to mi chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka8765
a moge linka do posta z innego forum wkleić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na tym to ja juz sie nie znam:) ja sie musialam zarejestrować by moc dodawac zdjecia ale to trwa doslownie chwilke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thuete dzieki:D;)...strasznie jestem zakrecona w ciazy:D wy tez? maz sie juz sieje czasem ze mnie ze takie nieraz glupoty mowie i robie ze masakra.....az mi wstyd czasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes sama;) tez tak mam, czasem palne coś głupiego nie wiadomo o czym:) Mam czasem problemy z myśleniem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo, mysliciel bo ze mną do szkoł chodzi i sie juz wiele nauczył hehe osatnio na maturze probnej mi pomagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka8765 fajnie ze u Was wszystko dobrze :) dziewczyny a Wt tylko o jedzeniu :) ech.... ja tez jadłabym wszsytko co słodkie, wlaśnie przed chwilą żeby nie jeść kolejnego batonika wciągnełam dwie łyżki miodu.... i już mi lepiej :) a co to bedzie jak wyjdzie w badaniu glukozy że nie powinnam jeść słodyczy.... oj jak ja wytrzymam bez krówek :) byłam dzisiaj w sklepach, kupiłam pare drobiazgów, skarpetki i bodziaki, ale głownie nastawiałam sie na oglądanie mebli i wiecie co, cieszę się ze poszłam bo te meble Klupsia wcale mi sie nie podobaja, jakies takie niesolidne wygladają, ale za to meble Drewex są super, troszkę droższe niż Klupś, ale przynajmniej nie rozwalą sie po roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge zobaczyc bo nie jestem zalogowana:( ale napewno słodzitki jest;) ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a dzięki Twojej wyprawie do sklepu wiemy znowu coś nowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a dobrze że piszesz o tych mebelkach klupś bo też chciałam je zamówić na allegro.Jednak trzeba takie rzeczy jak łóżeczka, wózki zobaczyć na żywo.Ja w środę idę do lekarza na szczegółowe badania a potem na zakupy i powiem wam że już mam nerwy . Czy też jest wam w nocy duszno ? Już nie wiem na której stronie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIGOTKA, Bartuś jest prześliczny i jakie ma słodkie policzki :) a ja wreszcie kupiłam sobie słodki kubek i zajadam kisiel wiśniowy :) PYCHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny:):):) ide sie wykąpać bo jutro rano moj mnie na wycieczke porywa jakaś tajemniczą do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka faktycznie z Niego myśliciel;) słodziak;) Gula bywa tak,ze jest mi duszno. Zalezy od nocy i zapewne od temperatury w pokoju. Staram sie spac na lewym boku ale czasem jest to trudne. Ja jutro jak bedzie pogoda w miare pojde do sklepu poogladac wózki(musze wkoncu pomyslec jaki chce) i łóżeczka. Musze isc sama bo M w pracy a cała reszta uważa,ze na ogladanie wóżków i łóżeczek mam jeszcze dużo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że pierwszy raz pójdziesz sama, bo pooglądasz, wymacasz, wypytasz, później w domku przeanalizujesz i jak już pójdziesz z mężęm to będziesz miec sprawę jasną. Już będziesz wiedziała czego oczekujesz, na co macie zwrócić uwagę i co tobie sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym właśnie isc z Mężem. Nie lubie sama chodzić kupować czy oglądać cokolwiek. Wtedy nigdy nie wiem czego chce a jak jestesmy we 2 to prędzej znajdziemy to co szukamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×