Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Położyłam sie czekając na fryzjerke i zasnełam, chyba tylko ja tak potrafie:P Ilosiaaa macie jeszcze troche czasu więc spokojnie możecie nad imieniem się zastanawiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Gula- trzymam kciuki. Dziewczyny tak sobie myslalam i czy to nie Orunia miala miec ten pessar? tak wogule to duzo dziewczyn co tu pisalo czesto sie nieodzywa, mam nadzieje ze wszystko u nich dobrze. Jestem Jestem- sliczny brzusio. Ilosia-gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymamy kciuki ktoras nie pamietam ktora nasza babeczka wlasnie zaczela polowkowe usg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen byłam ciekawa o ktorej wstaniesz;P Mi sie już ziemniaki i mięsko gotuje na kluski z mięsem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nasza GULA ma usg :) TUETHE, no proszę cię!! Ja podniosłam się z łóżka o 10:28 :D na obiad mam pomysł, ale zobaczymy co mi z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym dopiero wstawała ale jak już pisałam fryzjerka przyszła Babcie obciąc a nie wiedziałam o ktorej miała byc wiec od 8 na nogach jestem i przygotowałam juz sobie wszystko,posprzatałam w kuchni i jeszcze musze isc na zakupy. Łózka nie scieliłam bo stwierdziłam,ze dzis dużo bedę spac bo się nie wyspałam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowita pszczółka z ciebie :) Ja zaraz zrobię obiad... no może na tak odrazu ;) zbieram się na pocztę i do Łodzi odebrać męża, bo na długie weekendy zostawiają auta firmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj na siebie:) Lece do sklepu-kupie sobie pysia zielonego bo mi smakował ostatnio a woda juz mi się zbrzydła;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula, trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści od Ciebie :) jestem jestem superowy masz brzusio :) mzebr gratuluje synka i jaki słodziak z niego, czyżby wiedział że jest podglądany ?:) ilosiaaa mnie się bardzo podoba imię Wiktoria, ja synkowi chciałam dać na imię Wiktor ale jakoś wokół mnie sporo ludzi teraz tak daje i się wycofałam, ale nie jest powiedziane że zdania nie zmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki;) w koncu jestem i wkoncu cos piszecie:P...taka od rana cisza byla ze sie zmartwilam:P oczywiscie kciuki trzymamy za kolejne udane USG;) dzis dziewczynki cos mnie brzuch pobolewa....lapie cos, sciska, cos jak na okres, albo tak jakby przewalalo mi sie w srodku...tak do 10 min i puszcza. I tak co kilka godz....moze to te skurcze...? A my jeszcze nie wybralismy imienia:(....ja obstawiam Adasia a maz Maciusia...i nie wiemy....nepewno jedno z dwoch....:). Obiecalam mu jeszcze zanim poznalismy plec ze on wybierze dla chlopaka wiec chyba bede musiala ustapic:P......no ale jeszcze moze cos innego nam wpadnie do glowy:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) no własnie ejszcze jest czas ale chciałabym juz mowic jakos tak no po imieniu a nie tak bez wyrazu do brzuszka Mi Wiktoria tez sie podoba zawsze chciałam córke Julke lub Nadie ihih ale Julek w rodzinie juz 4 nawet chłopczyk Julian;p Nadinki niema zadnej ale babki sie burza tradycyjnie moze w weekend na spokojnie cos wymysle ale chetnie dziewczynki zkorzystam z waszej pomocy:)) Aniorku kochana odpoczywaj:** ja musze tez teraz posiedziec od 8 cos robie i juz padam czas odpoczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM, mnie sie osobiści bardziej Adaś podoba. Możliwe, ze te skurcze przepowiadające. ILOSIA, jak tak bardzo ci się Julcia podoba, to może taka alternatywa Julita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Suelen...tez tak mysle;)...moze go jakos przekonam ale tak by myslal ze sam sie przekonal:P Poza tym nie chcemy powtarzac imienia a praktycznie sa wszystkie (te co nam sie podobaja) zajete:(..... Julita bardzo fajnie:).....nawet bardziej mi sie podoba niz Julka:) Suelen fajnie wymyslila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś ma tylko jeden maleńki minus... boże narodzenie i imieniny, chyba, że w jakiejś rodzinie za mocno się nie obchodzi imienin. A przy okazji mój dziadek miał tak na imię i był cudownym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem mi sie bardziej podoba Adaś, Maciuś niee... ale jesli Maż miał wybrać dla chlopczyka to będzie musiał byc Macius;P Ale się zmeczyłam mieleniem mięsa... musze sobie zrobic przerwe bo wysiadam:/ dobrze,ze mam czas do 15.30:) chyba pora na batonika dla dodania energi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tęskniłam za Tobą i twoimi batonikami :) co dzisiaj dobrego planujesz zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie zjadłam chleb z pomidorem bo troche głodna sie zrobiłam, popijam pysiem ale nie zielonym bo nie było:( a zaraz zjem batonika... na obiad robie kluski z mięsem o ile prędzej szału przy tym nie dostane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie trzy godziny mineły, a nasz GULA sie nie odzywa :( może szaleje teraz na zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne tak, miała iść na zakupy po tym. Pewnie szaleje ze szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mężuś Adasia i zawsze ma w święta trochę przechlapane ;-))) a ja ma total lenia i mąż jak będzie wracał z racy ma zajechać po chińskie no ciekawe jak tam gula, masz rację pewnie z tej radości poszła się obkupić ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejbralam wyniki z moczu mam podwyzszony ciezar wlasciwy troszke mnie to zmartwilo bo jak na necie czytalam moze to oznaczac ze mam bialko w moczu co nie jest za dobrze:/ . ale coz panikowac nie bede wizyte mam w poniedzialek sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to wszystko zalezy od podejscia do tej sprawy rodzicow. Mogą dać jeden większy prezent albo pare mniejszych,zeby Adaś nie czuł się pokrzywdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też podoba się Adaś..... dziewczyny nie wiem co mnie napadło ale jak widzę świąteczne reklamy w tv to już chciałabym żeby śnieg spadł i żeby wszędzie były świąteczne dekoracje, jakaś melancholia mnie dopada, ale taka pozytywna :) rozczulam się myśląc że za rok w święta będzie nas już troje ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwira- u nas to juz prawie wszedzie swiateczne dekoracje w sklepach, i ja bym chciala juz swieta a to z tego powodu ze bedzie juz blisko porodu, dziewczyny strasznie boli mnie biodro i niewiem czy moge czyms posmarowac, jesli ktoras cos moze poradzic to prosze o rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka78 kobitko zakładasz od razu czarny scenariusz, może po prostu za mało pijesz napojów, pij więcej a sie wyrówna, ja miała za lekki ciezar i lekarz powiedział ze pewnie sie opiłam wody i stad nizszy wynik :) spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaat_34 hmmm a moze u mnie sa juz dekoracje tylko ja ostatnio śmigam tylko do spożywczaka a do centrum nie chce mi sie jechac :) co do smarowania.... nie pisałam o tym bo jakoś tak sie złożyło, ale.... pewnego dnia leżałam sobie w łóżeczku i chciałam sie przekręcić na lewy boczek i nagle poczułam okropny ból ręki w barku.. myślałam że przejdzie ale miałam problem z podnoszeniem reki do góry i ze spaniem na lewym boku, po 4 dniach poszłam do lekarza, okazało się ze pękła mi chrząstka którą zrośnięta była kość po złamaniu obojczyka 10 lat temu, nosiłam przez tydzień rękę na temblaku i od lekarza dostałam maść Reparil Gel N na bóle, stłuczenia, skręcenia itp i tym właśnie smarowałam, ból minął po 1 dniu ale temblak nosiłam przez tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przestałam czytać sama wyniki bo wiem że lekarz je inaczej interpretuje, patrzy na całokształt i to on wie co może być przyczyną gorszych wyników. elwira ja też chcę już tych świąt bo będzie też bardziej uroczyście kaaaat od czego może cię boleć biodro ? smarować to raczej nie ma czym, jedyną maść jaką lekarz mi pozwolił używać to ta dla niemowląt pulmex baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jesteście nie możliwe :) od wczoraj Was nadrabiam, bo nie chce niczego przeoczyć :) Ja się dziś fatalnie czuje. Od rana boli Mnie : gardło, głowa i nerki... boję się bo koleżanka miała atak nerek w 7 miesiącu, i groziło to przedwczesnym porodem... Na szczescie urodziła w terminie. Mam jeszcze katar, i bolą mnie oczy, dramat jakiś. Poleżę dwa dni może przejdzie, a jak nie to pędze do lekarza ... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie panikuje ani nie zakladam czarnych scenariuszy. wydaje mi sie ze dosc duzo pije choc sama nie wiem moze podswiadomie nie pije ile nalezy bo juz latam z sikaniem jak z zapalonym pecherzem.wody nie pilam od poczatku nie podchodzila mi staram sie nadrabiac herbata lub czym inney i nie ukrywam ze zdaza mi sie tez cole wypic ale walcze z tym jak potrafie ale czesto zdaza mi sie przegrywac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×