Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość git
czy my takie straszne jesteśmy, że inne forumki boją się tu pisać.... czasami cięzko za nami nadażyć, ale od razu, żeby się bać....nie no śmiech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iloosia hihi znalazlas moj stary temat ale on się nie rozwinął bo szybko przeszłam do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thuete ja mysle ze to mnie boli nie ze zmarzlam tylko od zeba bo mi promieniuje do ucha , policzek , oczodol, oko, glowa:(( chyba dentysta mnie czeka:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka mnie tez wczoraj bolal oczodół i przedni ząb, moze faktycznie trza isc do dentystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały dziś ma bardziej aktywny dzień...a z tymi zębami nie straszcie...i radzę szybko do dentysty po poradę- nie tacy oni straszni w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny wy juz tyle porobione macie a ja dopiero wstalam z synciem, wlasnie jemy sniadanko, a powinien byc juz obiad, oh to slodkie lenistwo. Git- Ronja- slicznie, odrazu skojarzylam z ksiazka ronja corka zbojnika, orginalne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no znalazłam ale przeciez to nie grzech kazda z nas szukala kogos do rozmów i znalazla to forum ale pisac ze jestesmy niedostepne bez prubowania nawiazania kontaktu... to boli pamietam jak bardzo ciepło ja zostałam przyjeta wiec niemoge tego zrozumiec jak ktos tak pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie pomyślałam, że mam termin na 9 marca, a tak mi coś świta, że jak synuś urodzi się 8 marca w dzień kobiet- to będzie "prezentem" na 7 rocznicę naszej znajomości...wcale by mi to nie przeszkadzało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zrobi Ci prezent:)) ihih fajna data:)) ja mam glukoze na 7grudnia teraz zrobic 75gram mam wypic;/ najpierw tradycyjne badania morfologia mocz i cukier potem 75gram tego słodkiego ulepu;p odczekac 2 godzinki i cukier znowu:) ach moje łapki tego niezniosa:( ja dzis watróbke robie bo maz mnie prosil chyba mi niezaszkodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaa_34 cieszę sie, że Ci się podoba imię Ronja- i moja siostra chyba właśnie z tej książki wzięła to imię, może na islandii jest bardziej popularne...no i ronja jest tak trochę córką "zbójnika":) bo jej tatuś lubi polować, wędkować i wogóle przebywać na łonie natury zakamuflowany w siatki i kto wie co tam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Git- ja tez mam termin na 9 marca. co do tej krzywej cukrowej to ja mam 25 listopada termin, u mnie to nie takie straszne bo dostaje do wypicia sok winogronowy-taki z apteki, bardzo slodki. tylko potem to czekanie 2 godz to nie jest mile. No i bardzo boje sie wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie mysle ze to od zeba kiedys juz tak mialam ze bolalo mnie strasznie ucho tabletek zjadlam kilka opakowan , bylam u laryngologa ale ucho czyste bylo zakropil czyms i powiedzial zeby isc do dentysty a ja mowie ze przeciez mam zdrowe zeby.poszlam do dentysty ta kobiecina zajrzala lusterkiem i mowi ze nic nie ma wiec mowie ze musi byc bo ucho boli a mam czyste bo bylam u lekarza.wziela mloteczek i zaczela stuka i jak mi stukla w 7 tak pol odpadlo.gnil od srodka ze nie bylo widac zaraz go wyrwalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba mieć termn na krzywą?? ja dostalam skierowanie i się szczerze mówiąc nie umawiałam mhyslałam że mam przyjść jak na mocz poczekac grzecznie w kolejce i tyle. temat bazy do fotelika nie podjęty więc zapytam jeszcze raz czy planujecie zakup takowej i jaką?? chyba że jeszcze ot ym nie myslałyście to się przypomne zamiesiąc jak juz cos bedziecie wiedziec:D bo ja tak ciągle sobie myślę że to dzieciątko takie wiosenno letnie i ten wózek i fotelik to będą w użytku non stop. wyjazdy wakacje itd. jasiul to był wrzesniowy to co ja tam w zimę z nim wychodziłam :D prawie wcale. wystawiałam na taras albo pokój jeden na samej górze wychladzałm otwierałam okna i się wietrzył w kombinezonie:D no i opiekunka była nigdzie z nim za bardzo nie łazila. A teraz ja sama wszystko będe robić więc myśle że będę szukała sposobności żeby gdzieś wyjść i sie nie alienowac z maluchem więc auto i wózek to będzie nieodłączny element naszego życia:D ale powaznie napisałam haha sama sie usmiałam jak to przeczytałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka...ten termin to tak mi się napisało, bo mam skierowanie i muszę zrobić te badania przed następną wizytą- czyli przed 25... ja myślę o wózku 3 w1 chce, żeby był bezpieczny i mały-nie jestem za wysoka, a pozatym nie podobają mi sie takie lokosalne wózki z wielkimi gondolami, i wielkimi kołami, które trzeba zdejmować, aby złożyć wózek- odpada-no i mam oczywiście dużo spacerów w planie- nie chcę w domu siedzieć-mam blisko do lasu i nad jezioro i do mamy i do babci, i do rozinki i znajomych-a czytałyście może jakieś forum o wózkach takich małych-które są sprawdzone, albo nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no chyba że tak:) to ja może zadzwonie do przychodni i zapytam na wszelki wypadek:) w ogóle to sie pogubiłam w którym ja jestem tygodniu :D ale chyba w 25 gdzies miałam suwaczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) a Wy juz od rana.... oj macie zdrowie dziewczyny :) a ja dalej szaleje z zakupami, jednak kupiłam jeszcze jeden komplecik wyprawki http://allegro.pl/e-d-wyprawka-niemowleca-6-czesciowa-roz-56-mix-i1312699194.html tym razem niebieski (wcześniej kupiłam tez z żyrafkami :) i kombinezon kupiłam, http://allegro.pl/babaluno-cars-cieply-kombinezon-rekawiczki-62-i1309789305.html i pajacyki http://allegro.pl/mothercare-nowe-spioszki-spiochy-pajac-68-cm-i1311155368.html i takie koszule do porodu i na pozniej http://allegro.pl/xxl-koszula-ciazowa-do-porodu-karmieniawyprzedaz-i1296757229.html wzięłam XXL bo w brzuchu podają ze ma 110 cm, a ja już mam 108... a obiecane zdjęcie :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a2c8ef449737ba2.html i w ubranku http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09a45477408c6376.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
git ja tez kupie 3w1 i jakoś ostatnio zaczynam przekonywać się do Implast BOLDER SD ale i tak muszę w sklepie na żywo zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja szczerze powiem że dla mnie to był zbedny wydatek bo można zamocować fotelik do pasów ale odkąd przeczytalam że tylko 30% fotelików jest zapiętych tym sposobem prawidłowo i przy ewentualnym zderzeniu dzidzia nie ma szans to się zaczełam zastanawiać że może warto. bo przy bazie wzrasta do 90% więc różnica ogromna. MI pewnie jak wiekszości z was się nic nie przydażyło jeszcze nigdy nawet stłuczki nie miałam ale to nigdy nic nie wiadomo. Moja kuzynka rok starsza niestety miała wypadek i od 6 lat jest nieprzytomna więc wiem że sie w życiu zdarzyć może wszytsko niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka4127 masz racje, poza tym na bazie fotelik jest wyżej więc dziecko ma szanse zobaczyć co jest za oknem (oczywiście jak juz bedzie troszke większe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem umowiona na poniedzialek do dentysty.chcialam zrobic dzis na obiadek rosolek i ryz z cynamonem, pytam meza czy moze byc a on mi ze nie lubi cynamonu:(( wiec pytam co mam robic na obiadek - a mezus na to pizze zamowimy :o .szok wiec dzisiaj nie gotuje huuurrrraaaaa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwira z tego co widzę to napewno jest lekki, podoba mi się wizualnie, ale nie wiem jak tam cena na stronie 1890, ja myslałam o wózku tak do 1200, 1300 może-ale muszę w sklepie poszukać i zobaczyć jak te wózki wyglądają w rzeczywistosci...jak się prowadzi i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka78 no to masz dzisiaj dzień leniuszka :) faaaajnie :) ja mam jeszcze łososia pieczonego z wczoraj wiec tylko ziemniaczki obiorę i marchewke zetrę z chrzanem i obiadek jak sie patrzy :) teraz lece do sklepu po zakupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musze nadrobić ale to jak wrócę ze spotkanka GULA koleżanka miała robione usg tak jak my i urodziła pół roku temu, córa twoja wspaniała. Mój starszy też jak zobaczył że płaczę to przyszedł, przytulił i powiedział że cieszy się z brata. Myślę że to dobrze świadczy o naszych dzieciach lecę narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, cena jest moze nie najniższa ale zamierzam sie troszke potargować i może za 1800 kupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×