Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

troszke jestesmy znów przeziębione, i znów siedzenie w domku . Brzuchole wszystkie fajne,miło popatrzec, ja dzis pół dnia siedziałam jak wkleić zdjęcie :).I udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsi
coś się zawiesiło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwira brzusio śliczny, chyba wielkością do mojego podobny ;-) gdzie byłaś w tym ciucholandzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELWIRA śliczny brzuszek i bardzo ładna córeczka :) ślicznie się tuli do braciszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam w temacie, a coś mi nie działa i nie widać :/ ciekawe czy to tylko mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy! Wkońcu:P Bylismy u Szwagierki na urodzinach i jak nigdy bylo bardzo miło i siedzielismy o wiele dłuzej niz chcielismy. Jak sie narzarłam! Co coś zjadłam to Mąż mi buch znowu coś na talerz i tak wkolko;P A Julka mi juz strajkowała bo wypinała się tak,ze z jednej strony brzuch wielki a z drugiej płaski;) Elwira fajne ciuszki;) Ja myślałam,ze bede miała dużo czytania a u psinco;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy! Wkońcu:P Bylismy u Szwagierki na urodzinach i jak nigdy bylo bardzo miło i siedzielismy o wiele dłuzej niz chcielismy. Jak sie narzarłam! Co coś zjadłam to Mąż mi buch znowu coś na talerz i tak wkolko;P A Julka mi juz strajkowała bo wypinała się tak,ze z jednej strony brzuch wielki a z drugiej płaski;) Elwir_a super ciuszki;) Myslałam,ze bede miałą dużo czytania a tu psinco;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy coś sie chrzani ale nie pokazuje się to co napisałam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki jak spalyscie ja jak zabita.teraz musze na szybko jakies snadanko zjesc bo za chwile ma przyjechac tesciowa moja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI WCZORAJ MIAŁAM GOSCI i dostałam sliczne kocyki rozowe w zwiazku z tym odsprzedam swoje dwa jeden drewexa i jeden bobasa:) za drewexa chce 25zl a za bobasa 19 oczywiscie sa nowe kocyki wysle razem lub osobno koszt wysyłki 7zł:) a to linki do kocykow : http://allegro.onet.pl/kocyk-pled-koc-drewex-zoo-zielony-safari-135x100-i1308551348.html i niebieski z kroliczkiem: http://allegro.onet.pl/bobas-koc-kocyk-miekki-cieply-puszysty-mikrofibra-i1306381385.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki, ja wlasnie wstalam pije kawke (MALUTKA) i ogladam na necie wozki, chce dolaczyc fotke ale nie wiem jak to zrobic, mozecie mi pomoc ? :-) wczoraj usmazylam dwa talerze chrustu, mniammmmm, moj R byl wniebowziety ja zreszta tez, dzisiaj mielismy jechac poogladac rzeczy dla maluszkow ale poszedl do pracy, stwierdzil ze teraz kazdy grosz nam sie przyda, kochany jest :-) u nas w Irlandii piekny sloneczny dzien az chce sie zyc, pozdrawiam buziaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie działa :) wczoraj to chyba sto razy wchodziłam i sprawdzałam czy działa. Mam pytanie do was, takie wilekie i ogromne: jakby nie patrzeć idzie nam 22 tydzień :mrgreen: dzisiaj poczułam coś dziwnego nie wiem czy to TO :-/ jak siedziałam w aucie to ok. 3-4cm poniżej pępka poczułam coś jakby ktoś mi nacisnął delikatnie na brzuch, ale od wewnątrz, to trwało jakieś 2 sekundy tak ze 2 razy. Nie wiem czy to to, bo piszecie o bąbelkach, mizianiu, przelewaniu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen uważam, że to na pewno to, ja żadnych bąbelków nie czułam, po prostu jak poczułam ruchy to było to takie wypychanie od środka, jakby ktoś pukał, jak się położysz na plecach z ręką na brzuchu to powinnaś poczuć kopniaczki, właśnie tak ja czuję ruchy, każdy może interpretować to uczucie oczywiście inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen kochanienka poczułas ruchy!!! to własnie to!!! a tu przesyłam linka do dodania fotki:) http://img820.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img820/2033/img1087v.jpg&via=mupload klikasz media upload w lewym rogu wyskakuje ci nowa strona potem z prawej strony guziczek browse i dodajesz fote:) to ci sie ładuje i wklejasz nam linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się wszystko pojawiło, jakiś zawias wczoraj był?;/ Ilosiaaa fajne te okrycie i myjka;) Suelen ciesze się,że wózek wybrany;) tez mi się ten podoba;) Ile u Was kosztuje? Daria superowy brzusio i córeczka fajna;) Suelen myśle,że Natanielek wkońcu dał o sobie znać;) wcinam sałatke,którą dała mi szwagierka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia29 byłam na Woli, przy Górczewskiej, jak chcesz dokładniejsze namiary to pisz :) Suelen to zdjecie Darii z córeczka, ja jeszcze nie mam dzieci ;) tak kochana to ruchy Twojego maleństwa, teraz bedziesz je czuła coraz częściej :) super uczucie, najlepiej połóż się na pleckach i poczekaj cierpliwie chwile a poczujesz na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen mysle, ze to TO! kazda z nas odczuwa chyba inaczej swoje malenstwa, ja w tej chwili nie musze sie zastanawiac czy to moje skarby bo brzuch mi skacze na wszystkie strony i robia sie takie fajne wzgorki :-) ale wlasnie zaczelo mi sie tak jak Tobie i wtedy kladalam sie na lozku, na plecach i czekalam, czasem male puknely jeszcze raz a niekiedy juz nie. Jestem w 23 tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze w końcu działa!!! jupi :D a już się przestraszyłam, że straciłam koleżanki :) mam nadzieje ze to sotatni raz taki psikus zrobiłą kafe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem napisałam DARIA, ale zrobiło mi podstawiło mi sie słowo. PRZEPRASZAM. Po formacie często jak piszę to mi się słowa podstawiają i zmieniają :/ NARESZCIE SIĘ DOCZEKAŁAM :) :) :) ależ to cudowne uczucie, teraz jakoś bardziej czuję, że Ja naprawdę jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe no powiem ci ze warto bylo i jestem mega zadowolona:)) dziewczynki mam nadzieje ze doszedł post w sprawie kocykow:))) bo u mnie na kafe jeszcze cos sie tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×