Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ja jestem zmuszona do oglądania discovery;) Mąż się ze mnie nabija bo siedze bez koszulki i widać jak mi się tłuszczyk zbiera;/ Mamuśki imprezują bo długi weekend;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja zauważyłam że drażnią mnie golfy bo jest mi duszno w nich a przedtem lubiłam je nosić i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam malutko jeśli odliczyć ubranka - pościel na zmianę - kocyk - karuzelę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderki,poduszki, pościel, prześcieradło, rożek, ochraniacz do łóżeczka, kocyk i akcesoria kosmetyczne czyli szczoteczki, to coś do noska, nożyczki, myjka a tak to ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już łóżeczko,rożek, pościel ,pościel z baldachimem ,materac ,prześcieradło i kurteczkę co dziś kupiłam. Suelen a wózek już masz wybrany?A ty tuethe wybrałaś ? Mój M był dziś w sklepie sam oczywiście i podoba mu się x-lander xq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już pościel i łóżeczko wybrane także, pościel zamówię na dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wybranego;/ mam pare na swojej liscie ale myśle,że wybierzemy wózek dopiero wtedy jak pojdziemy razem do sklepu i wszystko pomacamy. Baldachim tez mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE koniecznie trzeba iść macać wózki, oprócz tego rozebrać, wozić, podnosić. Ja się napaliłam na x-landera i na żywo się rozczarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy bolą was już plecy bo ja tak mam jak leżę za długo na plecach lub siedzę w jednej pozycji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taka mam niestety od dawna , nawet pisałam o tym :( bola mnie plecy w odcinku lędźwiowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a dlaczego się rozczarowałaś ? A jakiego x-landera oglądałaś bo są różne wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem. Pod koniec grudnia pójdziemy, Jak narazie oglądam tylko na internecie i łapie się za głowe jak widze ceny... Gula mnie już od miesiaca bola blecy, chodziłam jak i też spałam w pasie rozgrzewajacym, bylo lepiej. Teraz siedze na fotelu a nogi mam na pufce i jak narazie mi nie dokuczaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny też jest wózek Bebetto Solaris kosztuje 1270zł 3W1. Widziałam go na żywo i jest naprawdę fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałam tylko x-landera XA z kolekcji 2010 (kolor ocean) może wam będzie pasować, ale dla mnie minusem było: - wielkie koła, sięgały mi do połowy łydki - budka na kliki, słychać jak się zamyka i otwiera - płynne oparcie, musisz jednocześnie obniżać lewą i prawą stroną - dla minusem była jego lekkość, jak jechałam to miałam wrażenie, że z dzieckiem przewróci sie Ale Ja mówię każdemu, iść zobaczyć i pojeździć wózkiem w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są koszmarne ale ja postanowiłam tak ja Suelen kiedyś pisała w każdym miesiącu coś .Fakt że na wózek wyda się najwięcej ale zawsze można w komisach coś zobaczyć.Kwestie wyboru i kupna wózka pozostawiam M ja tylko zobaczę czy mi odpowiada.Ja wybierałam w poprzednich ciążach teraz niech on się wykaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak robię :) w każdym miesiącu coś, w tym jest pościel i artykuły typu pieluszki, ręczniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z jeżdzeniem z wózkiem po sklepie będę miałą problem bo jest ich tam pełno a miejsca brak;/ Mi na wózek brat pożycza kase ale wiecej niż 1500 nie chciałabym dac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo,że w kazdym miesiacu trzeba coś kupić... inaczej trzeba by było zrobić napad na bank;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten atlantic co my bierzemy, to ma gondole, spcerówkę i fotelik to na allegro koszt okoła 1100zł. w tym jest torba, moskitiera, pompka do kół, folia przeciwdeszczowa i ogromy plus śpiworek do spacerówki!!! cena wydaje mi sie znośna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się tak mówi ale te 4 m-ce zlecą tak szybko że nawet się nie obejrzymy a tu już poród.M oglądał x-landera xq z 2009r mówi że łatwo się prowadzi ,gondola dość obszerna a nie jak w "kondonie",spacerówka też fajna ze śpiworkiem i takie tam.Może pojadę w poniedziałek to powiem co ja o tym myślę ale on się napalił hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, tam gdzie Ja byłam nie było wersji 2009, ale podobno często tak jest, że rocznik wcześniejszy jest o wiele lepszy niż jego następca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen kupujecie na allegro? Ja sie własnie boje;/ podoba mi się atlantic, ogladalam ulotki co dostalam i go wlasnie zobaczylam. Zobacze po ile w sklepie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na allegro, ale w Łodzi z odbiorem osobistym :) nie wiem dlaczego tak jest, że z allegro jest taniej niż pójść do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, musze jeszcze napisać, że rocznik 2010 wprowadził nowy kolor fioletowo- wrzosowo-liliowy powiem ci, że na żywo jest bajeczny, słodki i ciepły, taki dziewczęcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie idzie tak zrobic bo nie sprzedaje ten sklep wozkow na allegro;/ Też się nad tym zastanawiałam i szczerze mówiąc nie mam pojecia dlaczego tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ale zobacz jaki mają czas gwarancji bo czasami na allegro dają tylko na rok a nie na dwa i dlatego mają taniej. tuethe no te maluszki już nas drogo kosztują a są dopiero w brzuszku a pomyśl jak masz ich jeszcze 2 tylko już większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×