Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Andzia też już tak myślałam... Suelen bardzo sie ciesze:) Ahh Natanielek teraz da popalic Mamusi;) Wogole wczoraj dziewczyny jak nigdy wszyscy pytali się mnie jak się czuje, czy mam na coś ochote. Wkońcu poczułam,ze sie mną tak naprawdę interesują. Nawet na pożegnanie Szwagier od Męża mnie wyściskal czego nigdy nie robil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia niema problemu:)) kochana podaje maila cnotkowska_ilona@onet.pl odezwij sie do mnie podaj swoj adres itp ja ci przesle numer konta w banku:) i w poniedziałek wysyłam kocyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABA ZGADULA, miękka i skrócona znaczy, że szyjka szykuje sie do porodu. Niestety nie wiem co znaczy uniesiona. A który to miesiąc? bo jeśli jesteś marcóweczką jak my powinnaś dostać odpowiednie leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABA ZGADULA, czyli w twoim przypadku wszystko jest w jak najlepszym porządku, dzidziuś i Twój organizm szykują się powoli do porodu. Życzę szczęśliwego i szybkiego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABA ZGADULA, czyli w twoim przypadku wszystko jest w jak najlepszym porządku, dzidziuś i Twój organizm szykują się powoli do porodu. Życzę szczęśliwego i szybkiego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABA ZGADULA, czyli w twoim przypadku wszystko jest w jak najlepszym porządku, dzidziuś i Twój organizm szykują się powoli do porodu. Życzę szczęśliwego i szybkiego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu coś się pierniczy;/ grr!! Dziewczyny co dziś robicie na obiad? Wiem,wiem już Was męcze z tym jedzeniem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiu nie przechodzi mi do ciebie wiadomość a spróbuj do mnie noska@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak, bo mój post wysłał sie dwa razy, a wyskoczył mi komunikat błąd czegoś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia otrzymałam, po obiedzie zapłacę a teraz spadam farbować mamie włosy i obiad zrobić nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jest nienormalne! Wstałam o 11 a mi się już spac chce;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się chce... ale ja to ostatnio prawie nie śpie w nocy... budze sie co gdzine na godzine.... do tego gardlo boli i nos zatkany... i tez ide spac, ...- mialam jechac po lodówke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ja sie również przyłączam :) jak wstałam i spojrzałam na zegarek to była 11:11. Pewnie przez tą pogodę, u mnie pada i pada, maż w szkole do 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia pojedziesz jeszcze po lodówke;) Teraz musisz wyzdrowiec;) Ja się zastanawiam jak wyciągnąć Męża do silesi do katowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a u mnie słonce świeci;) choc chwilowo schowało sie za chmurami ale jak narazie pogoda jest fajna;) ciekawe jak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie deszcz;/ wiatrzysko mialam ochote połazic ale maz pewnie niebedzie chciał jak wroci z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe jak Ci sie chce??? Silesja jest ogromna... zawsze sie w niej gubie :) A czy Wy też tak macie, że poruszacie sie juz jak male wielorybki ??? czy tylko ze Mnie taka inwalidka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×