Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

hhiihihih :D A jakie upiekłas? Daria niestety ja Ci nie pomoge ale napewno dziewczyny jeszcze się tu pojawią i dadzą CI jakies rady odnosnie tych przeziębien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria2010 co do przeziębien to mi gin powiedział że jesli nie są na tyle duze by brac antybiotki to nie szkodzą dziecku, a katar to w ogole nie ma wpływu na ciąże:) Ilosiaa a nie przydadzą Ci się dwa takie kocyki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynka, to nic że pół masy najpierw wylizałam ;-))) ilosia dzięki śliczne bez pośpiechu, oby do marca doszło ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojdzie szybciutko napewno:) tymbradziej ze blisko:) Jus nie mam 2 grube i 2 prezentowe i ten juz nadmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy jecie ciasto a ja pożarłam całą czekolade:P Aż Maluszek zrobił się aktywny skacze z boku na bok "prawy do lewego" hhi A co plackow pisałyście ja tez uwielbiam i smaka mi narobilyscie ze moze jutro zrobie. Wtyg wymysliłam sobie ze zrobie zdrowe takie palcki i zamiast smazyc na patelni to wlozylam do piekawnika z niewielką iloscia tłuszczu, ale jakies dziwne wyszły, smazone o niebo lepsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja tylko ze d murzynka robilam jeszcze mase serowa;) A ja juz mam dylemat co jutro na obiad zrobic;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety koniec z gotowaniem, jutro wracam do pracy ;-( ale może na dobre mi wyjdzie bo nie będę się tak objadać tylko jak ja was nadrobię ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gwiazdy... byłam u teścia na obiadku, na szczęście teściowa w pracy :) zostawiłam tam mojego łobuza i pojechałam z Ł po zakup lodówki :) i kupiłam tylko przywiozą mi dopiero w piątek a i kupiłam jeszcze odkurzacz :D a co do tej sexi piżamki to kupie ją po porodzie bo teraz to mi sie raczej nie przyda... ale mojemu też się podoba i mówi : to zamów... no ale poco ma leżeć??? teraz mam inne wydatki :P ... hehe np perfumy... - podobają Wam się DKNY by delicious...??? ależ ja głupiutka jestem... ale obiecałam sobie, że jak zalicze poprzedni rok bez warunku to kupie perfumki... ale też mi szkoda 250 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z buzią to i od razu inaczej brzusio wygląda, ślicznie, naprawdę, taka szczuplutka i tylko piłeczka malusia no może ja też się kiedyś odważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia ja też je uwielbiam i nie wiem czy jeszcze są ale ja zamawiam z fm za 32 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi fonia no wlasnie to i ja moze pokażę swoje oblicze :) Ilosiaa ładnie wyglądasz z brzuszkiem:) Ty w krotkim rękawku a ja ciągle w tych swetrach ech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia ale Ty młodziutka jesteś... i ślicznie wyglądasz :) naprawdę!!! a ile masz lat? moj lekarz mi mówi, że by mi 24 lat nie dał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia napewno nas nadrobisz;) Ilosiaaa jaka fajna kobitka z Ciebie!! A brzusek super,taka piłeczka;) Wkoncu nie tylko ja pokazałam swoja buzke;P Andzia gratuluje kupna lodowki i odkurzacza;) Co do perfum... moj M lubi pur blance i jak czyms innym sie popsikam to kreci nosem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa ładnie wygladasz :) Fonia29 a czemu dalej nie weźmiesz zwolnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam trochę odpowiedzialnych rzeczy za które odpowiadam, ja z tych naiwnych w pracy jestem, mnie by potem sumienie gryzło, a nie chcę. podokańczam i planuję od grudnia już nie wracać do pracy, oczywiście pod warunkiem że wcześniej mnie nie wkurzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mi smaka na ciasto narobilyscie :) Andzia :) mnie się podobaja te perfumki i jeżeli mogę Ci coś pradzić to kup na iperfumy.pl sa oiryginalne i dostawa gratis http://www.iperfumy.pl/dkny/dkny-be-delicious-100-ml-woda-perfumowana/ tam za 100ml zaplacisz 211, ja ostatnio skusiłam się i kupiłam Moschino Glamour i Paco Rabanne Lady Million lubie mieć kilka flakoników perfum do wyboru :) ilosiaaa jaka z ciebie słodka mamusia i młodziutka :) Andzia :) czekamy na fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, jak się zdenerwuję to znów ich zostawię i już mam nadzieję że się nie rozchoruje od ciepłego ciasta ?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia wariatka jestes wiesz? Ilosiaaa nie ma czego się wstydzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem thuete tak jak wy co poniektóre :-) chyba mnie zgaga bierze, a jak popiję mlekiem( na zgagę ) to pewnie sr...a dostanę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz mnie na myśli?:P Ciasto a potem mleko... napewno by sie to tak skonczylo jak napisałas;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazaj na mleko bo zawsze po nim jest kiepsko;p z zapaszkiem;p bynajmniej ja tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×