Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Andzia zapomnialas o linku:P Kiedys juz bylam na tej stronce;) Szkoda,ze wiecej zdjec nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka;D Wy wszystkie macie większy brzychol odemnie... kurka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe o tobie też ;-) ilosia trudno nie będę tego wąchać ja lecę bo mąż już na mnie krzyczy i czyta mi przez ramię, i jeszcze opitol dostałam że to napisałam, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Andziu:) coraz bardziej podoba mi sie pisanie jak juz widze buzke jakos tak inaczej jest:) tez młodziutka jestes jak ja mlode mamcie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia śliczny brzusio, i nie przesadzaj, nooo ogromnego chyba nie widziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śliczny brzusio:) domyslam się ze większosc juz widziała tą galerię, no wlasnie szkoda ze tak mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś się obudził i szaleje... :P a tatuś testuje nowy odkurzacz :P a mamusia się opieprza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jak chcesz, to każdego indywidualna sprawa :) takie sprosstowanie, żebyś mnie zle nie zrozumiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi link z brzuchalem juz wysyłałam, a ukaże się jak mi ktoś ładne zdjęcie zrobi bo jak na chwilę obecną nie ma kto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki . Tuethe tak jestem blond, natomiast z zawodu jestem fryzjerką, choć nie pracuje w zawodzie. I uczę sie nadal... ale miałam wszystkie kolory na głowie... pokazać Wam jak miałam rude?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia niedobry Mężuś;P Andzia ja mam 88 tzn pare dni temu mialam :) Jus ja sama mecze sie ze zdjeciami;) czasem cos tam mi wyjdzie;P Dziewczyny tez tak macie,ze dziecko wypnie Wam sie na jednym boku brzucha? Bo mi co jakis czas Julka wyina sie w prawy boku i smiesznie to wyglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia pokaz:D ja nigdy nie chcialam farbowac wlosow az nie odwaliło mi coś pod koniec kwietnia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też Kuba się tak wypina czasami :P faktycznie śmiesznie to wygląda... 3 cm to nie taka różnica ale na zdjęciu wydaje się coś innego. zaraz wkleje linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jak M zrobi mi zdjecie to bedzie lepiej widac niz jak ja sama sobie robie;) Andzia z Ciebie jest więsza chudzina odemnie!! Fajnie Ci było w tych rudych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie sama telefonem bym nie zrobiła, musiałam czekać aż Ł wróci. A w rudych to sie przyzwyczaic nie mogłam... bo to była taka pierwsza mega metamorfoza, z długich blond na krótkie rude... Ej czy wasi mężczyźni też mają konsole do gier i grają cały czas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się męcze moim wielkim aparatem lustrzanym,ktory mi M kupil bo się uparłam,ze chce;) Mój ma komputer i ciągle gra choć teraz robi kółka do kolczugi. Ma w planie kupic sobie xboxa 360;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki t mozliwe zeby junior mnie kopal po.....waginie przynajmniej w tamptej okolicy od wczoraj cos mi tam tak mocno pulsuje i nie wiem co sie dzieje, bo tylko w tym miejscu go czuje jak to on.a tak zawsze w roznym miejscach.a ja wam foty nie dam ryjoczkiem bo nie mam juz sie nie umie meza doprosic zeby zrobil brzuchola a co dopiero normalne chba ze slubne wam pokaze ale to 2 lata stare jak uda mi sie wkleic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka ja tez tak mam... i czuje czasami kopniaki tam na dole tak centralnie... ale to nic złego, czasem dzidzia sie tak układa :) Tuethe mój ma xboxa 360 i czasami całymi dniami ciupie... ehh dobrze, że mi już przeszło, bo jeszcze nie dawno to grałam i strzelałam razem z nim:) uważaj bo to wciąga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka ja tez tak czasem mam. Jesli chcesz to wklej ;) Ide z psem na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja bym pograła sobie w wyścigówki choc w strzelanki tez;) Jak mi dal keidys na konsoli pograc to sie ze mnie smial z Bratem.. przeklinałam, wkurzałam sie az wkońcu ciepłam padem i powiedziałam,ze nie gram wiecej. No i Brat wziol konsole do angli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×