Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

czesc dziewczyny;) nie umialam przez pół nocy spać i czuje się jakbym dostała od kogoś niezły wpiernicz:/ Inwazja fajne ciuszki;) Sonka to ja mam podobnie ze zwolnieniem tylko,ze od 24 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:)) kurde ale dzis sie niewyspałam:( tragicznie sie czuje naszczescie dzis nic niemusze robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ale produkujecie tych postów :D Miałyście już może badaną glukozę z obciażeniem? Ja byłam w sobotę i muszę powiedzieć, że stresuję się trochę - dzisiaj mąż ma odebrać wyniki. Ah no i miałam do wypicia roztwór 50 g glukozy i powiem Wam, że to nie było takie straszne jak wszyscy mówili. Fakt, że ten roztwór byl aż gęsty, ale jak ktoś lubi watę cukrową to z tym też nie powinno być problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani a ja mam napisane na skierowaniu 75g po godzinie i 75g po dwóch godzinach czy to znaczy że dwa razy to będę piła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
cos dziwnego dzis jest w powietrzu chyba. Jestem strasznie oslabiona, senna, oblewaja mnie poty jak do omdlenia...zastanawiam sie nad anemią, za tydz mam wizyte na szczescie. duże macie brzuchy juz. Ja to taki średniawy ale juz odczuwam go:) szczególnie jak zakladam skarpetki:) zdarza wam sie zemdlec?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz byłam bliska zemdlenia, to było w dużym klepie i było duszno strasznie, staliśmy z mężem w kolejce do kasy i nagle mroczki przed oczami... myślałam, że za chwilę minie, ale musieliśmy wyjść, dopiero jak wyszłam na dwór to od razu było mi lepiej, więcej do dużych sklepów nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia29, wydaje mi się, że nie. po prostu będziesz miała badany cukier po godzinie od wypicia, a później po kolejnej godzinie. Tak mi się wydaje... Lekarz chyba nie mówił nic o zakupie dwóch porcji glukozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam napisać. Od kilku dni piersi zaczęły mnie boleć, a przedwczoraj zorientowałam się, że mam jakieś wilgotne sutki, no i ścisnełam... siara leci :D Dobrze, że miałam juz kupione wkąłdki laktacyjne. Kupiłam większy stanik, no i staram się bardziej uważać, nie sciskać piersi ani sutków, ale jak tu je hartować nie dotykając?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia29, weź sobie połówke cytryny ze sobą - ponoc poprawia smak :) A no i ważne jest żeby ten roztwór w ciągu 5 minut wypic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidian, mi się robi słabo jak schylam się po coś. Dlatego też staram się tego nie robic i kucać jeśli potrzebuję coś podnieść z podłogi czy z niskiej półki sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, Nassani witaj mamusiu blizniakow, jak sie czujesz, duzy masz brzuszek, napisalas ze masz juz siare, ja jeszcze nie mam a w czwartek zaczynamy 6 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek666. u nas w środę kończy sie 25 tc, brzuszek szczerze mowiąc? OGROMNY!! :D No ale dajemy jakoś radę :D Choć w pępku 117 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki nasani napewno wezmę puszek, to nie reguła, mi leciała siara dopiero po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka a Ty dziś masz usg może?? My po południu wybieramy sie z mężem na połówkowe usg! to dopiero drugie kiedy zobaczymy naszego bobaska!! Mam nadzieje,ze wszystko będzie wporzadku z Nim i być może dowiemy sie jaką ma płeć :D tak bym chciała już wiedziec :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidian ja jak jestem gdzies na zakupach i jest ciepło to jestem tego bliska... dlatego staram sie unikac takich miejsc;) Mroczki przed oczami, cała w momencie jestem mokra:/ nawet raz w przychodni prawie sie kipłam... Orlla trzymam kciuki aby wszystko było dobrze;) Mi siara leci juz około miesiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko odnośnie jeszcze tej glukozy to trzeba robic na czczo? Razem z tym skierowaniem dostałam tez morfologie i mocz noi chyba dobrze by bylo to zrobic razem czyli byc na czczo, jak ja wytrzymam bez jedzenia tyle czasu. Jak to u Was wygladało? Orlla bedzie dobrze. Powodzenia i nie stresuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLLA trzymam kciuki za połówkowe usg :) GULA z tego co przed chwilą wyczytałam na jakimś forum, to na to badanie idzie się na czczo. Była dziś moja mama przyniosła dla Nataniela: śpioszki welurowe, ogrodniczki, bluzeczkę i kombinezon z dinozaurem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Jus ja robiłam tą glukozę na czczo ale o 12.30 :D bo sie wygrzebać z domu nie mogłam. Więc najlepiej idź rano i pobiorą Ci morf. i wypijesz to świństwo. Ja robiłam osobno morf. a osobno glukoze i wtedy tylko z paluszka mi pobrali. lidian ja też tak miewam, czasami to jestem mokra jakby ktoś na Mnie wiadro wody wylał, z tym, że ja to tłumacze, że choroba ze Mnie wychodzi, bo ostatnio sie kiepsko czułam, a słabo też mi sie robi, ale jestem bliska anemii wiec to chyba dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek666 ja jade do szpitala :).Jak bylismy na pierwszy usg 9 tyg.temu to odrazu wyznaczyli mi nastepne 2 usg ,czyli teraz połówkowe i w dniu wyznaczonej daty porodu ostatnie :( tylko 3 !! NA CAŁE 9 MIESIECY! :O kpina! człowiek sie z nerwów niera zpoplakał ,że cos jest nie tak :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także uważam, że liczba usg jest za mała. Już nie mówię, aby badać dziecko za każdym razem, ale aby mama zobaczyła je i czy wszystko jest w porządku. Ja miałam usg w : - 8 tydzień- potwierdzenie ciąży - 12 tydzień- usg genetyczne - 16 tydzień- w szpitalu sprawdzali czy dziecko dalej się rozwija ze względu na moje ciśnienie - 19 tydzień- usg połówkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen poprosze zdjecia tego co dostałas;) Musze poogladac tez cos innego juz rózowe ubranka:D Orlla dlatego ja etz sama prywatnie ide na usg zeby zobaczyc co z Malą. Mąż powiedział,ze mam sobie isc w tym tygodniu bo wie ze chce;) Dziewczynki bede potem bo koelzanka zaraz bedzie;) Uff zdazylam wszystko na pizze przygotowac:D pewnie Wam znowu smaka zrobilam :D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla chodzisz na nfz? Oni przewidują tylko 3 w czasie ciąży a za resztę trzeba płacic. Nie wybierasz się na trojwymiarowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam brana krew 2 miesiace temu raz,i mieli sprawdzić jej pod kontem różnych choróbsk.Do dzis nie wiem jakie były wyniki :O.Zapytam oczywiście . Nie wiem,czy pobiora mi krew dziś,ale tak czy siak zjadłam syte sniadanie :P i ciastko na deser :P a co :P!! teraz bede pościc do godziny 14.30 bo wtedy zacznie sie skan.Mam nadzieje,ze nie przeszkodzi moj posilek w zbadaniu krwi i czego tam trzeba w niej :P.Niekt mnie nie pouczył jak mam sie ustosunkowac do sprawy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem, że mój lekarz pozwolił mi zjeść delikatną kanapeczkę i wypić gorzką herbatę na śniadanie przed badaniem na glukozę. Tylko, że od tego śniadania to ii tak ponad półtorej godziny minęło. Ja tam studiów medycznych nie kończyłam, ale wolę słuchać się lekarza :) Zobaczymy jaki będzie tego wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pod dlugiej przerwie:D widze ze niektore mamuski pokazaly buzki:P....ale sie zrymowalo...:P ....sliczne brzusie! takie zgrabniutkie:) I ze jednak na pistacje sie skusily:P...mowilam ze pycha:D glukoze robilam na czczo rano...kobietki w gabinecie dodaly mi troche soku z cytryny i nie bylo tak zle:) dzis znow wyruszylam na zakupy;)...i jak zwykle wrocilam z czyms dla Miska:)....normalnie w sklepie opamietac sie nie moge jak widze takie sliczne malutkie rzeczy;). pogoda super!! sloneczko swieci i jest strasznie cieplutko:) az w domu sie siedziec nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani dziwi mnie, ze twoj lek. pozwolil Ci zjesc male sniadanie przed badaniem glukozy... moj mi podkreslil pare razy - NA CZCZO!!! A jak sie umawialam na badanie to tez babki mi kazaly byc na czczo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×