Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

no wysoko jak ja patrzylam to drozsze od aventu sa i maja smoczek oraz jedyna butelke antykolkowa na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojęcia czy np dwie butelki wystarczą dziecku dopoki samo nie zacznie jesc, no smoczki to chyba trzeba częściej zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria2010, co do tej glukozy to tez poczytalam, że tak naprawdę to lekarze się martwią i cokolwiek robia jak wynik przekracza 160. Kurcze, nie wiem czy dzwonić do mojego gina i zawracać mu głowę, czy nie... Wizytę mam dopiero 26 listopada, więc niby tylko półtora tygodnia.. no sama nie wiem. Daria2010, lekarz skierowal Cię na powtorzenie glukozy z 75 gramami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaa a do tego latatora tommy to pasują tylko butelki tommy? to samo pytanie co do nuk, ech ja się na tym nie znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoczki to w miarę zuzywania się powinno się zmieniać. A ilość butelek zalezy od sposobu karmienia. Na początku przydają się też ponoć mniejsze butelki, a dopiero po miesiącu czy dwóch te większe. Dodatkowo dzieci karmione mieszankami trzeba dodatkowo przepajać, więc ja np. do tego uzywalabym już odrębnej buteleczki niż do mleka. Jak dla mnie to na jedno dziecko 2x150 ml + 3x250 ml i chyba powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani jezeli cos Cię niepokoi to pewnie ze zadzwon do gina i powiedz mu jakie masz wyniki, i co ewentualnie masz zrobic. Jak mnie matrwiły wyniki morfologii to dzwonilam do niego i mowilam przez tel co i jak a on mi te wyniki interpretował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus wiesz ze niewiem ale sprawdze to:) kochana ja zakupilam zestaw mam 4butelki 150 4 x250 i w zestawie mialam sterylizator i podgrzewacz i sterylizator przenosny i w kazdym były butelki wiec wsumie mam 9 starczy mi na długoooo:) do tego komplety smoczkow o kazdym przepływie x2 wiec zakupy tego typu mam zglowy naprawde na długo:)) mam pytanie a czy ktoras z was rozwazala butelke 340?? widzialam taka na allegro ale czy sa potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jak narazie kupie jedna butelke, nie wiem sama to zlezy od tego czy ebde miala pokarm czy nie.. Chyba,ze za punkty w payback wezme sobie caly zestaw z awenta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani-własnie nie skierował, poiedział ze ok. Ale tez słyszałam opinie ze powtarza sie ,ale juz zglukozą 75ml. Mam wizyte 30 listopada ,to sie zapytam. Mysle ze spokojnie mozesz poczekac do 26 . Chyba ze masz telefon do dok. to zadzwon i sie zapytaj bedziesz spokojniejsza.Ja wizyte miałam 2 tygodnie po odbiorze wyników 145 i poczekałam do wizyty ,NIC sie nie działo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilossia-jak sciągam pokarm dla noworodka ,to mała jadła najwiecej 40ml i sie najadała ,250ml uzywam teraz do mleczka dla 2 latka i całej mi nie raz nie zje .Mysle ze spora ta butla co widziałaś:). JA na poczatek kupie 150ml,czy mleko czy herbatk to napewno wystarczy na jakieś 5mc (potem w prowadze wieksze ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki daria no ja niemam doswiadczenia i pierwszy raz widzialam taka butle tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem! Migotko Boli Ciebie żołądek,czy może masz jakieś skurcze? Ciekawa jestem co tam ORLLA nam napisze.Zapomniałam zapytać za jaką płeć trzymamy kciuki.Pewnie już po usg. Co do butelek,to kupiłam jedna małą avent.Na początek nie ma sensu kupować więcej jezeli sie karmi piersią.na Większe butelki mamy jeszcze sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem ciekawa z jaką nowina wroci tutaj Orlla;) Kurka a mnie znowu strasznie bola plecy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka-a masz skurcze,twardy brzuszek,bo raczej to tylko no-spa jest bezpieczna w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka-jak ja miałam skurcze to mi w szpitalu powiedzieli 2 nospy i poleżec, ale jak sie nasilaja to przyjechać. Moze skonsultuj to ze swoim lekarzem,Ja biore tez magnez to pomaga,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, przyszly do mnie dzis dwie paczki z ciuszkami, powiem Wam, że jakościowo do najgorszych nie należą ale za gruba bawełna to też nie jest, jak dla mnie to jestem zadowolona, bo w domu mamy ciepło także nie będę musiała dzidzi ciepło ubierać a w razie czego mam cieplejsze sweterki, kolory ładne, żywe, podobają mi się, ogólnie ok jak za tą cenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elloł ;P jestem z powrotem!! :P Więc nasz dzidziuś jest zdrowiutki,ma 18 centymetrów.Wszystko dobrze.Miałam nakazane przed skanem wypic pół litra wody,zeby dzidziuś był wyżej w brzuchu do tego badania,i nie wiem CZEMU?!! ale jak Pani zaczęłła mi jezdzić tym skanerem mocno naciskając na brzuch to miałam potworne kłucia i bóle w krzyżach :O nie mam pojęcia co to spowodowało! podobno to ,,normlane,, a ja miałam łzy w oczach z bólu i z tego wszytskieg nie potrafiłam sie skupić na widoku bobaska w brzuchu :(.Moją pierwszą myślą było to,że poród to dopiero bolesna sprawa będzie :O nie wyobrażam sobie co nas czeka... ehhhhh.... :(. Mamy fotki bobaska,ale nie bardzo konkretne,bo dzidzius był buzia do nas,a na takim zwykłym usg to nie widać dobrze rysów ,tylko zarys szkieletu :(.Zmienił mi sie termin porodu na... 3 kwiecien :( ehhh...niestety chyba sie na tym skończy,ze ja jako ostatna powije bobaska :(. Poszliśmy potem z mężem na miasto,chciałam luknąc na ubranka i w sumie w jednym sklepie cos mi tam w oko wpadło :P,ale zakupie to bliżej wekeendu :P. Płci nie poznaliśmy iiiiii nie poznamy aż do porodu :) tak zdecydowaliśmy!! :P usg prywatne 3d kosztuje az 300 funtów :O a za te pieniażki można kupić dziecku porzadny wózek,dlatego razem z mężem zdamy sie na los :D i niech płeć dzidziusia będzie niespodzianka :D,zreszta pierwsza opcja w ogóle była taka ,że nie chcemy widziec czy synek czy córa,a potem sie rozochociliśmy,żeby wiedziec :P. Mam pytanko odnosnie ubranek... bo tu w skalepach są napisane albo dla noworodka,a następne to pisze od 0 do 3 miesiecy... hmmm... i nie wiem czy nie lepiej pokupic takich zestawików odrazu na 3 miesiace wzwyż.,... tylko czy nie beda za duże na noworodka?? jak Wy robicie Kobietki??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marcóweczki:) no ja zamelduję, że jestem po połówkowym i mimo że bardzo liczyłam na chłopca, to mam dziewczynkę. To chyba tak z przekory, żeby nie było przewagi chłopców w miesiącu marcu:D Poza tym wszystko ok, niunia zdrowa jak rybka:) Czytam o waszych zakupach i dębieję , bo ja nie mam jeszcze dosłownie nic:( Pozdrawiam brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super dziewczyny że z maluszkami wszystko ok!!!:) Monika gratuluję dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się dziewczyny, że wszystko ok z Waszymi malsuzkami:) ORLA jeżeli chodzi o ciuszki to ja kupiłam 4 komplety na noworodka wzrost 56cm, resztę kupuję na 62cm, chciałam od początku kupić wszystko na rozm. 62 ale doszłam do wniosku, że jak maluszek urodzi się np. 52cm to będą to trochę za duże rzeczy - taka jest moja opnia:) Gratuluję decyzji o tym, że nie poznacie płci aż do rozwiązania, ja też mialam taki zamiar ale ciekawość niestety wygrała:) Ale nie żałuję, że znamy płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina fajnie,ze jestes zadowolona z ciuszkow;) Orlla podziwiam,ze nie chcecie poznac plci dziecka... Ja bym nie wytrzymała;) ja mam pare ubranek tych najmniejszych a potem reszta juz o rozmiar wiekszy bo nie wiadomo jakiej wielkosci się urodzi... Manika gratuluje córeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moja teściowa już na szczęście pojechała... Nawet nie było tak źle, bo nie miała się do czego przyczepić... tzn przyczepiła się w sumie do kwiatków, że należy je podlać ( to są kwiatki mojego brata, mam mu je zawieźć w któryś dzień do domu), a ja na to, że je się podlewa raz w tyg., ale Ona, że trzeba je podlać bo zniszczę bratu kwiaty, a ja jej kur... mówię, że mój brat szukał w necie instrukcji obsługi tych kwiatów i mówił, że one nie potrzebują dużo wody... no to Ona je ściągnęła i wymoczyła do granic możliwości!!! A noi oczywiście coś się zgadało, na temat pufy, że Ł chce sobie kupić taką piłke... nie wiem czy wiecie o co mi chodzi...? na to Ona, że to przecież kosztuje 100 zł, a Was nie stać... grrr ja pierdole... no to przepraszam ja nie moge sobie niczego juz kupic bo bedzie dziecko??? przeciez to jest moje dziecko i moje pieniadze i ja na to pracuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA to ja pytałam o jakość pieluszek.Ten sprzedawcz faktycznie ma tanie.Ja płąciłam za flanelowe 5,50zł w małym sklepie.Zmniejszyłam moje zamówienie do 390zł,ale to jeszcze nie będzie koniec.Zostawię sobie zakup kosmetyków na początek lutego.Będzie dłuzsza data ważnosci. MANIKA Będziesz miała dwie Księżniczki.Twój Synek jest równiutko 2 lata młodszy od mojego. ORLLA Ja bym nie wytrzymała.Pewnie wiesz ale nie chcesz mówić hihihihi Mam dużo ubranek angielskich po Chrześniaku moim.Co do rozmiaru 0-3mc to musisz się dokładnie przyjżeć,one są różne.Tzn jedne bodziaki np.są troszeczkę większe od innych.Może dlatego u nich jest taka skala od 0 do 3mc.U nas łatwiej na cm się zorientować.Jak dla mnie przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia współczuję z powodu tesciowej, a daleko mieszka od Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×