Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

melduje się ;) widzę, że niektóre z Was mają "fajne" teściowe, a ja się martwiłam, że moja, że moi teściowie ogólnie się nie interesują tym jak się czuję i w ogóle co u nas :) teraz widzę, że to w sumie nie jest takie złe. bym nie wytrzymała jakby mi teściowa kupowała zasłony?? albo sprzątała?? nie ma mowy ;) za tydzień dopiero mam wizytę u lekarza, już się doczekać nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się ;) widzę, że niektóre z Was mają "fajne" teściowe, a ja się martwiłam, że moja, że moi teściowie ogólnie się nie interesują tym jak się czuję i w ogóle co u nas :) teraz widzę, że to w sumie nie jest takie złe. bym nie wytrzymała jakby mi teściowa kupowała zasłony?? albo sprzątała?? nie ma mowy ;) za tydzień dopiero mam wizytę u lekarza, już się doczekać nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja to zlota kobieta.zawsze pomoze jak cos sie potrzebuje ogolnie to bardzo dobrze trafilam a zaslon mi nie kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze napewno a tesciowa mieszka 20 km od nas w jednym kierunku a moja mama 20 ale w przeciwnym do tesciowej:)swatowe do siebie maja 40km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i mysle ze tesciowa z maluchem kilkumiesiecznym bez problemu bo moja mama nie bardzo bo za dzieciami nie przepada .mojej mame to owszem dziecko ale juz takie komunikatywne co ci powie ze chce jesc pic albo siku .mysle ze juz takie 2 letnie to mojej mamie spokojnie ale nie wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mieć kogoś życzliwego i chętnego do pomocy,przynajmniej na początku.Ja po cc lezałam 5 dni w szpitalu i tydzień w domu plackiem leżałam.Bardzo chciałam karmić i Mąż przystawiał mi Synka do cycola.Mył mnie i Małego.Wiem że kazdy poród jest inny,jednak bardzo się boje że będę miała druga cesarkę.Żeby buło ciekawiej to planujemy w lutym przeprowadzke i bedę musiała z Maluszkiem prowadzać Starszaka na przystanek do szkoły prawie 2km w jedna stronę.Trzeba było robić prawko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja do piero jem sniadanko, marcówka-masz racje ,życzliwa osoba w te pierwsze dni po powrocie z dzidzią do domku to skarb, moja mama przez 3mc była co dziennie mi pomagac, mała miała czesto kolki, i często płakała, zaparcia a mama wiedziała co zrobić, bo ja zaraz wyłam razem z córką. Wiec mie uspakajała. A tesciowa,lepiej nie mówić.przychodziła tylko sie pomadrzyć, i chyba specjalnie złe rady dawała, i jeszcze jak mała spała to specjalnie robiła wszystko aby małą obudzić. Przez tą babe to bym sie nabawiła chyba depresji. Az przyszła raz z wielkim katarzyskiem i jakims chorubskiem(chyba spejalnie)i mąż w końcu się w kurzył i mamusi tak nagadał, że miałam spokuj i nie przyłaziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiem co to znaczy kolka.Jak juz Dziecko zaśnie to najlepiej nie oddychac żeby się nie obudziło.Jaśko miał kolkę przez 9miesięcy ,a ja po 3 musiałam wracać do pracy.Ciekawie było.Teraz będzie lepiej na pewno.Do pracy nie wracam.Będę kurą domową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupiłam, ale kupiłabym, gdybym była w 4 miesiącu najdalej. Szczerze? Dzięki bliźniakom mam już brzuch jak conajmniej w 8 miesiącu, więc i tak niedługo nie będę juz pewnie nigdzie oprócz lekarza wychodziła, bo najzwyczajniej w świecie fizycznie nie dam rady. Wkurza mnie to nieprzeciętnie, że jak wychodzę to góra godzinę połażę a później muszę cały dzień odpoczywać... No ale jeszcze trochę i dzieci znajdą się po wlaściwej stronie brzucha :D A jak się tylko zrobi cieplej to nadrobię spacerkami z bliźniętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mi sie nie przypomina żeby któraś kupowała te spodenki:) jakieś podobne dziewczyny pokazywały ale tych chyba nie;) A gdzie jest tuethe?? Juz powinna być :D:) Boli mnie brzuch na dole wy tez tak macie?? tak jakby dno macicy jak nogami ruszam tzn jak chodze to nie ale jak siedze na kanapie i chcę sie przesunąć to wtedy boli i to dość mocno. Jakby brzuch był za ciężki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani ja w tym tyg ide sie zapisac do szkoły rodzenia;) Ja tez mam super Teściową;) No ale jak każdy ma czasem swoje odpały;) Ja neistety do pracy bede musiała wrocic ale na szczescie mam z kim dziecko zostawic;) Gula ja mam take spodnie tylko czarne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D tuethe w tym samym czsie pisałyśmy posta :D a ja właśnie się o ciebie w nim upominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWKA Ja tak mam z tym bólem, nie jest to coś co boli mocno, ale nie jest to jakoś przyjemne. Ja kupiłam troszkę podobne spodnie, także na kant, ale nie moge za długo w nich chodzić, bo jak siadam to są mało elastyczne i upijają mnie w dół brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASSANI, ciebie trzeba liczyć x2 :) brzuszek masz przepiękny, no ale gdzieś te Twoje maleństwa muszą się pomieścić. Jeszcze troszkę musicie pobyć w trójeczkę, najwyżej będzie leżeć, pachnieć i rosnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim mamusiom za miłe słowa :). Ja również z mężem zapisaliśmy sie do szkoły rodzenia,beda to tylko 2 spotkania po 2 godziny i dopiero pod koniec lutego :(.Jedno bedzie o porodzie,oddychaniu i srodkach przeciw bólowych a drugie jak sie ajmowac bobaskiem.bedzie po angielsku więc mam nadzieje,ze cos z tego zrozumiemy :P. Tak mi sie wydaje ,ze jeszcze dużo czasu zostalo do rozwiaznia :).Niestety moje macierzynskie zaczne dopiero w polowie stycznia :( a tak bym chciała juuuuż siedzieć w domku.Moge przejsc na wolne dopiero 11 tyg przed porodem,takie tu panuja zasady :(. Nic pryjemnego wstawac po 5 rano,i jechać rowerem do pracki,kiedy zimno i ciemno :(,juz sa minusowe temperatury a co bedzie w grudniu :(.W tamtym roku 3 razy zaliczyłam glebe na rowerze :P bo nieopatrznie gdzieś mi sie lodzik znalazł pod kołami :P ale był wstyd :D ! wioche zrobiłam :D przy ludziach :P. Teraz nawet jak pada deszcz to uwazam,zeby mi cos nie podjechało ale boje,ze uskzodze siebie lub dziecko :(. Bardzo nie na reke mi jeżdzic autobusem :( w dodatku musialabymw stawac okolo 4.45 rano zeby dotrzeć na 6 do pracy a mam tam 2,5 km.drogi :(. Na nogach nie bede chodziła bo niebezpiecznie jest,niera pijany element sie szlaja o tej porze :( a kobieta tocząca sie z brzuchammarna bedzie miała szanse na ucieczke w razie czego :(. Mój małżonek dopiero poczynił pierwsze kroki w kierunku prawa jazdy,jednak praca... i inne sprawy zajmuja mu czas,i wątpie czy w najbliższych miesiacach uda mu sie zrobić prawko :(.Obawiałam sie wlasnie tego czasu zimowego i mojej jazdy na rowerze :(, mam wrażenie,ze sie nie przejmuje bardzo tym ze pedale rowerem :(.Ehhh... ale co ja sie Jemu bede żalić...wkońcu to mnie rosnie brzuch nie Jemu :(.Fakt faktem coraz ciężej sie robi ,krzyze bola... ale najważniejsze,ze dzidzius zdrowy jak ryba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA podobaja mi sie te spodnie,tylko rozmiary za małe szyją hihihi.Cena spoko,może zaryzykuj. ORLLA ja sobie nie wyobrażam siebie teraz na rowerze,a co dopiero na lodzie.Pisałąs że ciebie czasem bolki brzuch,może to przez ten rower.Kurczę nie zazdroszczę Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam wczoraj położnej o twardnienie brzucha,powiedziała ze to normlane,e macica cwiczy miesnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla- w Irlandii Pd mozna przejsc na wolne od samego poczatku ciazy, ale trzeba uwazac zeby nie zwolnili przed 24 tyg ciazy, ja teraz jestem w 23 a moj szef powiedzial mi ze jak mi sie nie podoba to mam isc na chorobowe a ja na chorobowe mam za malo skladek wiec chodze 1 w tyg dopracy zarabiam jakies marne grosze i zyjemy z 1 wyplaty, teraz moj R zachorowal i siedzi w domu ma 3 dni wolnego a za pierwsze 3 dni nie placa ehhh ja nie wiem jak to bedzie, a tu takie wydatki nas czekaja.....Orlla glowa do gory, wszystko bedzie dobrze, najwazniejsze ze nasze dzieci sa zdrowiutkie a wszystko inne napewno sie ulozy, ja najbardziej martwie sie wozkiem bo tu sa takie ceny blizniaczych ze glowa mala, moze ty bys mogla podeslac mi link do jakiegos sklepu z wozkami w irl polnocej, podobno macie nizsze ceny ;-) pozdrawiam cieplutko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka dzisja fajnie mi sie spało;) Popatrzałam an zegarek byla 10 i stwierdzilam ze jeszcze troche poleze i obudzilam sie o 11;P BYlam w sklepie a obiad juz mi sie gotuje i jestem do waszej dyspozycji;) Orlla kurka... masz przechlapane:( Ja bym sie bała jezdzic na rowerze w zimie tym bardziej,ze rok temu pare razy sie wywalilas... 2,5km na nogach to nie jest zle... chyba bym wolala isc niz jechac. Ja do pracy dreptalam 4 km i teraz zajmuje mi to ok 50 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych spodni..Ja je kupialm chyba z 3 miesiace temu. Jest z tyłu taka gumka i musialam ja dac jak najciasniej a i tak na poczatku mi to za duzo było, dopiero w tym tygodniu powiekszylam o jedna dziurke;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLLA smutne to co piszesz :( my jako ciężarne w Polsce mamy zakaz jeżdżenia na rowerze. Jak słyszę, ze ty codziennie i zima także, to jest mi bardzo przykro, że tak ci ciężko :( Dziewczyny jakie Ja dzisiaj miałam koszmary w nocy, normalnie szok, obudziłam się z tak walącym sercem. TUETHE poszerzyłaś pewnie przez te batoniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen dzięki;P Jednak teraz jakos nie mam ochoty na batoniki i leza sobie. Chyba mi sie przejadły;P Ja tez ostatnio mam jakies koszmary:/ a to spadam w przepasc,ktora nie ma konca a to cos innego i w nocy spac nie umie a do tego skorcze łydek, grr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku666 byłam wczoraj w Dunnes Stores i widziałam 5-cio paki żółto białych body,dla boabsków,i spioszków też zółych :D prawie sie skusiłam! :P akurat był ze mna mąż,ale jakoś bez entuzjazmu podchodzi do kwestii ubranek :P,wiec tym bardziej ja sie ciesze,że bede miała możliwość sama wybrac to co mnie pasuje :D.W Marks&Spencer sa piękne kombinezoniki rózowy i niebieski,nie wiem po ile :P ale lukam w ich STRONE CODZIENNIE. Nie chce wydawać pieniedzy na firmowe i drogie ciuszki,chce zeby bylo minimum,skromne ale ładne :).Będe kupować w róznych kolorach z wyjatkiem różu ;) a jjesli okaże sie ze bedzie dziewuszka po urodzeniu,zawsze moża pózniej dokupic :).Zreszta całe dziecinstwo bedzie miała w razie czego na noszenie tego koloru :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU a co do wózkow to narazie patrzylismy z ciekawosci na Allegro,podpatrywałam też jakie tutaj dziewczynki maja upatrzone... Hmm.. napewno chcemy z pompowanymi kołami... Te wózki w jednym sklepie ktore ogladlaimy w całosci były zrobione z lekkiego materiału i wrecz robiły wrażenie tandetnych :( nie mogłam sie nadziwic jak tutaj tyle kobiet może wozic dzieci w takich niestabilnych wózkach :(.watpiłam :( kolory te byly ciemne i smutne.Dopiero zaczniemy sie rozgladac z wózkiem juz tak konkretnie jak zaczne macierzyńskie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja jestem u mamy wlasnie wrocilam z zakupow:) kurde a mi sie dzisiaj snilo ze karmilam maluszka piersia ale niestety co chwile o tym zapominalam i gdzies wychodzilam a pozniej sie zrobil jakis pozar czy cos ale nie pamietam dokladnie o co chodzilo bo sie obudzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja WAS bije Wszystkie na głowe :P śniło mi sie niedawno ,że urodziłam...koty!! a 3 dni temu,że psa :O i karmiłam go cycem! to dopiero schizy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×