Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

cos mi sie poo z allegro:/ wyswietla mi że nie mam zadnych obserwowanych a mam pełno:/ wrrrrr gdzie wyjestescie w ogóle?? bo cos dzidiaj kiepski ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to niestety jest z tymi autkami, że czasem się psują, w moim przypadku jest tak, ze zawsze w najgorszym momencie jak akurat nie mogę wydać pieniędzy na auto. Ja jeżdżę oplem corsą B, na szczęście (odpukać w niemalowane) ostatnio się nie psuje tfu tfu. Szukam przepisu na dobry obiad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam książkę "Co nieco o rozwoju dziecka" Zawitkowskiego, podobno jest dobra i z płytą DVD. Czekam na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja daj znac co i jak z ksiazka tez sie na nia szykuje a gdzie kupiłas?? no ja nissanem allmera i kit mu w ucho zjadlam czekolade narazie nastroj sie poprawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą książkę kupiłam na allegro, wszystkie są używane. pytałam w księgarniach, ale nie ma już tej książki, nie wznawiali jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa cena dość wysoka, kupiliśmy ją za 80,99 zł., ale może ją potem sprzedamy po przestudiowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny ale wam zazdroszcze. Chciałabym teraz coś pichcic np w kuchni puscic jakas fajna muzyke czekać na mojego M jak z pracy wróci. A tak to siedze w tej posranej firmie po 10 godz dziennie i jeszcze mi truja ciagle cos nie tak a to z klientem a to z faktura. Normalnie mam dosc. A mały kopie i kopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka no wlasnie, ja bym olala sprawe.ja dzis robie na obiad grzybowke:)a jak chcecie dam wam przepis na bardzo szybki i dobry obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z nudów policzyłam moja wyprawkę:D I oto ona jak na razie: GARDEROBA: bodziak bezrekawnik 2x bodziak krótki rekaw 5x bodziak długi rekaw 7x pajac bawełna 8x pajac bezrekawnik 10x koszulka bezrękawnik 2x koszulka krótki rękaw 6x koszulka długi rękaw 12x legginsy niemowlęce 5x sweterek wełniany 3x bluza (jest rozkoszna miniaturka blizy taty z kapturem:D) 1x kamizelka 1x rajstopy 1x spodnie 6x orgodniczki wełniane 1x czapeczki bawełnine 5x czapeczki jesienno-wiosenne 2x czapka zimowa 1x skarpetki 13x biciki materiałowe 4x spódniczki i sukienki maluczkie rozmiar 0-3 4x kombinezon wiosenny 2x kombinezon zimowy 2x HIGIENA: smoczek uspokajający TT 2x szczotka grzebień 1x termometr do wanny 1x termometr elektrczny 1x opakowanie na smoczek 1x Nose Frida 1x Sudocrem 1x butelka TT 260ml 1x termoopakowanie tt 1x łańcuszek na smoczek 1x chusteczki do pupy 7x +opakowanie płatki higieniczne wanna ręcznik 3x płyn dokąpieli i maść Oilatum SYPIALNIA: łóżeczko 1x materac 1x poduszka i kołdra 1x komplet poscieli z osłonką na łóżeczko 3 razy prześcieradło 2x rożek 2x jeden polarowy jeden bawelniany koce : 1x gruby, 2 x cieńszy podkład do łóżeczka 2x przewijak karuzela do łóżeczka no i cos dla mnie: piżama 2x szlafrok 1x majtki poporodowe 5x podkłady poporodowe mata poporodowa kojec to tyle chyba :) nie moge znaleźć takiego ogromnego koca z misiem cieplutkiego :/ gdzies były te wasze listy nie pamiętacie może na której stronie?? bo ja ich teraz nie odgrzebie musze zobaczyć co mi jeszcze brakuje:) wózek, fotelik, baza, spirytus de pepka sól fizjologiczna do nosa i chyba wszystko jejku pogubiłam sie musze to spisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka.. lista robi wrażenie, ja chyba tylu ciuszków na początek nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPIS: Lecisz do sklepu i kupujesz: -piers z kurczaka najlepiej podwojna - fix do potraw chinskich knorr -fasola szparagowa mrozona - ryz teraz tak: miesko kroimy w paseczki jak ktos mam sos sojowy mozna zamarynowac w sosie ja nie mam i nie marynuje i tez dobre jest smazymy , gotujemy fasole a pozniej obtaczamy w bulce tartej,gotujemy ryz i robimy sosik wedlug instrukcji na opakowaniu.jak mamy wszystko mozemy dawac na talarze odobno badz wszystko wymieszac.przepyszne szybkie i bardzo syte.czas roboty jakies 20-30 minut i gotowy obiadek .SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie używam gotowych sosów :) ale takiego kurczaka robię np. z sosem pieczarkowym - smażę pokrojone piersi z kurczaka, odstawiam na bok, smażę cebule, dodaję pieczarki, przyprawiam i dodaję do podsmażonego kurczaka, mieszam i już. do tego ryż i np. ogórki konserwowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dzielina ładniusi jest pewnie mieciutki:) tylko tak sie właśnie jeszcze zastanwiam czy się przyda jak mam juz jeden duży hmmm mama sie na mnie patrzy jak na wariatkę że mam już tyle rzeczy ale ja nie wiem jaka póxniej bedzie pogoda jak nas znowu śnieg zasypie to bede od stycznia w domu siedziec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen smacznego u mnie w domu na to mowi sie chinskie ze wzgledu chyba na nazwe sosu, moj mezus uwielbia jak to robie nawet nie tylko on ale i ja i brat:)jak zjesz napisz czy smakowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam;) Kupiłam Mężusiowi spodnie;) a sobie mandarynki i jabłka;) Tuniki fajne ale szkoda by mi było tyle kasy wydac... Zuzka na Twoim miejscu poszlabym na l4, nie mozesz sie teraz denerwowac praca a tym bardziej tyle godzin w niej byc! Ewka Ty juz to wszystko masz? kurna to ja przy Tobie nic nie mam ;P Sonak przepis fajny ale niestety ja takich rzeczy nei moge robic jak narazie;) Przynajmniej Suelen wie co zrobi na obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze przepis Andzi, ale trzymam go na sobotę :) W porównaniu z tą listą to Ja zupełnie nic nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/x-lander-xa-gondola-torba-folie-wys-gratis-i1324624606.html dlaczego x-lander jest taki tani?? Albo cos jest z nim nie tak albo ja coś źle zakodowałam cenę bo mi się wydawało że za xa z fotelikiem maxi cosi wyniósłby mnie ponad 2 tysie:/ to ja może ta murę jeszcze raz przemyslę:) ale ta gondola malutka od xa ehhhh tuethe no mam to własnie wszystko tez się zdziwiłam jak policzyłam i już się poguniłam czego mi brakuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kurka wlasnie nie spisałam tego przepisu Andzi a szukac mi się nie chce;P Suelen napisz mi go kiedys jak będzie Ci sie chciało;) Ja mialam isc dzisiaj wózki pooglądac ale za długo myślałam co kupic Mężowi i już mi sie potem nie chciało;P Jeszcze mam isc z Mamą do sklepu a już mi się nie chce... Suelen! zjadłam batonika;P musiałam sie dosłodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomi mają ten wózek i zabrałam im go z dzieckiem ;) i chwilę prowadziłam :) Powiem wam, że bardzo miękko sie go prowadzi, ta gondola trochę mnie przeraża , że się przechyli, ale w gruncie rzeczy jest bardzo stabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę takich rzeczy robić bo Mąż ma nadal diete a dla samej siebie tego nie zrobie bo by mu przykro było,ze ja takie dobre rzeczy jem a On musi gotowane wcinać dlatego jem z Mężem to co On musi. A zjadłabym kotleta w cieście naleśnikowym ale poczekam aż M będzie mógl troche jedzenie zmienić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchałąm was wczoraj :) Wyszłam do pubu z koleżanką która dopiero co z Belgi przyjechała. Głowa mi pękała od hałasu ale byłam szczęśliwa jak nigdy. Dzięki dziewczyny :) A w odpowiedzi czy pracuję to nie. Nie dałam rady. Jutro wioze samochód do mechanika to też kuz jakies wyjscie no i kolezanka wyciaga mnie na basen więc troche atrakcji jest. Wracając do tego wczorajszego programu o sexie w ciązy. Uff gorąco było. Jakby mój mąż usłyszał że puka dziecko w czoło to by sie wogóle do mnie nie dotknął. I tak zajęło mi to wiele czasu zanim mu wmówiłam że nie dotyka do dziecka. Ale uśmiałam sie do łez jak oni to przedstawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×