Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

listonosz co paczki rozwozi mieszka w mojej klatce ;) każda rzecz, którą kupujemy dla małej tyle radości przynosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz jestem boze jaka ta glukoza obrzydliwa feeee.a mebelki mi przyszly mezus sklada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) spaaaalaam:) teraz mezus mi wraca pozno wiec pozno chodzimy spac i rano nadrabiam;) Misiek tez troszke leniwy dzisiaj:) wozki dziewczyny fajne, rama nie jest taka...hmm... zwyczajna?......a mi takie rzeczy sie podobaja;) jeszcze ten mi sie podoba http://dino.sklep.pl/nowy/implast-ecoline-bolder-sd-2010-spacgondfotel-kurier-gratis-p-8244.html?zenid=bf58e070d797f973efe04359c1a1302c na szczescie z listy zakupow odpadnie nam wozek;) bo moi rodzice funduja;)......ale tez nie chce ich naciagac na Bog wie ile;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka wklej fotke jak juz beda gotowe;)....jak bedziesz mogla;) aaaaa i mam nadzieje ze nie macie kaca po wczorajszym??;)....soczek chyba nie uderzyl do glowki za bardzo?;).... no i teraz poleci....jak setka minela to juz z gorki:)......az sie boje.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cellulit .......:(.......moj tylek to jedno wielkie sito...tyle dziur:(......no ale coz.....bedziemy wlaczyc z tym juz pozniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! na samym poczatku pisalam tutaj troche z wami potem przestałam.... czytam was codziennie ale jakos nie moge sie zebrac zeby napisac ale w koncu... mam nadzieje ze mnie przyjmiecie!!! przypomne sie troche... mam 29lat jestem ze swietokrzyskiego, to jest moja druga ciaza, mam juz 2,5rocznego syna i teraz tez prawdopodobnie bedzie syn. termin mam rozny tzn u mnie od poczatku ciazy nie moga stwierdzic na kiedy, lekarz sie smieje ze mam na marca od 1 do 30 urodze, z okresu mam na 11, z usg na pocztku bylo 25 potem 18 a teraz mam na 14 takze co usg to jest inaczej. czuje sie roznie mam juz skrocona szyjke i juz mam czeste skurcze i zalecane lezenie ale nie da sie tak lezec jak ma sie w domu 2letnie dziecko chociaz jest bardzo grzeczny.... moj mąz pracuje na tirach takze w domu jestem sama prawie caly dzien... ok na poczatku to tyle bo was zanudze, reszta wyjdzie w trakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ewelona jasne, że Cie przyjmiemy, ups... tzn. Was :D bo przyjmiemy nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem mnie tez podoba sie ten sam wózek,nie wiem jak Ty ale mam wrazenie,ze te kolory wozka sa jakies dziwacznie dobrane :( i to mnie razi... Wolalabym coś bardziej stonowanego,cieplego...dla oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest troszke za jaskrawy ale wiadomo ze w necie wszystko jest "wyostrzone" :). Mam nadzieje ze spotkam do w jakims sklepie i zobacze na zywo jesli bedzie ladny a akurat na ten bedziemy zdecydowani to go wezmiemy:).....w sumie bedzie wiosna, lato a takie kolorki w lecie wskazane;)....no ale zobaczymy;) Moze bedzie jakis inny bardziej stonowany.....ale dopiero dowiem sie pod koniec roku....wczesniej nie damy rady pojezdzic za wozkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jeszcze robie:D....jak chodze na zakupy to przygladam sie wozkow ktore jada a ktore mi sie podobaja..czasem za nimi ide:D:D by zobaczyc jak sobie radza z wozkiem mamy.....chyba jestem jakas popieprzona:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak sie zastanawiam,czy jakby cos to byłaby mozliwosc zeby wyslali taki wozek za granice... :O tu sa same kiszkowate wozki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialabys sie dogadac jakos ze sprzedawca.....mysle ze nie powinni robic problemow....a jak nie to bedziemy tutaj jakos kombinowac byc dostala wozek;)....jak sie na ktorys zdecydujesz a sprzedawca ci nie zechce wyslac;)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialabys sie dogadac jakos ze sprzedawca.....mysle ze nie powinni robic problemow....a jak nie to bedziemy tutaj jakos kombinowac byc dostala wozek;)....jak sie na ktorys zdecydujesz a sprzedawca ci nie zechce wyslac;)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona...witamy :) dziewczyny wczoraj po raz pierwszy widziałam mój ruszający się brzuch, a raczej brzuch ruszany przez moje dziecko...urządziliśmy sobie seans wieczorny :) wspaniałe uczucie.A dziś rano powtórka z rozrywki... szalejące dziecko i falujący brzuch zatrzymały mnie dłużej w łóżku.... ale jestem szczęśliwa, tym bardziej,że przez ostatnie dni dzidzi jakieś zaspane chyba było bo jakoś słabiej dawało o sobie znać i nawet zaczynałam się już martwić..... no ale dziś :):):):):):):) buziaki dla brzuchatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem widziałam ten wózek w sklepie. Kolor jest super na żywo;) Betty ciesze się,że wczoraj dzidzia zrobiła Ci seans. A ja co chwile zasypiam i sie budze ale wkoncu bede musiała wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wstałam:( jeju co mialam w nocy obudzil mnie bol brzuszka mega ostry poszlam do łazienki załatwiłam sie tzn wypruznilam normalnie chodz bolało troszke zdalo mi sie ze juz przeszlo klade sie a tu znowu bol i znowu do lazienki takie miałam rozwolnienie ze szok;( a nic niezjadłam takiego co by mi zaszkodzilo wzielam nospe wypiłam mietowa cherbate i przeszlo jak dzwonilam do gina to powiedzial ze niema co sie martwic czasem tak bywa ale tak sie zestraszyłam ze szok:( a co do wózeczka to mi sie on niepodoba kolor owszem super ma ale sam wozek jakos tak wydaje mi sie malo porzadny ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja czuje się wypompowana z całej energii. DObrze,ze Mama jest i nie musze gotowac. Brzuch troche jak na miesiaczke mnie boli ale czytałam,że tak jest i ze mam te skurcze brauxa czy jak mu tam. A jak nogi wyprostuje to bolą mnie łydki, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie moge nic o nim wiecej powiedzec niz to ze wyglada super:) Nie widzialam go na zywo wiec nie moge nic wiecej powiedziec....:) narazie ogladam tylko obrazki i mniej wiecej jakie mi sie podobaja....w sieci:).......a potem na zywo selekcja i kupowanie;).... biedne.....co chwila ktorejs cos sie dzieje:(......ale juz niedlugo, damy rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa mam nadzieje,ze już lepiej się czujesz. Najadłąś sie strachu w nocy tak jak i ja. Odpoczywaj dużo. Ja chyba za dużo ostatnie czasy robiłam i teraz mam za swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki Juz wróciłam.zawiozłam rano siuśki i nawet dałam sobie krwi upuścić :-) Wyniki będą jutro.Jak będzie białko w moczu to dostane leki i bedziemy cos z tym robić.Jak nie będzie to na razie zostaje tak jak jest.Tylko RR mam mierzyć częściej. Coraz bardziej prawdopodobne drugie CC :-( Dzisiaj wstałam trochę spokojniejsza bo kostki mniej spuchnięte niz wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej ale sie boje zjesc co kolwiek zeby znowu rewolucji niebyło;( wczoraj prasowalam tez cały dzien a to sprzatalam koniec z tym bede lezala i pachniala. jestem jestem ja tez tak w sieci mi sie podbał jakis a jak zobaczylam to kaplica;/ i szukanie dalej ale teraz juz zdecydowałam jestem pewna jak przed ołtarzem:) ihih wybiore miedzy dwoma modelami x-landera XA i XQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcowka trzymam kciuki aby nie bylo niczego w moczu. Ilosiaa i dobrze, teraz bedziemy lezec i mało robic. Musimy sie oszczedzac dla dobra dzieci:) Hehe jestes pewna wozka tak jak slubowanie Mężowi milosci do śmierci, fajnie to zabrzmiało;) Zjedz coś lekkieg, moze grysik czy cos. Ja tez marcowka ze mna coraz lepiej, no oprocz takiego uczucia lekkiego bolu jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×