Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ja miałam problem ale już przeszło, jem więcej owoców i może to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze codziennie sie wyproznialam a teraz to mam problem i moze dlatego twardy brzuch, ale sobie tlumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam za mala kurtke a szkoda kupowac nowa wieksza ale co zrobic, moze w lumpie cos upoluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika74 te objawy to przez tluszcz tez tak mialam kiedys po mielonych ale wiecie co pomoglo mama mi podpowiedziala.bo ona tak robi ze wszystkim odtluszcza.czyli po smazeniu np. plackow daje je na papierowy recznik i takim przykrywa naciska i caly olej wsiaka w recznik.tak robi ze wszystkim smazonym ja juz teraz tez .i juz mnie brzusio nie boli po smazonym polecam .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka ja też tak robi i mi to nic nie daje jeśli za dużo zjem... Puszek też tak myślałam bo ja tak co 2 dni ale sama juz nie wiem. Jednak Ty i tak jedz jutro na pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę płaszcz, ale mieszczę się w niego jeszcze, myślę, że za jakiś miesiąc będę musiała przesunąć guziki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że będę musiała kupić, nawet znalazłam na allegro nie drogi i fajny, ale moja mama zauważyła, że można go dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz spostrzegawczą Mame, dzięki temu zaoszczędziłaś pieniadze i możesz cos Natanielkowi kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dzisiaj ja pierwsza?:) Drapałam Mężowi szyby w samochodzie, jak wyszedł to juz została mi przednia szyba, zmęczyłam się ;) Przynajmniej nie spóźni się do pracy;) Dobra żonka jestem:) a teraz idę po bułki do sklepu bo zgłodniałam przez to;) U Was też jest temperatura na minusie?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny, Puszku- mam nadzieje ze juz dzis malenstwa brykaja, Tuethe- ja tez lece po buleczki bo zglodnialam. Milego dnia brzuchatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście może?? To dość pilne:) Jak ja mam tą glukoze rozrobic jak tu żadnej instrukcji nie ma:/ Dostałam w ogóle 75 g bo nie bylo 50 i teraz to musze jakos odmierzyć:/ to są jakieś proporcje?? to sie z wodą robi czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka- ja jestem ale niepomoge bo juz nie pamietam, z woda sie to robi i ja to pilam z kubka pani pielegniarka mi to rozrabiala, ale niepamietam czy byl pelny czy mniej, jak masz wage to odwaz 50g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja CI niestety nie pomogę bo jeszcze tego nie robiłam, zreszta mam przyjsc z tym do przychodni i tam mi to zrobia. Ide do łóżka bo śniadanko zjedzone i ciepła herbatka wypita;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam robiony ten test wczoraj ale tu w De pije sie sok taki bardzo slodki, tak mysle ze obojetne w jakiej ilosci bo to chodzi o ta glukoze a z woda daje taki sam wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka... jak miałaś przepisane 50 mg to powinno być 50 mg, też jeszcze tego nie robiłam, ale mam już skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem że powinno byc 50 ale nie panie w aptece takiego wynalazku nie miały miały tylko 75:/ odmierzyłam wymieszałam z woda wypiłam i wcale nie było takie obrzydliwie słodkie:/ może coś źle zrobiłam??:/ bez sensu w ogóle że mi nikt nic nie powiedział jak to sie robi. ta baba to nawet nie powiedziała ze mam się za bardzo nie ruszczac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewkami to kobietawsypala do kubka takiego z herbaty i zalala woda musialam sobie torozpuscic lyzeczka mieszalam i wypic. w sumie mialam z woda tego pul kubka takiego zwyklego z herbaty.zalej sobie ciepla woda szybciej sie rozpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba przedobrzyła m:)jednak kręci mi się w głowie:/ teraz to mam pietra że się bedę źle czuła a ja musze sama samochodzem dojechac:/ a to nie tak bliziutko bo z 4 km tylko że po mieście to światła mnóstwo aut:/ nie nakręcam się bo faktycznie się cos stanie przez ta moja panikę:) manika ale miałam dzień współczuję:/ ja kurtki juz nie zapinam też a była bardzo duża ale cóż nei kupuje nowej mam z lumpa upolowane bolerko wełniane grube i je zakładam i na to kurtke brzusiowi ciepło wtedy:) więc spoko:) za 10 minut wyruszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek bylas w szpitalu?? Zawiozl cie jak wrocil z pracy?? wszystko ok??......no kurcze no! martwie sie....... ja przed sniadaniem , Misiek sie budzi i zaraz bedzie sie upominal o cos dobrego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już:) Nie było źle jak wyszłam z domu to mi sie polepszyło:) A gdzie wy jesteście kochane ?? Puściutko tutaj coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek.... puszek-co do brania żelaza i wypróżnienia....ja biorę żelazo, ale dodatkowo biore wit.c bo żelazo ponoć zatwardza a wit c to neutralizuje...ale nie powiem czasem mam problem,że 2 dni nie idę do toalety.ale zauważyłam,że ma to miejsce wtedy kiedy jem biały chleb a nie razowy jaki staram sie jesc codziennie.... i mam nadzieję,że maluszki fikają koziołki...ale przyznam,że ja w zaszłym tygodniu (to był 24tc-a ktos pisał,że tak może się zdarzyć w tym tygodniu)miałam wrażenie,że przez 2 dni nie czuję ruchów a jak już to takie delikatniutkie i już się martwiłam...ale zaraz po tej cizy to teraz mam falujacy brzuch rano i wieczorem :)fikołki maleństwo fika takie że szok:) a co do odsączania smażonych kotletów czy placków to ja też tak robię:) ale sypie śnieg...miłego dnia kochane.... manika-współczuje tego fatalnego dnia....ale za to teraz wrzuć na luz poleż i porelaksuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... może lekarz przepisze Ci inne żelazo, może to, które bierzesz organizm nie przyswaja. Ja 2 miesiące temu brałam żelazo, żadnych zaparć nie miałam, może dzięki temu, że jem dużo warzyw i owoców, a może tak po prostu nie miałam z tym problemu. Hemoglobina mi się troszkę podniosła potem, chociaż to, że hemoglobina nie jest idealna nie musi świadczyć o tym, że poziom żelaza jest niski, bo żelazo może być ok, ja nie miałam badań na samo żelazo, więc nie wiem jak u mnie jest. W przyszłym tygodniu idę na badanie krwi, moczu i glukozy. Teraz biorę Feminatal i globulki na upławy. Pytałam jednego lekarza kiedyś właśnie jak naturalnie, bez leków, sobie podnieść hemoglobinę, bo nie chciałam się niczym faszerować i mówiłam mu, że piję sok z buraków i inne cuda jem, ale machnął ręką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jakajana jestem to jst wręcz nieprawdopodobne:/ siedze i mysle co mi tak w brzuchu burczy głodna jestem jak wilk przeciez dopiero po 11:/ przypomniało mi się że jeszcze nic nie jadłam bo przecież na tej glukozie byłam naczczo:/ jaki jestem łoś to normalnie przesada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×