Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Jestem jestem ja codziennie patrze w lustro bo mam wielkie w przedpokoju ale wszystko zrzuce po ciąży. Z Julką będę śmigać paro km spacery codziennie;) Mój brat gadał z kuzunką i spytała sie jak się czuje i czy wkońcu cos widać i jego odpowiedz" nie narzeka,napompowała się jak balon i ma brzuch tak jak Sylwek"-czyli mój tata. Kochany prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe wlasnie sie skapowalam ze my na jeden termin mamy 04.03:)....ciekawe ktora pierwsze zwinie....w sumie to pewnie ciebie bo dziewczynki ponoc sie wczesniej pchaja na swiat:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe no szynke przyprawilam takie miesko co pozniej sie je z sosikiem takie pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem w moim wyglądzie jest bardzo duża różnica... przed ciaża to była sama skóra i kości a teraz jest już dużo tłuszczyku:P Wg usg z 4 pazdz. mam termin na 24 lutego, wg miesiaczki 4.03 , tez jestem ciekawa kiedy Mała wyskoczy. Zobaczymy,która prędzej wyląduje na porodówce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie od połowy lutego będziemy obstawiać, która pierwsza urodzi, która następna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja omijam wasze posty o jedzeniu, bo mam ochotę język połknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja jako tako dziś o jedzeniu nie pisałam:P U mnie w miescie byl dzis wypadek... 2 auta wpadły w poślizg, kierowca tego 2 auta wyciagnął kobiete z tego pierwszego, położył na zaspie i na jej nieszczescie autobus szkolny tez wpadl w tym miejscu w poslizg i wjechał w tą kobiete. Zgon na miejscu... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.. nie moge już patrzeć na moje włosy. Już są 3 kolorowe, odrostu plus to jak mi farba złapała. Chciałam farbowac dopiero po porodzie ale nie wiem czy tyle wytrzymam z nimi. Chce też zapuscic bo już mi się znudziły takie krótkie. Chyba mi juz bije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to juz trzeba miec na prawde pecha masakra jakas . a ta szynke bede pierwszy raz robic sama, zawsze u mamy uwielbialam jak ja robi bo cudnie pachnialo, ale czy sama poradze zrobic sie okaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tej kobiety. Jeszcze tak przed świętami... Daj znać czy Ci wyszła;) jestem ciekawa:) ja zrobiłam kanapki i jak położyłam Mężowi talerzyk na biurku to sie zdziwił... bo i ma szyneczke, pomidorka, ogórka, jajeczko. Nie jadł takich już długo bo nie może jesc jajek na twardo ale stwierdziłam,ze jak juz podjada słodycze z czekoladą to troche jajka mu nie zaszkodzi:) Dziewczyny mam pytanie... chce jutro zrobić rolade z nie wiem jeszcze jakim farszem. Te takie ciasto. Tylko nigdy tego nie robiłam... czytałam,ze biszkopt po upieczeniu mam delikatnie wałkiem zrobic a potem zawijać w ręcznik. Tak sie to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospałam i mi się polepszyło na tyle..................że upiekłam ciasteczka hahaha Ale ja smieszna jestem,jutro znów nie będę mogła wstać z łóżka. JESTEM dziękuje za link,prosze o więcej bo w biuscie mi pęknie. To nie jest taki zły pomysł z tymi koszulami szpitalnymi.Juz pisałam ze ja bardzo często zmieniałam.Po porodzie bardzo sie pocisz.No i zaplamione...... SUELEN to niańkę z ciebie zrobili.Jak może się przeciągnąc 1godz do 7miu???? Albo chcieli cie wykorzystać,albo wypadło im cos strasznie ważnego SONKA pamiętaj żeby podlewć tą szynke gotowaną wodą żeby nie była twarda. U mnie dzisiaj żeberka w sosie,porcja na 3 dni mi wyszła Rolada z bitą śmietana i galaretką mniam. Obrałam pomarańczki i daję mężowi żeby spróbował bo takie słodkie,bombowe. To mi powiedział że ja jestem jego słodziudka bombką......:) Pominę fakt że za parę dni nie będzie miał miejsca w łóżku,mimo że chudzinka jest..... ja nadrabiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodziutka bombka... bardzo fajny komplement;) Juz wiem jak ta rolade zrobic:D jutro będę się męczyć... ciekawe czy mi wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysłowa ta koszula:) Gula witaj! gdzie Ty tyle czasu byłas?:) jak sie czujesz?:) Suelen uciekłas bo napisałam o roladzie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka jeśli mi wyjdzie i jeśli dziewczyny mnie nie zabiją to wkleje zdjęcie, hihi:D ale ja głupia jestem! zjadłam 4 kromki, popiłam soczkiem multiwitamina zielona i mnie taka zgaga łapie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly zaczyna szalec jego godzina sie zbliza. ja tez marcowka koszula piekna juz ja tez ogladalam ale kurde 42 zl szkoda by mi bylo do szpitala brac i zaplamic albo nie daj boze pozniej wyrzucic. co do stanikow to ok ale rozmiar 90 f ???????jak to mowi moj maz dwa namioty i metr gumy.nie mow ze takie piersi wielkie masz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj gula, wszystko ok ? ja komara złapałam po obiedzie i ciekawe o której pójdę spać, a że mój M na noc chodzi do pracy i wraca koło 2 w nocy to chyba poczekam na niego ;-)) ja przyznaję się że kupiłam już koszule do karmienia i to by było nic ale ja w nich już śpię, no nie mieszczę się w moje seksowne koszulki ;-))) i pękły mi dziś w kroku spodnie ciążowe, i to jest dopiero wyczyny, nie bez przyczyny mąż mówi do mnie bomboniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa namioty i metr gumy? nigdy takiego czegoś nie słyszałam na określenie piersi;P Fonia ja w moje seksowne koszulki tez sie nie mieszcze dlatego spie w koszulkach Męża. Fonia cos zrobilas ze Ci te spodnie pękły? ale mnie kaszeł złapał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Tuethe ,Fonia ja ostatnie dni chodzę do pracy bo dziewczyny poprosiły mnie o pomoc ,a że dojazd mam kiepski to wracam około 17 potem lekcje z dziećmi coś ugotować i już noc.Ale powiem wam że ciesze się że jestem na zwolnieniu już teraz nie chciałoby mi się chodzić do pracy strasznie męczące to ciągłe siedzenie przy biurku w stercie papierów bleeee .Tuethe byłam zobaczyć czy są pieluchy ale poszły jak ciepłe bułki ale pani kazała przyjść mi w piątek więc pójdę jeszcze raz.Dziś przyszedł kombinezon jest śliczny ale facet skłamał bo napisał że z rękawiczkami a tu ich brak .Pisałam do niego ale milczy :( Ale dziś mój mąż kupił wanienkę (która ma błąd i musi jechać wymienić :) ) i kupił też przewijak z żyrafą oraz przybory kosmetyczne obcinaczki szczoteczka itp. ale zaszalał hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie byłam u mamy bo zadzwoniła, że rozwaliła auto. Wjechała na czerwonym świetle na wielkie skrzyżowanie na drodze przelotowej. Dobrze, że nic jej się nie stało, a ona sie martwi o auto. Oszaleję z nimi wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula uwazaj w pracy i się nie przemęczaj! Nie musisz specjalnie dla mnie latać po te pieluchy. A to świnia z tego faceta! ciekawe czy Ci coś odpisze... Jaki błąd ma wanienka? przewijak z żyrafą-czytał kiedys cos o zyrafach nas na forum?:P Dobrze,ze tyle kupił;) Macie juz mniej na liscie. Suelen ale masz dzisiaj dzień... Dobrze,że z Mamą wszystko dobrze. Auta szkoda ale nie ono jest najwazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, podniosłam nogę żeby postawić ją wyżej i buta zawiązać ;-)))) mam nadzieję że to kaszel ze śmiechu ? gula, no to nieżle, ja mam to samo jak dzwonią z pracy i sobie pomyślę że miałabym w tą śnieżycę i ślizgawicę jeździć a potem w papierach siedzieć 8 godz. to masakra. Długo tak będziesz jeździć? Suelen współczuję, naprawdę tylko się nie denerwuj grunt że z mamą ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCÓWECZKO bardzo fajne zakupy :) podoba mi sie zwłaszcza koszula, stanik wreszcie coś na moje rozmiary. GULA słodziutki musi byc ten przewijak z żyrafką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80E ale juz cisną ,a że rosne w oczach to...............i tak sie cieszę że namieżyłam za taką cenę.Przy dużym biście(szczególnie)musi być dobry stanik,bo inaczej to o kolana sie będą obijać :-) Ostatnie zakupy stanikowe robiłam jeszcze w triumfie ale teraz nie mam nawet jak jechać 40km najbliżej.Więc kupiłam taki tańszy.Do karmienia jak juz nie bedą rosły to pojade i kupie takie fajniejsze,nie mylić z ładniejsze,bo o tym moge zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,popatrzcie jakie życie jest kruche(pozdrowienia dla Mamy SUELEN) a ja głupia jęczę bo nie moge znależc ładnego stanika i spodni i kręgosłup boli............. Ciarki mi przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia niestety nie ze śmiechu. Ostatnio wieczorem strasznie zaczynam kaszlec... bede się musiała chyba przejsc do lekarza:( Wiesz jak ja buty ubieram? siadam na podłoge i jak nie umie wstać to wyciągam rece i M mnie podnosi:) Ja tez marcówa kurka.. nawet nie potrafie sobie wyobrazic takiego rozmiaru... ja to mam male:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×