Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Awis,pakowanie torby zaczełam miesiąc przed porodem. Polecam strone fundacji rodzic po ludzku,znajdziecie tam opinie o szpitalach.Polecam szpital na Inflanckiej w Warszawie,moze warunki nie są rewelacyjne ale opieka była bardzo dobra.Jestem bardzo wdzieczna lekarzom za podjęcie szybkiej decyzji o cc(groziła zamartwica).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owca wszystko przed tobą, dziękujemy za rady i czemu nie trzecie, ja właśnie oczekuję na trzecie i myslę że to będzie niezła jazda ;-)))) ja będę rodzić na Inflanckiej, dawno rodziłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owco na manowcach....witamy Cię.Fajnie,że nas odwiedziłaś.Będzie można Cię zapytać o wiele rzeczy,jesteś doświadczoną już mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka- no wlasnie wszystko na alegro, a ja niemieszkam w Pl i niemam takiej mozliwosci zakupu, a chcialabym ja obejrzec z bliska jaka ona jest, byc moze bede w najblizszym czasie w Pl to bym sobie obejrzala. Dzieki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaat ale mysle że nie ma problemu żeby ci wysłali za granicę. Wystarczy pewnie do nich napisać. z resztą wybór jest chyba tak na prawdę między TT i Aventem. Ja miałam aventa wszytsko laktator sterylizator butelki woreczki do mrożenia z poprzedniej ciaży i było wszystko ok. maly nie miał kolek i ssal ładnie laktator też bardzo dobrze ciągnął w miarę bezbolesnie a odciągałam pokarm średnio co 2 godziny:) teraz kupiłam jedną buteleczke TT na razie więcej nie planuję bo nastawiam się całkowicie na karmienie piersia jakby mały nie chciał ssać to wyśle M do sklepu i tyle. Na pierwszy rzut oka to TT lepiej mi leży w ręku ale to pewnie kwestia indywidualna. Myslę że możesz spokojnie zamówić nawet bez oglądania buteleczki z tych dwóch firm bo obie sa rewelacyjne. Na prawde sa to najlepsze firmy na ryznku których produkty rozchodza się jak ciepłe bułeczki nie spotkałam sie jeszcze zeby ktos na którąś z ych firm narzekał. Avent nie ma antykolkowych ale ja używałam od 2 tygodnia i wszytsko było ok zero kolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia-27marca 2009. Czemu nie 3? Nie wiem czy dała bym radę(chociaz tak samo myslałam przy synku) Córka by mnie zabiła,ma 18lat :P będę do Was zaglądac.Dziękuję za miłe przyjecie.Muszę teraz posprzatac,ma przyjechac tesciowa ...Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie pospało;p Tuethe kubeczek byl czekolady ale ze stacji benzynowej ihih wrucilismy dopiero po 22 do domu:) ale obrady były długie i namiętne ;p po konsultacji ze starszyzna a jednak.... bardziej oznajmieniu i ku zaskoczeniu ich eforii i to zobu stron wybór padł... będzie WIKTORIA:) pan doktor płec potwierdził nawet zdjecie broszki zrobił;p ihhiih mega happy jestem:) a co do karmienia było wczoraj u nas na szkole zabraniali koli cytrusow ,duzej ilosci czekolady ,warzyw powodujacych wzdecia czyli fasoli itp a nabial typu jogurty,mleko mozna jesc szok prawda poniewaz pani powiedziala nam ze kolke u dziecka tylko w 5%wywołuje pokarm otrzymany od matki i wcale mu az tak niezagrozimy jak zjemy twarozek np itp poniewaz dziecko dostaje od nas mocno juz nasz przetworzony pokarm. wiec ja jestem skolowana juz czy wolno czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Kat mam nadzieje,że już dobrze się czujesz! Betty ja tez mialam wczoraj jakiś taki dzień. Nie wiem czy to przez tą pogode czy coś innego. Owca dziękujemy za porady;) Ilosiaa mimo,że ze stacji benzynowej dobrze,że kubek czekolady był. Twój m ma uratowane jajeczka;P Wiktoria-ładnie;) Teraz już wiesz jak mówic do brzuszka:) Zjadłam jajecznice- miałam taka ochote,ze szok. Łapie mnie coraz mocniejszy kaszel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka- u mnie wlasnie najbardziej polecaja Avent i moge ja kupic, ale chcialabym kupic tez z Tomme Tieppe zeby miec porownanie-czytalam o nich super opinie, mialam z dwojka dzieci problemy kolkowe karmiac piersia a potem butla, tez sie nastawiam na karmienie piersia ale u mnie szybko zanika pokarm w dodatku nagle. Dlatego chce byc przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa a możesz wkleić zdjęcie broszki ? ;-)) co do jedzenia przy karmieniu ja wczoraj oglądałam w tv i babka właśnie mówiła że nie ważne czy jesz smażone czy gotowane, jeśli ty po takim jedzeniu dobrze się czujesz to dziecko też będzie się dobrze czuło. Bo dociera do niego już przetworzone. owca też myślałam że starszy syn mnie zabije, ma 14 lat ale jestem naprawdę mile zaskoczona podejściem ;-)) także trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak tylko wpadne do Was na chwilkę bo w pracy jestem:P a ile będę miała do nadrobienia ja tez spie raz na lewym raz na prawym, choć najlepiej na plecach. Ech wszystko mnie boli, plecy nogi od tego siedzenia przy biurku, a w pracy jak wczoraj przyszłam pierwszy raz po miesiącu zwolnienia wszyscy mnie miło przywitali, w ogole mysleli ze wrócę juz po porodzie hihi:) A od męża nie dostałam NIC NA MIKOŁAJKI :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus nie martw się ja na Mikołaj sama sobie włożyłam do buta czekoladki ;-))) i tak co roku ja też jak w pracy siedziałam przy biurku to plecy mnie bolały i jak przestałam pracować to ze dwa dni przeleżałam tak mi się kręgosłup nadwyrężył. I też jeszcze wracam w styczniu na chwilę bo poprosiła szefowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm niebardzo mam jak niemam skanera:(( ale widac dziewczyny taka bułe hihihi i kreseczke na srodku ;p nawet wam powiem wiecej pokazał nam pan doktor takie 2 przewodziki male i 2 kropeczki to były jajniki i jajowody bo dziewczynkom juz sie wykształca wszystko wczorajsze usg przeswiadczylo mnie w tym ze wcale nietrzeba isc na 3d czy 4d zeby wszystko super widziec wiadomo jakosc gorsza i tak naprawde ze zdjecia naszego cipci to tylko my wiemy ze to zdjecie z przyblizenia i własnie tego ale jak sie komus pokazuje co i jak to tez widza wiec ok. co do butelek Kochana ja mam TOMMEE TIPPEE cały zestaw ihhi chyba prawie wszystko juz co ta frima wymysliła (wiadomo niekupywalam sztucy itp ihhi) ale butelki smoczki do butelek i inne akcesoria dla dziecka do 6 miesiecy mam:) i sa cudne napewno bede zadowolona moje kolezanki i siostry polecily mi je i tez sa zadowolone. a mam na ODSPRZEDANIE smoczki dla dziecka takie do buzi od 0-6mies NIEBIESKIE :)) dostalismy wczoraj na szkole rodzenia własnie z tt bezbarwne i te sobie zostawie a te ,ktore kupiłam chetnie odsprzedam za 10zł 2sztuki kochane:) bez kosztów przesyłki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień :) jus..ja też nic nie dostałam od męża, ale umówiliśmy się, że nic sobie nie kupujemy, teraz kupujemy małej rzeczy i nie musimy sobie :) tuethe... wczoraj piekłam te pierniczki, rewelacja :) mężowi do pracy trochę zapakowałam, trochę schowałam, a trochę zjedliśmy :P upieczemy w sobotę większą ilość :) ja tez marcówka... pranie rzeczy dla dziecka w persilu to chyba nie najlepszy pomysł ? od razu bombardować dziecko taką chemią ? ja akurat od dawna już używam jelpa, bo wszystkie proszki mi śmierdzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus uważaj na siebie w pracy! Ja na mikołajki powiedziałam,ze chce zobaczyć Julcie:) Mąż kazał mi się zapisać, da mi pieniadze i w piątek z rana ide:) Jakbym tego nie wymyśliła to też bym nic nie dostała... Fonia sama czy nie sama ale mikołaj był:P Ja kupialm sobie tylko jedna butelke z avent i smoczki tez z tej firmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja ciesze sie bardzo;) U mnie jak narazie nikt nie tknął pierniczków- mają szczescie:) Dam na stół troche w Męża urodziny a reszta musi być do świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mój ktęgosłup juz wysiada :-( Dzisiaj nie mogłam wstać z łóżka i nie wysłałam Małego do szkoły,ale szczęśliwy że ma wagary.Już 3 dzień mam dziwne skurcze brzucha z prawej strony,wczoraj niemogłam ustac na nogach,to sie rozsiadłam tam gdzie mnie dopasło,czyli na podłodze w kuchni.Jak M wszedł do domu to chciał mnie od razu na oddział wieżć.Przetransportował mnie na łóżko,poleżałam i przeszło. Podoba mi się taki projekt do konkretnego mieszkania,wszytkie zakamarki wykożystane,szczegółnie w małych pomieszczeniach. Witaj AWIS BETTY wypłacz się,wyżal i na pewno będzie Ci lepiej.Nasze hormony są teraz bardzo zaskakujące. FONIA pocieszyłąś mnie tym jadłospisem w czasie karmienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu mi sie bardzo podobaja sufity podwieszane i na pewno jak wybudujemy domek to zrobimy w jadalni Witam nową koleżankę Awis:) a jestem z okolic Gdańska więc niedaleko mamy do siebie i też mam 22 lata:) Co do torby do szpitala to ja mam już większość, mam dla maluszka ubranka i oliwkę, pieluszki tetrowe, ręcznik, dokupię tylko krem do pupy i pampersy,dla mnie mam kosmetyki i przybory, kapcie, podkłady poporodowe, staniki do karmienia i czekam tylko aż mi przyślą koszule do karmienia i to chyba będzie wszystko co zabiorę. Zastanawiam sie tylko czy zabrać rożek, a i kolezanka ktora rodzila 3 tyg. temu mowila, ze mam pamietac o kubku i sztućcach swoich do szpitala. A i wczoraj byliśmy na zakupach, kupiliśmy wózek, łóżeczko, materac i wanienkę:) Wózek i łóżeczko odbierzemy pod koniec tygodnia bo trzeba na wózek czekać:) A łóżeczko kupiliśmy model Agata z szufladą kolor teak:) Materac doradziła nam pani w sklepieżeby wziąć kokos pianka kokos, a wózek oczywiście murano zielony:) Idę zabierac się za pierogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia a te niebieskie są bez zaczepu z przodu prawda?? ja je oglądąłam i się zastanawiałam jak tego nie zgubic nie przyczepiając do ubranka:) z tymi butelkami to wam powiem że też moda trochę jest no i promocja przed dana firmę. TT i Avent akurat sa z najlepszych materiałów więc rywalizują ostro ze sobą. avent w zesżłym roku nawet akcję robił że rozdawał każdemu ginowi i oni dawali pacjentkom. Teraz u nas bynajmniej przystopowali z tym ale kuzynka w zesżłym roku zgarnęła 4 butle u swojego gina więc już nie kupowała na start. Wiem że u nas w Szczecinie jedna szkoła rodzenia ma umowę z aventem i oni im też dostarczaja darmowe rzeczy do rozdania. A potem to wiadomo jak sie przyzwyczaimy do jakiejś marki to kolejne butle też kupimy tej firmy. więc wiecie marketing przede wszystkim:) ale jak dla mnie poza wizualnym wyglądem zarówno avent jak TT nie różnią sie zbytnio i obie firmy sa rewelacyjne:) chyba przegiełam:/ zjadłam śledzie z cebulą zagryzając mandarynką:/ ale dobrze to smakuje razem:D nie odkryłabym tego gdyby nie ta ciąża chyba:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia ja mam wersje z zaczepami:)) tzn wiesz no standardowe ihih niewiem jak to nazwac wiec sie niezgubia i mozna spokojnie tasiemke zamontowac:) no ja tt dostalam hmm juz 2 za darmo a i tak mialam ich maseeeee ale co:) zawsze potem jak sie nieprzydadza mozna odsprzedac lub zostawic dla 2 dziecka jak sa ofoliowane ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to widziałam tylko takie bez tego zaczapu właśnie:) bo te z TT sa takie wyprofilowane jak NUK bardziej bo te z aventa są proste takie. Ale sąsiadki syn nie chciał ssac o dziwo tych wyprofilowanych i ciągnał tylko te proste aventa:D aż dziwne bo by się wydawało że te profilowane są bardziej jak cyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka jeśli dalej bedziesz miałą takie skurcze to może lepiej pojedz na pogotowie. Karolina gratuluje zakupów;) I tak krótko czekasz na wózek. Ja mam do odebrania za 5 tyg... ale moze i lepiej, nie bedzie tyle stał w domu;) Praktycznie masz już wszystko. Ja na swięta moze poprosze o kosztule do szpitala jako prezent bo będą sie pytać co chce. Powodzenia z pierogami;) Ewka mandarynki i śledzie? niezłe połaczenie:) Ide postawić golonke na obiad dla M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam!!! ktos tu kiedyś pisał że TT maja jedyne na rynku antykolkowe butle:) wiedziaąłm że nie tylko ta firma je produkuje ale nie pamiętałam jak się nazywa ta inna i znalazłam przypadkowo :D:D http://allegro.pl/butelka-120ml-dr-browns-antykolkowa-smoczek-szerok-i1337089859.html firma mi w ogóle nieznana ale maja butelke antykolkową:) A sąsiadka kupiła antykolkowa nomalnie zwykłą w aptece bez żadnej naklejki nawet firmowej więc wybór jest pewnie jeszcze większy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wsumie racja yhyh ale wydaje mi sie ze jak odrazu dziecko wprowadze jedna firme to moze niebedzie zle...:) wiec jak ktoras chce smoczki chetnie odstapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam na szybko o tych butlach dr browns i ma rewelacyjne opinie:) mamy pisza że lepsze od aventa w uzytkowaniu:) musze sobie gdzies zapisać tę firme bo pewnie zapomnę a może sie za 4 miesiące przyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się trochę zestresowałam bo nie mam nic jeszcze z akcesoriów, tylko ubranka i pokój urządzony. thuete ja też chciałam na gwiazdkę coś a propo ciąży ale powiedzieli że teraz jeszcze dla mnie mi pokupują a na dzidziusia zdążymy wydać ale na urodziny ( już niedługo) też zażyczyłam sobie usg ;-) a co ja też marcówka też miałam takie bóle pleców że jak usiadłam to już sama wstać nie mogłam,lekarz powiedział że najlepiej jak będzie taki atak to podjechać od razu do szpitala bo nie wiadomo jakie to ma podłoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wyboru do koloru jest z butelkami i smoczkami;) Mi Pani w sklepie powiedziała,ze jak juz kupi się np butelke z avent to najlepiej reszte tez z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny ja dziś po glukozie i musze sie meczyć w pracy tak jakoś mnie muli. Strasznie to słodkie to wypicia jest a fuuuj.. FONIA29 nie martw sie ja to w ogóle oprócz kilku ciuszków nic nie mam. Dopiero teraz zamierzam wanienke i butelki kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×